Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Powrót na statek
powrot-na-statek,1614,179265
Strona 1 z 1

Autor:  ayran2 [ 05 Lis 2024 23:32 ]
Temat postu:  Powrót na statek

Pierwszy raz płynę w rejs statkiem Aida . Czy w dniu kiedy statek stoi w porcie na noc odpływa dopiero po południu kolejnego dnia obowiązuje jakaś godzina powrotu wieczorem np. 22 czy 23 ?

Autor:  JIK [ 06 Lis 2024 09:58 ]
Temat postu:  Re: Powrót na statek

Mieliśmy taką sytuację w Dubaju, z tego co kojarzę, można było wracać o każdej porze.

Autor:  FUX [ 06 Lis 2024 10:36 ]
Temat postu:  Re: Powrót na statek

Napisz @ do przewoźnika.

Autor:  greg2014 [ 14 Lis 2024 23:04 ]
Temat postu:  Re: Powrót na statek

ayran2 napisał(a):
Pierwszy raz płynę w rejs statkiem Aida . Czy w dniu kiedy statek stoi w porcie na noc odpływa dopiero po południu kolejnego dnia obowiązuje jakaś godzina powrotu wieczorem np. 22 czy 23 ?


To zależy od portu. Często nie ma problemu z powrotem na statek w środku nocy ale warto się upewnić u przewoźnika.
Pamiętam, że ograniczenia miałem w Casablance, Livorno i Mumbaju ale były one bardzo dokładnie opisane w gazetce i przy zejściu na ląd więc trudno było tego nie zauważyć.

Inaczej jest, gdy statek stoi na kotwicy i na ląd kursują tendery. Wtedy z dużym prawdopodobieństwem będzie jakaś przerwa w nocy. Pamiętam np. że taka miała miejsce na pewno w Male. Ale tu kluczowe znaczenie ma przewoźnik więc wcale nie jest powiedziane, że dzisiaj jest tak samo. Zresztą podobnie jak powyżej - było to bardzo dokładnie opisane.

Autor:  michzak [ 21 Lis 2024 16:26 ]
Temat postu:  Re: Powrót na statek

W Livorno nie można samodzielnie poruszać po porcie, tylko autobusem zorganizowanym przez statek lub przez port, więc może dlatego nie było możliwości wejścia w nocy

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/