| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Paryż (Bercy-Seine) paryz-bercy-seine,1482,161734 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Artur_89 [ 02 Lis 2021 08:39 ] |
| Temat postu: | Paryż (Bercy-Seine) |
Mam 4 godzinny postój na stacji Paryż(bercy-seine) Mógłby ktoś doradzić jak maksymalnie je wykorzystać, tak żebym na spokojnie wrócił na czas i nie kręcił się bezsensu. Może ktoś miał tam postój i ogarniał ten temat? | |
| Autor: | Tomo14 [ 02 Lis 2021 08:52 ] |
| Temat postu: | Re: Paryż (bercy-seine) |
Jeżeli potrafisz szybko chodzić, to możesz zrobić spacer wzdłuż Sekwany pod wieżę Eiffle'a, po drodze zaliczając Katedrę Notre Dame, Luwr i kilka atrakcji. Wszędzie jednak będzie to tylko stop na fotkę i dalszy spacer. Niemniej moim zdaniem warto. | |
| Autor: | Artur_89 [ 02 Lis 2021 18:31 ] |
| Temat postu: | Re: Paryż (Bercy-Seine) |
Ok dzięki za wskazówki, już co nieco ogarnąłem temat i zrobię tak jak mówisz tylko pod wieżę podjadę metrem i stamtąd z buta wrócę na wysokość katedry i z Chatlet metrem wrócę do do Bercy. Może ogarniasz gdzie mogę w okolicy zostawić bagaż ,na samym dworcu Bercy-seine nie ma przechowalni z tego co wyczytałem w internecie. | |
| Autor: | Tomo14 [ 02 Lis 2021 18:40 ] |
| Temat postu: | Re: Paryż (Bercy-Seine) |
Niestety nie pomogę, bo zawsze śmigam z plecakiem. | |
| Autor: | paweł p [ 02 Lis 2021 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: Paryż (Bercy-Seine) |
Ja też, ale znalazłem coś takiego - https://usebounce.com/pl/s?bags=2&from= ... 11-02T2130 najbliższe koło 15 min na piechotę | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |