Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 441 z 480

Autor:  lluukk [ 15 Sty 2025 13:20 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@kostek966 Ja pewnie w tym czasie zmieniałem dla tej taryfy, no ale nic nie będę zmieniał i zostawię jak jest. Jedyne właśnie co mnie zaskoczyło to ten Flex Plus przy polskim adresie.

Autor:  moss_LOT [ 19 Sty 2025 21:24 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

kerad85 napisał(a):
moss_LOT napisał(a):
Ma znaczenie w przypadku grupy LH. Jesli bilet kupiony przez OTA to zazwyczaj liczy mile wg. klasy rezerwacyjnej a nie wg. wartości ceny biletu
Możesz przybliżyć temat? Jak zatem liczyć mile przy kupnie przez OTA? Po staremu?

tak, wg. stawek za klasę rezerwacyjną. Nie wiem, czy to jest reguła, ale w moich kilku przypadkach tak właśnie było.

Autor:  SPLDER [ 19 Sty 2025 22:43 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jeśli bilet będzie wystawiony na stocku LH to raczej policzą kwotowo.

Autor:  marek2011 [ 19 Sty 2025 23:14 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

OTA / strona linii nie ma znaczenia. Ma znaczenie kto wystawił bilet.

Autor:  Limapur [ 21 Sty 2025 17:40 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Gdy mam informacje ze mój status senator jest valid thru 02.25 to jest do 31.01, czy z lutym włącznie?

LH ma soft landing czy nie dostanę FTL?
Mam go obecnie z status matcha, wiec wiele nie oczekuje, chociaz byłoby miło.

Autor:  Gadekk [ 21 Sty 2025 17:44 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ważny do 28.02 włącznie.
Powinieneś spaść na FTL.

Autor:  Robaku [ 21 Sty 2025 17:52 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

A ja słyszałem gdzies tutaj na forum, że akurat SA soft landingu nie ma.
Ale to ciekawe. Także chetnie sie dowiem

Autor:  SPLDER [ 21 Sty 2025 18:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

W LH zawsze był, nie wiadomo czy uległo to zmianie po ostatniej reformie programu. Okaże się za miesiąc.

Autor:  adamek [ 28 Sty 2025 12:18 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: promocje milowe [wydawanie]

Mam pytanie:

mam w LH lot:

LAS-ZRH-MUC-BER

mam możliwość upgrade Economy Basic->Premium Economy za mile i zastanawiam się nad odcinkiem LAS-ZRH (Edelweiss) - orientujecie się czy w tym wypadku będe miał do dyspozycji bagaz nadawany do luku po takim upgrade? I czy będzie on ważny na całej trasie powrotnej?

z gory dziekuje za pomoc,

Autor:  malawita [ 28 Sty 2025 12:38 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ma ktoś może doświadczenia, czy na bilecie Miles and More za mile w klasie ekonomicznej z grupy LH można zrobić płatny upgrade do biznes przy stanowisku odprawy, gdy brak wystarczającej ilości mil ?

Autor:  andywaw [ 28 Sty 2025 20:26 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: promocje milowe [wydawanie]

To jest post który powinien być na forum Miles & More Pytania.
Upgrade za mile obowiązuje tylko na jeden segment i i nie zmienia taryfy w zakresie bagażu (zostaje taki limit jaki masz w kupionym bilecie).

Autor:  andywaw [ 28 Sty 2025 20:36 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jeżeli masz na myśli bilet rezerwację za mile, to klasy w takiej rezerwacji nie da się już podwyższyć za mile. Można to zrobić za kasę - na lotnisku przy odprawie albo na pokładzie jeżeli jest taka oferta i są dostępne miejsca. Ale tanio nie będzie.

Autor:  SPLDER [ 28 Sty 2025 21:19 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

malawita napisał(a):
Ma ktoś może doświadczenia, czy na bilecie Miles and More w klasie ekonomicznej z grupy LH można zrobić płatny upgrade do biznes przy stanowisku odprawy, gdy brak wystarczającej ilości mil ?



Jeśli są wolne miejsca to powinniście kilka dni przed odlotem dostać maila, gdzie można licytować upgrade.
Na lotniskach dawniej czasami pytali się w checkin czy nie chce się skorzystać z płatnego upgrade, ale w ostatnich latach się z tym nie spotkałem.

Autor:  andywaw [ 29 Sty 2025 22:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Samemu można zapytać

Autor:  malawita [ 31 Sty 2025 00:08 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

SPLDER napisał(a):

Jeśli są wolne miejsca to powinniście kilka dni przed odlotem dostać maila, gdzie można licytować upgrade.
Na lotniskach dawniej czasami pytali się w checkin czy nie chce się skorzystać z płatnego upgrade, ale w ostatnich latach się z tym nie spotkałem.


Miałam, ale z biznes do pierwszej klasy, a przy check-in nigdy nie pytali.

Autor:  h3rlitz [ 03 Lut 2025 10:23 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy ktoś podpowie jaka jest formuła zgłaszania LOTu do naliczenia w miles and more?
Leciałem ZRH - WAW by LOT po przesiadce z WY, przy wniosku o naliczenie wyskakuje błąd 'Passenger name not on the list", a nigdzie nie widzę maila/formularza by do nich napisać.

Na pokładzie byłem jak coś ;)

@Edit

Ślepota nie zna granic.
@Gadekk dziękuję.
Dla potomnych zostawiam przeklejkę z wikiposta:
Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Autor:  Gadekk [ 03 Lut 2025 10:29 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@h3rlitz wikipost? :roll:

Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Autor:  Marleywaw [ 06 Lut 2025 12:29 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

hej, mam kupione bilety w ECO, i robie upgrade za mile do Y+. czy w tej sytuacji dostane normalnie za ten odcinek mile za ECO, za które zapłaciłem ?

Autor:  Gadekk [ 06 Lut 2025 12:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Tak @Marleywaw

Autor:  Marleywaw [ 07 Lut 2025 11:03 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

dostałem odmowe upgrade za mile w 4Y.
Pani powiedziała, żeby zadzwonić za jakiś czas ponownie.
Zdarzało wam się dostać odmowę ? Faktycznie po jakimś czasie jest szansa na zgodę ?a może to znów zależy od pracownika ?

Strona 441 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/