| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 443 z 480 |
| Autor: | Zeus [ 18 Lut 2025 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Do CUM lata tylko Conviasa, to jak za mile chcesz to kupić? | |
| Autor: | tidus00 [ 18 Lut 2025 12:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Sorry, moje typo. Chodzilo o CUN (lata tam UA z przesiadka w IAH). | |
| Autor: | Zeus [ 18 Lut 2025 13:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
To zadzwoń na infolinie i zapytaj czy Ci ułożą Infolinie: PL +48 22 5777 222 DE +49 69 209 777 777 | |
| Autor: | Mirco4 [ 18 Lut 2025 16:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam pytanie - czy ktoś może wytłumaczyć mi albo wskazać gdzie znajdę informacje o wykorzystywaniu mil i "segmentach" (chyba tak to się nazywa) podróży? Mam 160k - próbuje to jakoś wykorzystać i wyszukać loty przez stronę ale póki co głównie udaje mi się znaleźć opcje one way i ewentualnie na bazie tego coś skleić. Jak to działa z tymi stopoverami czy np podróżami już w innym rejonie? | |
| Autor: | Zeus [ 18 Lut 2025 16:41 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
miles-more-promocje-milowe,1553,176853 pomysly-na-podroze-za-mile,forum,1553 | |
| Autor: | Mirco4 [ 18 Lut 2025 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Za to pięknie dziękuje - temat okazji czy najmilszych znam i korzysta. Teraz chciałbym te 160k wydać na jakąś dłuższą podróż z zaliczeniem więcej niż jednego miejsca. I właśnie nigdzie nie potrafię doszukać się informacji o stop-overach i lotach w inny regionach. Kiedyś przeczytałem gdzieś, że jak wylecę np z europy i polecę do Azji, to tam w mogę odbyć dodatkowy lot w ramach tamtego regionu i dopiero wrócić do regionu wylotu? O tym głównie szukam informacji. | |
| Autor: | Zeus [ 18 Lut 2025 17:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Na serio? miles-more-promocje-milowe,1553,176853?start=140#p1750467 | |
| Autor: | yanas [ 19 Lut 2025 10:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak na szybko, bo nie mogę znaleźć info a na pewno ktoś z Was wie : Jeśli zrobię za mile rezerwację dla 3 osób, to w przypadku zmiany/odwołania przeze mnie zapłacę 200zł od pasażera, czy od rezerwacji? Dzięki&pozdrawiam | |
| Autor: | lluukk [ 19 Lut 2025 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@yanas opłata za anulację osobno od każdego biletu nagrody (niezależnie od ilości odcinków) 50 EUR | |
| Autor: | tartal [ 19 Lut 2025 10:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
od pasażera | |
| Autor: | andywaw [ 20 Lut 2025 20:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mirco4 napisał(a): Kiedyś przeczytałem gdzieś, że jak wylecę np z europy i polecę do Azji, to tam w mogę odbyć dodatkowy lot w ramach tamtego regionu i dopiero wrócić do regionu wylotu? O tym głównie szukam informacji. To prawda. Możesz na przykład przykład polecieć WAW-FRA-EWR (stopover)-LAX (miejsce docelowe) - EWR (stopover)-FRA-WAW. Odcinek EWR-LAX-EWR masz wtedy niejako "w gratisie" bo w tej samej liczbie wydanych mil co WAW-EWR-WAW. Tylko że płacisz nieco więcej opłat lotniskowych. Rezerwacje ze stopoverami trzeba robić przez telefon. | |
| Autor: | mayka [ 21 Lut 2025 10:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja w kwestii technicznej - czy ktoś się orientuje, dlaczego "Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat " już nie pokazuje terminów jak dawniej? | |
| Autor: | skrzat [ 21 Lut 2025 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Rzeczywiście zmienili "zawartość" pliku JSON i są tam teraz trochę inne informacje. Odnośnie wygasania mil jest tylko expiringWithinQuarter, czyli ilość mil, które wygaśnie z końcem najbliższego kwartału Niektóre "waluty" są łatwe do zgadnięcia: AWD - mile STP - punkty GUP - punkty kwalifikujące HOP - Punkty HON Circle Ale nie wiem co oznaczają: EVO, STA, FRQ, HON, SEL. Być może FRQ to ilość odcinków wg starych zasad, a STA, HON i SEL to ilość mil wg starych zasad. Nie wiem co oznacza EVO, ale podobny link dla EVO, jak dla AWD, pokazuje wygasanie tej "waluty" w podziale na kwartały. EVO kojarzy się się z eVoucher https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12 | |
| Autor: | trocha [ 21 Lut 2025 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
tam gdzieś lata słownik tych "walut", jak kiedyś szukałem czy gdzieś są informacje ze starego jsona to się na to natknąłem: Kod: currencyLabels: [ (.), (-), (-), (-), (), (-), (), (3] • 0: Object { code: "AWD", label: "Mile" }| • 1: Object {code: "AWD_POOL", label: "Mile (potaczone saldo)" } • 2: Object ( code: "STP", label: "Punkty (Points)" }| • 3: Object { code: "GUP", label: "Punkty kwalifikujace (Qualifying Points)" } • 4: Object { code: "STA", label: "Mile statusowe" } • 5: Object { code: "HON", label: "Mile HON Circle" } | • 6: Object { code: "HOP", label: "Punkty HON Circle (HON Circle Points)" } • 7: Object { code: "EVO", label: "eVoucher" } | |
| Autor: | daro1978 [ 22 Lut 2025 19:48 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
czy działa Wam rezerwowanie biletów-nagród (zarówna apka jak i strona internetowa), od 2 dni wyrzuca u mnie jakiś błąd (żonie także)? | |
| Autor: | tropikey [ 22 Lut 2025 19:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
wszedłem i sprawdziłem (www) na szybko randomową trasę - działa. Napisz, jaka trasa Cię interesuje - może tu tkwi problem? | |
| Autor: | daro1978 [ 22 Lut 2025 20:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dzięki za info. Zaczęło działać na kompie. | |
| Autor: | lendziro [ 24 Lut 2025 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej, Chcę kupić bilet OW w C, na trasie GRU-FRA-VIE-WAW taką to kombinację lotu pokazuje strona mm ponieważ odcinek GRU-FRA chcę zrobić na (LH) 747-8 . Wyszukuję na stronie MM: Jak wybieram tylko trasę GRU-FRA lot LH nie jest dostępny Jak wybieram trasę GRU -WAW pozuje podstępność w C i nawet kilka miejsc.3 szt Po wprowadzeniu wszystkich danych (zakup na kogoś innego nie na właściciela konta mm) podaniu karty płatniczej jest oto taka sytuacja. Kasa na KK zablokowana , strona zgłasza błąd problem z kartą wybierz inna metodę płatności. , biletu brak Tak próbowałem kopic 2 razy jedną kartą (dwie blokady) ,następnie inną karta (blokada karty po stronie banku - podejrzana transakcja może ze w realach brazylijskich) W dniu dzisiejszym dzwoniłem na polską infolinię nie widzieli takiego połączenia Następnie dzisiaj znalazłem na stronie mm ponownie dostępne to połączenie spróbowałem raz jeszcze i znów tak samo blokada środków, info o błędnej karcie i brak biletu Pytania: 1 czy w takich przypadkach blokady spadą same ? po jakim czasie ? 2 czy to ze bilet jest na stronie pokazywany to de facto nie jest kupowalny czy jest tu jakiś iy problem . (tymi kartami bez problemu kupowałem inne bilety na stronie mm i było ok) 3 Jak to kupić? Ktoś miał podobną sytuacje? | |
| Autor: | Maciek737 [ 24 Lut 2025 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
1. Tak, max 2tygodnie 2. Jeśli przechodzi do płatności, to raczej jest dostępny, ewentualnie chwilowy problem 3. Próbowałeś dzwonić do DE? Ostatnio dodali 3DS, może tu pojawia się problem, a karta mogła przestac działać... | |
| Autor: | marek2011 [ 24 Lut 2025 13:41 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@lendzioro: a sprawdzałeś w niezależnych od MM systemach (n. UA, A3, NH, whatever) czy na konkretne rejsy, które chcesz, jest dostępna klasa I? MM czasami pokazuje fantomową dostępność i wtedy wywala właśnie błędy przy próbie rezerwacji. Jeśli jest I to próbuj przez infolinię jak radzi @Maciek737 | |
| Strona 443 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |