Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 431 z 480

Autor:  marek2011 [ 12 Paź 2024 18:51 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

M&M wyklucza dość sporo wcale nietanich klas rezerwacyjnych MS.
Zawsze można wstecznie naliczyć np. do UA, tam z kolei większość jest milodajna.

Autor:  Tjw1978 [ 13 Paź 2024 10:55 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

lukket napisał(a):
Czy za lot linią spoza M&M, w klasie za którą nie ma w ogóle mil premiowych dostanę punkty za odcinki?


Pewnie pytasz o klasę U. Jak poszukasz to znajdziesz odpowiedź... Nie naliczy.
Muszą być mile, żeby były punkty.

Autor:  lukket [ 13 Paź 2024 11:03 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Tak, już znalazłem. Ja mam W, za S chyba też nic nie ma w Egyptair.
Z racji że i tak na mój termin nie znalazłbym tańszego biletu w innych liniach *A jakoś te 160 pkt muszę przeboleć, bo gdybym chciał taryfę z punktami zamiast 500 zapłaciłbym 1000€ ;)

Autor:  turczy [ 13 Paź 2024 23:08 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy da się zmienić kartę senator Lot na Lufthansa?

Autor:  andywaw [ 14 Paź 2024 07:01 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pewnie trzeba zmienić adres zameldowania na niemiecki.
A co zmienia logo na karcie?

Autor:  grodek [ 14 Paź 2024 07:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Moje dzieciaki mają adres polski a po założeniu im kont m&m mają w apce wirtualne karty z logo lufy. Ja i moja żona też mamy adresy polskie a logo mamy lotu, więc nie wiec czy chodzi o adres.

Autor:  skrzat [ 14 Paź 2024 07:55 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@grodek
W M&M, dzieci do 18 r.ż., równolegle uczestniczą w programie JetFriends, który należy do Lufthansy, dlatego mają jej logo, niezależnie od adresu.
A logo dla dorosłych zależy od adresu.
Kiedyś robiłem SM do innego sojuszu i odrzucili mi wniosek, bo nie mieli SM z Miles&More LOT, tylko z Lufthansy. Zmieniłem więc adres na niemiecki - automatycznie zmieniło się logo. Wniosek przyjęli :)

Autor:  turczy [ 14 Paź 2024 10:17 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

andywaw napisał(a):
Pewnie trzeba zmienić adres zameldowania na niemiecki.
A co zmienia logo na karcie?

Dostałem odmowę SM do AirBaltic przez logo.
@skrzat
Jak długo czekałeś na zmianę logo?

Autor:  Robaku [ 14 Paź 2024 10:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

tropikey napisał(a):
Zdaje się, że liczy się moment podwyższenia statusu:

"Can I claim past sectors as eligible flights under the status match offer?
No. Only new flights taken after your Miles & More account has been upgraded will count towards the qualification criteria".

https://lufthansa.statusmatch.com/faq/

tylko mam obawy jak to będzie uznane, bo wiadomosc dostalem 9 X,
a faktycznie status juz mialem 20 IX i w tym czasie wykonalem 4 loty.

Autor:  skrzat [ 14 Paź 2024 10:42 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@turczy od razu po zmianie adresu na DE logo w wirtualnej karcie w apce zmienia się.

Autor:  turczy [ 14 Paź 2024 10:51 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

No u mnie nie. Poczekam parę godzin.

edit
15 minut to zajęło

edit
30 minut czekałem na SM
W zasadzie powinienem się spytać, dlaczego tak lubią Niemców a Polaków niespecjalnie.

Autor:  krzykrzysztof [ 15 Paź 2024 09:04 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale:

Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil?

Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją :)

Autor:  lendziro [ 15 Paź 2024 09:15 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jeśli masz trasę
1. WAW DXB ADD ZNZ ro możesz zrobić stop w Dxb
2. W powrocie do WAW też możesz zrobić stop np w ADD.

Autor:  ogt [ 15 Paź 2024 10:48 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

krzykrzysztof napisał(a):
Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale:

Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil?

Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją :)


Da się taką trasę złożyć? Telefonicznie?
Na stronie nigdy nie widziałem

Autor:  bonifacy [ 15 Paź 2024 11:54 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Oczywiście że telefonicznie, nie złożysz stopa onlina

Autor:  ogt [ 15 Paź 2024 12:03 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Nie chodzi mi o stopa, a samo złożenie takiej trasy
Szukając WAW - ZNZ na stronie nigdy nie pokazywało mi przesiadek w DXB.

Autor:  Zeus [ 15 Paź 2024 12:08 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jak zadzwonić i podasz trasę to ci ułożą

Autor:  marek2011 [ 15 Paź 2024 12:22 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

ogt napisał(a):
Nie chodzi mi o stopa, a samo złożenie takiej trasy
Szukając WAW - ZNZ na stronie nigdy nie pokazywało mi przesiadek w DXB.



Szukasz dostępności odcinkami na interesującej cię trasie i złożą to przez telefon.
Można też zdać się na konsultanta, ale to już jak trafisz: jeden będzie cierpliwie sprawdzał różne opcje, a drugi powie że "nie widzi" i tyle. Lepiej więc mieć przed telefonem ogarnięty temat do weryfikacji dostępności tylko i założenia rezerwacji od razu.

Autor:  Sudoku [ 15 Paź 2024 14:40 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

krzykrzysztof napisał(a):
Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale:

Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil?

Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją :)

Ale to przecież będą 3 regiony, więc stawka będzie 100 k a nie 40 k mil.

Autor:  bonifacy [ 15 Paź 2024 14:47 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jestem prawie pewny że pan @Washington właśnie taki routing kiedyś miał

Strona 431 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/