Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Port Blair - Havelock
port-blair-havelock,1099,53318
Strona 1 z 1

Autor:  Lela [ 08 Sie 2014 12:01 ]
Temat postu:  Port Blair - Havelock

Jeżeli chodzi o prom z Port Blair - Havelock i spowrotem to nie ma raczej problemu.
Bilet kupić trzeba najlepiej dzień wcześniej (dla pewności,że nie zabraknie miejsc, ale nie powinno)

My korzystaliśmy z Markuzz Ferry - Rs 815/osoba

Autor:  Lela [ 08 Sie 2014 12:10 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

Fotki ulotek tego przewoźnika:)
Image
Image

Autor:  tominor [ 17 Sie 2014 07:23 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

a jakie są ceny i czas przeprawy publicznymi łodziami?

Autor:  lygi [ 04 Lis 2014 21:24 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

W zaleznosci od kierunku (wyspy) od 2 PLN (!!!) do 10 PLN za kurs. Havelock najbardziej oblegany przez turystow (stad ta szybka i droga motorowka) - na little andaman spotkalem doslownie 2 bialasow i mase krokodyli :)

Autor:  nucyk [ 05 Lis 2014 00:06 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

lygi napisał(a):
W zaleznosci od kierunku (wyspy) od 2 PLN (!!!) do 10 PLN za kurs. Havelock najbardziej oblegany przez turystow (stad ta szybka i droga motorowka) - na little andaman spotkalem doslownie 2 bialasow i mase krokodyli :)


Byłem w tym roku, ale nie spotkałem promu za 2 złoty, miedzy jakim wyspami taka cena?

Autor:  tominor [ 04 Mar 2015 15:34 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

niedawno wróciłem.
Prom publiczny Port Blair - Havelock kosztuje ok 400 Rs (połowa ceny promów prywatnych firm), płynie się ok. 2-2.30 godz. w klimatyzowanych przedziałach (karaluchy gratis :lol: )
Zdecydowanie polecam. Bilet do Havelock kupiliśmy na 20 min. przed wypłynięciem (prosto z lotniska pojechaliśmy na przystań)
Natomiast powrotny (kolejka 2 godz. ) na 3 dni wcześniej (potworna biurokracja, każdy musi dostarczyć ksera paszportu, wizy i permitu)

Autor:  Arekkk [ 18 Kwi 2015 18:42 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

Publiczne promy są tańsze (400 Rs w jedną stronę), ale też trudniej zdobyć bilety. Płynęliśmy 3x i ani razu nie udało nam się kupić biletu na ten sam dzień (staliśmy w kolejkach na samym początku od rana). Potworne obłożenie. Są 2 prywatne firmy - Coastal Cruise i wspomniany na ulotce - Markuzz. Tutaj bilety od 650 Rs i nieco mniejsze obłożenie. Warunki w prywatnych są ciut lepsze. Promy pływają zazwyczaj 2x dziennie. Polecam udać się po bilety 1-2 dni wcześniej. Zabierzcie ze sobą ksera permitów, bo bez nich nie kupicie biletów. Potworna biurokracja.

Autor:  bim-bam [ 17 Lut 2023 07:40 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

Na prom można mieć bilet w telefonie, mimo że na bilecie jest napisane by był w wersji wydrukowanej. Przy odprawie na prom Makruzz wypełniają karteczkę i wbijają na niej pieczątkę. Jeśli masz bilet papierowy to na nim wbijają.

Autor:  dajkamienia [ 16 Sty 2025 14:52 ]
Temat postu:  Re: Port Blair - Havelock

A czy jest sens kupować bilet w wersji deluxe czy royal, czy jednak niespecjalnie różnią się one od podstawowej i nie ma co przepłacać?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/