Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Praga w zimie
praga-w-zimie,1261,146153
Strona 1 z 1

Autor:  Jagoda Sitek [ 03 Lis 2019 21:53 ]
Temat postu:  Praga w zimie

Cześć,
Wybieram się z chłopakiem do Pragi pod koniec grudnia, możecie polecić jakieś fajne miejsca, dobre knajpy-wszystko, gdzie warto się wtedy wybrać ;)

Autor:  peta [ 03 Lis 2019 22:13 ]
Temat postu:  Re: Praga w zimie

Polecić mogę jedynie przeczytać setki tematów tego typu, o Pradze napisano już chyba wszystko w tym dziale jak i całym internecie.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/