| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 434 z 480 |
| Autor: | bonifacy [ 26 Paź 2024 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ale pytasz o Infinity MileageLands? | |
| Autor: | onufry_z [ 26 Paź 2024 13:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A trzeba być zarejestrowanym i mieć mile w ichniejszym Infinity MileageLands żeby skorzystać z ewentualnej promocji? Bo mam LOT M&M i za tyle co podałem interesujący mnie lot jest dostępny w apce. | |
| Autor: | Zeus [ 26 Paź 2024 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No raczej tak... Tak samo jak nie można skorzystać z oferty milowych Aegeana posiadając same mile z Miles and More | |
| Autor: | lukket [ 26 Paź 2024 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy upgrade za kasę przy check-in da punkty i mile z nowej klasy rezerwacyjnej? Rozumiem że jeśli tak to pewnie trzeba wysłać kartę pokładową i ręcznie dodadzą? | |
| Autor: | SPLDER [ 26 Paź 2024 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ZTCP to upgrade za kasę w checkin nie daje punktów ani mil. Upgrade za mile również, bo nowy bilet jest w klasach dla nagród, czasami może to nawet sprawić problemy z naliczaniem do innych programów. Co do upgrade za kasę przez licytacje to w LH daje punkty i mile, ale trzeba uważać bo przy niskich klasach rezerwacyjnych pierwotnego biletu, upgrade jest do klasy P, a to jest wynalazek LH - śmieciowy biznes, nie dający mil w większości FFP. W LO z kolei dawniej dawało mile za nową klasę, obecnie na forum są sprzeczne relacje, niektórzy dostają za biznes, niektórzy za economy. Wg regulaminu należą się mile za pierwotną klasę rezerwacyjną więc nie ma podstaw do reklamacji. | |
| Autor: | piotrek_ [ 28 Paź 2024 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam takie pytanie - czy istnieje obecnie możliwość zarezerwowania biletów za mile do Moskwy? Turkish ma kilka lotów każdego dnia, ale nie widzę żadnej dostępności biletów nagród w M&M. | |
| Autor: | Zeus [ 28 Paź 2024 13:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
To jedyna linia która lata tam, więc wątpię ze będą bilety nagrody na Miles. I dobrze. | |
| Autor: | piotrek_ [ 28 Paź 2024 13:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dla mnie akurat niedobrze, bo chętnie bym wykorzystał tutaj mile... | |
| Autor: | snooka [ 28 Paź 2024 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@piotrek_ A nie na lot do FNJ? | |
| Autor: | piotrek_ [ 28 Paź 2024 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Koreę Północną też mam w planach. Przy czym na razie chyba oficjalnie nie ogłosili jeszcze otwarcia. Cały czas kraj ma zamknięte granice od startu COVIDu. Tutaj pisząc o Moskwie myślałem o Kamczatce. Obecnie mieszkania do wynajęcia na Bookingu są tam bardzo tanie, a loty z Moskwy w 2 strony z bagażem to jakieś 300USD. | |
| Autor: | kostek966 [ 28 Paź 2024 16:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A myślałem, że w jedną stronę, teraz to takie popularne, ponoć tam miód malina i kraina mlekiem płynąca | |
| Autor: | SPLDER [ 03 Lis 2024 06:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy gdzieś dostępne są warunki wykorzystania evoucher-ów w LO. W szczególności czy oni tak jak LH różnicują obecnie liczbę voucherów wymaganych do upgrade PE->C w zależności od klasy rezerwacyjnej na long haul ? Na forum są sprzeczne relacje czy wymagane są 2 vouchery czy wystarczy 1. | |
| Autor: | manio [ 03 Lis 2024 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
W LO - jeden evoucher. | |
| Autor: | yanas [ 05 Lis 2024 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam zagwozdkę z regulaminem dot. stopoverów. Pytałem o to na infolinii M&M, ale trafiłem na średnio zorientowaną osobę (po 20min czekania), więc wolę dopytać tu. Mianowicie - czy przy rezerwacji RT (także jako OJ) Polska-Japonia mam prawo do jednego stopovera w każdą stronę, maksymalnie 24-godzinnego? Jeśli dobrze zinterpretowałem info z forum, dłuższy stopover byłby możliwy w drugiej strefie przy locie 3-strefowym, np. WAW-ADD (stopover ponad 24h)-ICN/NRT, ale wtedy w grę wchodzi wyższa stawka milowa. Czy tak? | |
| Autor: | Zeus [ 05 Lis 2024 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja wymusiłem ponad 24h w ADD na locie z BGF (OJ) na tą samą stawkę milową. Polska infolinia btw. | |
| Autor: | ncn [ 05 Lis 2024 11:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jak poniżej 24h, to masz layover, nie stopover i jak Ci się uda, to możesz na każdym segmencie próbować poskładać takie przerwy. Natomiast jeśli chodzi o faktyczne stopovery, to za nieistniejącą już stroną lojalnypasazer, o ile się nic nie zmieniło: Cytuj: Dozwolone są 2 stopovery i 2 Open Jaws tylko przy podróżach w dwie strony. Możemy zrobić stopover tylko i wyłącznie przy podróżach pomiędzy co najmniej 2 regionami. Jeden stopover jest dozwolony w 1 stronę. Stopover nie jest dozwolony w regionie z którego wylatujemy. | |
| Autor: | cart [ 05 Lis 2024 11:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Stopover dobrze działał przy lotach w 2 strony (RT lub OJ) i w każdą stronę można było zrobić jeden (powyżej 24h). Z Polski do Japonii to możesz zrobić stopa w regionie Japonii, np. WAW-ICN(stop)-NRT oraz np. KIX-TPE(stop)-WAW | |
| Autor: | yanas [ 05 Lis 2024 11:21 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dzięki serdeczne za te informacje. Czyli stopovera (np. 2-3 dni) mógłbym oczekiwać, mimo dwóch stref. Cart - podałeś za przykład właśnie taką kombinację, która całkiem by mnie urządzała edit : co mi tam, jeszcze dopytam mądrzejszych: WRO->ICN (LAYOVER 20H) ->OKA (STOPOVER 48H) -> MYJ, a powrót KIX->ICN/GMP (STOPOVER 48H)->WRO jest w takim razie wykonalny za 80/60k mil (dorosły/dziecko), przynajmniej na papierze? | |
| Autor: | pawfazi [ 07 Lis 2024 13:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dzisiaj zaktualizował mi się status w M&M. Status przedłużyłem w poprzednim roku na starych zasadach i dzisiaj wpadła aktualizacja na starych zasadach o kolejne 2 lata. Teraz mam ważność statusu do 02.27 (wcześniej miałem status do 02.25). | |
| Autor: | ncn [ 07 Lis 2024 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
yanas napisał(a): edit : co mi tam, jeszcze dopytam mądrzejszych: WRO->ICN (LAYOVER 20H) ->OKA (STOPOVER 48H) -> MYJ, a powrót KIX->ICN/GMP (STOPOVER 48H)->WRO jest w takim razie wykonalny za 80/60k mil (dorosły/dziecko), przynajmniej na papierze? ICN jest w tym samym regionie, co miejsce wylotu w drodze powrotnej, więc nie możesz tam zrobić stopovera. Jeśli chcesz zostać w Korei dłużej niż 24h, to spróbuj to zrobić na wylocie. | |
| Strona 434 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |