| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 441 z 480 |
| Autor: | lluukk [ 15 Sty 2025 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@kostek966 Ja pewnie w tym czasie zmieniałem dla tej taryfy, no ale nic nie będę zmieniał i zostawię jak jest. Jedyne właśnie co mnie zaskoczyło to ten Flex Plus przy polskim adresie. | |
| Autor: | moss_LOT [ 19 Sty 2025 21:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
kerad85 napisał(a): moss_LOT napisał(a): Ma znaczenie w przypadku grupy LH. Jesli bilet kupiony przez OTA to zazwyczaj liczy mile wg. klasy rezerwacyjnej a nie wg. wartości ceny biletu Możesz przybliżyć temat? Jak zatem liczyć mile przy kupnie przez OTA? Po staremu?tak, wg. stawek za klasę rezerwacyjną. Nie wiem, czy to jest reguła, ale w moich kilku przypadkach tak właśnie było. | |
| Autor: | SPLDER [ 19 Sty 2025 22:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeśli bilet będzie wystawiony na stocku LH to raczej policzą kwotowo. | |
| Autor: | marek2011 [ 19 Sty 2025 23:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
OTA / strona linii nie ma znaczenia. Ma znaczenie kto wystawił bilet. | |
| Autor: | Limapur [ 21 Sty 2025 17:40 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Gdy mam informacje ze mój status senator jest valid thru 02.25 to jest do 31.01, czy z lutym włącznie? LH ma soft landing czy nie dostanę FTL? Mam go obecnie z status matcha, wiec wiele nie oczekuje, chociaz byłoby miło. | |
| Autor: | Gadekk [ 21 Sty 2025 17:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ważny do 28.02 włącznie. Powinieneś spaść na FTL. | |
| Autor: | Robaku [ 21 Sty 2025 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A ja słyszałem gdzies tutaj na forum, że akurat SA soft landingu nie ma. Ale to ciekawe. Także chetnie sie dowiem | |
| Autor: | SPLDER [ 21 Sty 2025 18:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
W LH zawsze był, nie wiadomo czy uległo to zmianie po ostatniej reformie programu. Okaże się za miesiąc. | |
| Autor: | adamek [ 28 Sty 2025 12:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: promocje milowe [wydawanie] |
Mam pytanie: mam w LH lot: LAS-ZRH-MUC-BER mam możliwość upgrade Economy Basic->Premium Economy za mile i zastanawiam się nad odcinkiem LAS-ZRH (Edelweiss) - orientujecie się czy w tym wypadku będe miał do dyspozycji bagaz nadawany do luku po takim upgrade? I czy będzie on ważny na całej trasie powrotnej? z gory dziekuje za pomoc, | |
| Autor: | malawita [ 28 Sty 2025 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ma ktoś może doświadczenia, czy na bilecie Miles and More za mile w klasie ekonomicznej z grupy LH można zrobić płatny upgrade do biznes przy stanowisku odprawy, gdy brak wystarczającej ilości mil ? | |
| Autor: | andywaw [ 28 Sty 2025 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: promocje milowe [wydawanie] |
To jest post który powinien być na forum Miles & More Pytania. Upgrade za mile obowiązuje tylko na jeden segment i i nie zmienia taryfy w zakresie bagażu (zostaje taki limit jaki masz w kupionym bilecie). | |
| Autor: | andywaw [ 28 Sty 2025 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeżeli masz na myśli bilet rezerwację za mile, to klasy w takiej rezerwacji nie da się już podwyższyć za mile. Można to zrobić za kasę - na lotnisku przy odprawie albo na pokładzie jeżeli jest taka oferta i są dostępne miejsca. Ale tanio nie będzie. | |
| Autor: | SPLDER [ 28 Sty 2025 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
malawita napisał(a): Ma ktoś może doświadczenia, czy na bilecie Miles and More w klasie ekonomicznej z grupy LH można zrobić płatny upgrade do biznes przy stanowisku odprawy, gdy brak wystarczającej ilości mil ? Jeśli są wolne miejsca to powinniście kilka dni przed odlotem dostać maila, gdzie można licytować upgrade. Na lotniskach dawniej czasami pytali się w checkin czy nie chce się skorzystać z płatnego upgrade, ale w ostatnich latach się z tym nie spotkałem. | |
| Autor: | andywaw [ 29 Sty 2025 22:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Samemu można zapytać | |
| Autor: | malawita [ 31 Sty 2025 00:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
SPLDER napisał(a): Jeśli są wolne miejsca to powinniście kilka dni przed odlotem dostać maila, gdzie można licytować upgrade. Na lotniskach dawniej czasami pytali się w checkin czy nie chce się skorzystać z płatnego upgrade, ale w ostatnich latach się z tym nie spotkałem. Miałam, ale z biznes do pierwszej klasy, a przy check-in nigdy nie pytali. | |
| Autor: | h3rlitz [ 03 Lut 2025 10:23 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy ktoś podpowie jaka jest formuła zgłaszania LOTu do naliczenia w miles and more? Leciałem ZRH - WAW by LOT po przesiadce z WY, przy wniosku o naliczenie wyskakuje błąd 'Passenger name not on the list", a nigdzie nie widzę maila/formularza by do nich napisać. Na pokładzie byłem jak coś @Edit Ślepota nie zna granic. @Gadekk dziękuję. Dla potomnych zostawiam przeklejkę z wikiposta: Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl | |
| Autor: | Gadekk [ 03 Lut 2025 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@h3rlitz wikipost? Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl | |
| Autor: | Marleywaw [ 06 Lut 2025 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
hej, mam kupione bilety w ECO, i robie upgrade za mile do Y+. czy w tej sytuacji dostane normalnie za ten odcinek mile za ECO, za które zapłaciłem ? | |
| Autor: | Gadekk [ 06 Lut 2025 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak @Marleywaw | |
| Autor: | Marleywaw [ 07 Lut 2025 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
dostałem odmowe upgrade za mile w 4Y. Pani powiedziała, żeby zadzwonić za jakiś czas ponownie. Zdarzało wam się dostać odmowę ? Faktycznie po jakimś czasie jest szansa na zgodę ?a może to znów zależy od pracownika ? | |
| Strona 441 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |