| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 431 z 480 |
| Autor: | marek2011 [ 12 Paź 2024 18:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
M&M wyklucza dość sporo wcale nietanich klas rezerwacyjnych MS. Zawsze można wstecznie naliczyć np. do UA, tam z kolei większość jest milodajna. | |
| Autor: | Tjw1978 [ 13 Paź 2024 10:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
lukket napisał(a): Czy za lot linią spoza M&M, w klasie za którą nie ma w ogóle mil premiowych dostanę punkty za odcinki? Pewnie pytasz o klasę U. Jak poszukasz to znajdziesz odpowiedź... Nie naliczy. Muszą być mile, żeby były punkty. | |
| Autor: | lukket [ 13 Paź 2024 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak, już znalazłem. Ja mam W, za S chyba też nic nie ma w Egyptair. Z racji że i tak na mój termin nie znalazłbym tańszego biletu w innych liniach *A jakoś te 160 pkt muszę przeboleć, bo gdybym chciał taryfę z punktami zamiast 500 zapłaciłbym 1000€ | |
| Autor: | turczy [ 13 Paź 2024 23:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy da się zmienić kartę senator Lot na Lufthansa? | |
| Autor: | andywaw [ 14 Paź 2024 07:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Pewnie trzeba zmienić adres zameldowania na niemiecki. A co zmienia logo na karcie? | |
| Autor: | grodek [ 14 Paź 2024 07:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Moje dzieciaki mają adres polski a po założeniu im kont m&m mają w apce wirtualne karty z logo lufy. Ja i moja żona też mamy adresy polskie a logo mamy lotu, więc nie wiec czy chodzi o adres. | |
| Autor: | skrzat [ 14 Paź 2024 07:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@grodek W M&M, dzieci do 18 r.ż., równolegle uczestniczą w programie JetFriends, który należy do Lufthansy, dlatego mają jej logo, niezależnie od adresu. A logo dla dorosłych zależy od adresu. Kiedyś robiłem SM do innego sojuszu i odrzucili mi wniosek, bo nie mieli SM z Miles&More LOT, tylko z Lufthansy. Zmieniłem więc adres na niemiecki - automatycznie zmieniło się logo. Wniosek przyjęli | |
| Autor: | turczy [ 14 Paź 2024 10:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
andywaw napisał(a): Pewnie trzeba zmienić adres zameldowania na niemiecki. A co zmienia logo na karcie? Dostałem odmowę SM do AirBaltic przez logo. @skrzat Jak długo czekałeś na zmianę logo? | |
| Autor: | Robaku [ 14 Paź 2024 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
tropikey napisał(a): Zdaje się, że liczy się moment podwyższenia statusu: "Can I claim past sectors as eligible flights under the status match offer? No. Only new flights taken after your Miles & More account has been upgraded will count towards the qualification criteria". https://lufthansa.statusmatch.com/faq/ tylko mam obawy jak to będzie uznane, bo wiadomosc dostalem 9 X, a faktycznie status juz mialem 20 IX i w tym czasie wykonalem 4 loty. | |
| Autor: | skrzat [ 14 Paź 2024 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@turczy od razu po zmianie adresu na DE logo w wirtualnej karcie w apce zmienia się. | |
| Autor: | turczy [ 14 Paź 2024 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No u mnie nie. Poczekam parę godzin. edit 15 minut to zajęło edit 30 minut czekałem na SM W zasadzie powinienem się spytać, dlaczego tak lubią Niemców a Polaków niespecjalnie. | |
| Autor: | krzykrzysztof [ 15 Paź 2024 09:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale: Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil? Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją | |
| Autor: | lendziro [ 15 Paź 2024 09:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeśli masz trasę 1. WAW DXB ADD ZNZ ro możesz zrobić stop w Dxb 2. W powrocie do WAW też możesz zrobić stop np w ADD. | |
| Autor: | ogt [ 15 Paź 2024 10:48 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
krzykrzysztof napisał(a): Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale: Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil? Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją Da się taką trasę złożyć? Telefonicznie? Na stronie nigdy nie widziałem | |
| Autor: | bonifacy [ 15 Paź 2024 11:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Oczywiście że telefonicznie, nie złożysz stopa onlina | |
| Autor: | ogt [ 15 Paź 2024 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie chodzi mi o stopa, a samo złożenie takiej trasy Szukając WAW - ZNZ na stronie nigdy nie pokazywało mi przesiadek w DXB. | |
| Autor: | Zeus [ 15 Paź 2024 12:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jak zadzwonić i podasz trasę to ci ułożą | |
| Autor: | marek2011 [ 15 Paź 2024 12:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ogt napisał(a): Nie chodzi mi o stopa, a samo złożenie takiej trasy Szukając WAW - ZNZ na stronie nigdy nie pokazywało mi przesiadek w DXB. Szukasz dostępności odcinkami na interesującej cię trasie i złożą to przez telefon. Można też zdać się na konsultanta, ale to już jak trafisz: jeden będzie cierpliwie sprawdzał różne opcje, a drugi powie że "nie widzi" i tyle. Lepiej więc mieć przed telefonem ogarnięty temat do weryfikacji dostępności tylko i założenia rezerwacji od razu. | |
| Autor: | Sudoku [ 15 Paź 2024 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
krzykrzysztof napisał(a): Obawiam się, że odpowiedź jest przecząca ale: Czy możliwe jest złożenie trasy WAW - DXB (stopover) - ADD - ZNZ - ADD - WAW w stawce 40k mil? Zakładając konsultanta na infolinii z odpowiednią determinacją Ale to przecież będą 3 regiony, więc stawka będzie 100 k a nie 40 k mil. | |
| Autor: | bonifacy [ 15 Paź 2024 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jestem prawie pewny że pan @Washington właśnie taki routing kiedyś miał | |
| Strona 431 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |