| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 450 z 480 |
| Autor: | soczekpl [ 28 Kwi 2025 18:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@Gadekk, tak, wyskakuje "Niestety, Twoja rezerwacja nie kwalifikuje się do usługi LOT Upgrade". Czyli wnioskuję, że za mile też nie przejdzie? Dziwne, bo na tym połączeniu jest klasa biznes. | |
| Autor: | Gadekk [ 28 Kwi 2025 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Zadzwoń do polskiego Miles and More, powinno się udać. Pomijam fakt nieopłacalności takiej transakcji, no ale… | |
| Autor: | oskiboski [ 28 Kwi 2025 19:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
[mention]Gadekk [/mention] Ja tam lubię Wasz smalec | |
| Autor: | QbaqBA [ 05 Maj 2025 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Sorry za może absurdalne pytanie, ale ja z tych niezwyczajnych do latania za mile - czy coś ma się jakoś znacząco zmienić od czerwca? Widzę komunikat, że wzrosną stawki za loty LH Group, ale czy w LOT też? Ja z tych co raczej na najmilszy poniedziałek będę polował i tak, ale raczej nie planowałem przed czerwcem i wolałbym nie musieć się zmuszać... Mam z tyłu głowy zakodowane, że coś się miało zmieniać na niekorzyść i że muszę wydać to co gdzieś tam psim swędem uciułałem, ale teraz nie widzę nigdzie informacji na taki temat (innej niż ad LHG). Uroiło mi się? Bo dopuszczam taką możliwość, ale z drugiej strony nie chciałbym puścić z dymem mil tylko dlatego że się nie upewniłem... | |
| Autor: | Zeus [ 05 Maj 2025 13:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
lepiej-juz-bylo-czyli-zmiany-od-2024,1574,146331?start=280#p1755925 | |
| Autor: | QbaqBA [ 05 Maj 2025 14:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Thx. Czyli jeśli dobrze rozumiem - w Y względnie bez zmian? Stawki w górę idą głównie dla C? | |
| Autor: | Zeus [ 05 Maj 2025 14:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
W Y nawet może być taniej (milowo). Stawki chyba się nie zmienią. Co do Najmilszego/innych ofert, czas pokaże | |
| Autor: | farciarz [ 05 Maj 2025 16:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Informacyjnie zostawię Reasumując bilety w najmilszym poniedziałku można zwrócić w następny dzień roboczy nie ponosząc żadnych kosztów. | |
| Autor: | dreeko [ 06 Maj 2025 14:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Odwołano nam powrót z TLV, który był na klasie biznes. Przeniesiono nas na infolinii na trasę do Bukaresztu (TAROM), ale jak się okazało ekonomiczną, a potem już z Bukaresztu biznesem do WAW. Niemniej bardzo istotne dla zebrania Senatora i drugiego FT punkty nie zostały naliczone (wpadło tylko 40 punktów z biznesu z trasy z Bukaresztu). Generalnie przepadł też WAW-WRO na odrębnej rezerwacji, ale to już trudno, ryzyko. Czy i jaką reklamację najlepiej złożyć? - czy reklamację o naliczenie punktów biznes za trasę TLV-OPT? - czy uda mi się tylko na naliczenie po pierwotnej rezerwacji? (różnica 40 pkt, bo pojawiła się przesiadka) - czy zwrot za brak biznesu w praktyce na pierwszym odcinku + naliczenie punktów po rezerwacji pierwotnej jest możliwe wg Was? Przyznam, że chyba bardziej zależy mi na tym uciułaniu już punktów, bo przez remont we WRO zostanę w grudniu z 1900 pkt ;/ | |
| Autor: | oskiboski [ 06 Maj 2025 15:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Masz prawo do naliczenia mil zgodnie z oryginalnym RBD czyli tlv-waw 200 ptk. | |
| Autor: | dreeko [ 06 Maj 2025 19:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A jak jest z ew. reklamacją LOTu - jeśli zostanie uznana w jakiejś części, bo lot był ekonomiczny, to nastąpi korekta punktów M&M? | |
| Autor: | marek2011 [ 06 Maj 2025 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wg mnie reklamacja o zwrot różnicy między klasą C i Y za segment, którego nie odbyłeś w całości w zarezerwowanej klasie, plus naliczenie mil / punktów, jak już wspomniane, wg oryginalnego routingu. | |
| Autor: | McKinley [ 18 Maj 2025 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy lot LAX - LIR w UA w basic eco liczy 20 punktów i 20 quality czy więcej? | |
| Autor: | apadlo [ 18 Maj 2025 22:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
nie dosc ze nie więcej a nawet mniej. | |
| Autor: | marcin.krakow [ 18 Maj 2025 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja za IAH-MGA w tej samej taryfie dostałem 20 points i 0 qualifying | |
| Autor: | McKinley [ 18 Maj 2025 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
To loty UA nie dają quality points tak jak TAP ? | |
| Autor: | SPLDER [ 18 Maj 2025 23:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie dają | |
| Autor: | Zeus [ 18 Maj 2025 23:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Let me Google that for you https://www.miles-and-more.com/pl/pl/pr ... ystem.html | |
| Autor: | Pecel87 [ 20 Maj 2025 23:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
NZ to jest jakiś wyjątek, że pokazuje zero punktów zwykłych w kalkulatorze? | |
| Autor: | cathay_ [ 23 Maj 2025 12:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
brakuje mi 2000 mil do biletu nagrody. w jaki sposób najszybciej i możliwie najbardziej sensownie ekonomicznie mozna zdobyc tyle mil? | |
| Strona 450 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |