| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Praga w zimie praga-w-zimie,1261,146153 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jagoda Sitek [ 03 Lis 2019 21:53 ] |
| Temat postu: | Praga w zimie |
Cześć, Wybieram się z chłopakiem do Pragi pod koniec grudnia, możecie polecić jakieś fajne miejsca, dobre knajpy-wszystko, gdzie warto się wtedy wybrać | |
| Autor: | peta [ 03 Lis 2019 22:13 ] |
| Temat postu: | Re: Praga w zimie |
Polecić mogę jedynie przeczytać setki tematów tego typu, o Pradze napisano już chyba wszystko w tym dziale jak i całym internecie. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |