| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Port Blair - Havelock port-blair-havelock,1099,53318 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Lela [ 08 Sie 2014 12:01 ] |
| Temat postu: | Port Blair - Havelock |
Jeżeli chodzi o prom z Port Blair - Havelock i spowrotem to nie ma raczej problemu. Bilet kupić trzeba najlepiej dzień wcześniej (dla pewności,że nie zabraknie miejsc, ale nie powinno) My korzystaliśmy z Markuzz Ferry - Rs 815/osoba | |
| Autor: | Lela [ 08 Sie 2014 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
Fotki ulotek tego przewoźnika:) ![]() | |
| Autor: | tominor [ 17 Sie 2014 07:23 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
a jakie są ceny i czas przeprawy publicznymi łodziami? | |
| Autor: | lygi [ 04 Lis 2014 21:24 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
W zaleznosci od kierunku (wyspy) od 2 PLN (!!!) do 10 PLN za kurs. Havelock najbardziej oblegany przez turystow (stad ta szybka i droga motorowka) - na little andaman spotkalem doslownie 2 bialasow i mase krokodyli | |
| Autor: | nucyk [ 05 Lis 2014 00:06 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
lygi napisał(a): W zaleznosci od kierunku (wyspy) od 2 PLN (!!!) do 10 PLN za kurs. Havelock najbardziej oblegany przez turystow (stad ta szybka i droga motorowka) - na little andaman spotkalem doslownie 2 bialasow i mase krokodyli Byłem w tym roku, ale nie spotkałem promu za 2 złoty, miedzy jakim wyspami taka cena? | |
| Autor: | tominor [ 04 Mar 2015 15:34 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
niedawno wróciłem. Prom publiczny Port Blair - Havelock kosztuje ok 400 Rs (połowa ceny promów prywatnych firm), płynie się ok. 2-2.30 godz. w klimatyzowanych przedziałach (karaluchy gratis Zdecydowanie polecam. Bilet do Havelock kupiliśmy na 20 min. przed wypłynięciem (prosto z lotniska pojechaliśmy na przystań) Natomiast powrotny (kolejka 2 godz. ) na 3 dni wcześniej (potworna biurokracja, każdy musi dostarczyć ksera paszportu, wizy i permitu) | |
| Autor: | Arekkk [ 18 Kwi 2015 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
Publiczne promy są tańsze (400 Rs w jedną stronę), ale też trudniej zdobyć bilety. Płynęliśmy 3x i ani razu nie udało nam się kupić biletu na ten sam dzień (staliśmy w kolejkach na samym początku od rana). Potworne obłożenie. Są 2 prywatne firmy - Coastal Cruise i wspomniany na ulotce - Markuzz. Tutaj bilety od 650 Rs i nieco mniejsze obłożenie. Warunki w prywatnych są ciut lepsze. Promy pływają zazwyczaj 2x dziennie. Polecam udać się po bilety 1-2 dni wcześniej. Zabierzcie ze sobą ksera permitów, bo bez nich nie kupicie biletów. Potworna biurokracja. | |
| Autor: | bim-bam [ 17 Lut 2023 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
Na prom można mieć bilet w telefonie, mimo że na bilecie jest napisane by był w wersji wydrukowanej. Przy odprawie na prom Makruzz wypełniają karteczkę i wbijają na niej pieczątkę. Jeśli masz bilet papierowy to na nim wbijają. | |
| Autor: | dajkamienia [ 16 Sty 2025 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: Port Blair - Havelock |
A czy jest sens kupować bilet w wersji deluxe czy royal, czy jednak niespecjalnie różnią się one od podstawowej i nie ma co przepłacać? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |