| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Powrót na statek powrot-na-statek,1614,179265 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | ayran2 [ 05 Lis 2024 23:32 ] |
| Temat postu: | Powrót na statek |
Pierwszy raz płynę w rejs statkiem Aida . Czy w dniu kiedy statek stoi w porcie na noc odpływa dopiero po południu kolejnego dnia obowiązuje jakaś godzina powrotu wieczorem np. 22 czy 23 ? | |
| Autor: | JIK [ 06 Lis 2024 09:58 ] |
| Temat postu: | Re: Powrót na statek |
Mieliśmy taką sytuację w Dubaju, z tego co kojarzę, można było wracać o każdej porze. | |
| Autor: | FUX [ 06 Lis 2024 10:36 ] |
| Temat postu: | Re: Powrót na statek |
Napisz @ do przewoźnika. | |
| Autor: | greg2014 [ 14 Lis 2024 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: Powrót na statek |
ayran2 napisał(a): Pierwszy raz płynę w rejs statkiem Aida . Czy w dniu kiedy statek stoi w porcie na noc odpływa dopiero po południu kolejnego dnia obowiązuje jakaś godzina powrotu wieczorem np. 22 czy 23 ? To zależy od portu. Często nie ma problemu z powrotem na statek w środku nocy ale warto się upewnić u przewoźnika. Pamiętam, że ograniczenia miałem w Casablance, Livorno i Mumbaju ale były one bardzo dokładnie opisane w gazetce i przy zejściu na ląd więc trudno było tego nie zauważyć. Inaczej jest, gdy statek stoi na kotwicy i na ląd kursują tendery. Wtedy z dużym prawdopodobieństwem będzie jakaś przerwa w nocy. Pamiętam np. że taka miała miejsce na pewno w Male. Ale tu kluczowe znaczenie ma przewoźnik więc wcale nie jest powiedziane, że dzisiaj jest tak samo. Zresztą podobnie jak powyżej - było to bardzo dokładnie opisane. | |
| Autor: | michzak [ 21 Lis 2024 16:26 ] |
| Temat postu: | Re: Powrót na statek |
W Livorno nie można samodzielnie poruszać po porcie, tylko autobusem zorganizowanym przez statek lub przez port, więc może dlatego nie było możliwości wejścia w nocy | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |