Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Paryż (Bercy-Seine)
paryz-bercy-seine,1482,161734
Strona 1 z 1

Autor:  Artur_89 [ 02 Lis 2021 08:39 ]
Temat postu:  Paryż (Bercy-Seine)

Mam 4 godzinny postój na stacji Paryż(bercy-seine)
Mógłby ktoś doradzić jak maksymalnie je wykorzystać,
tak żebym na spokojnie wrócił na czas
i nie kręcił się bezsensu.
Może ktoś miał tam postój i ogarniał ten temat?

Autor:  Tomo14 [ 02 Lis 2021 08:52 ]
Temat postu:  Re: Paryż (bercy-seine)

Jeżeli potrafisz szybko chodzić, to możesz zrobić spacer wzdłuż Sekwany pod wieżę Eiffle'a, po drodze zaliczając Katedrę Notre Dame, Luwr i kilka atrakcji.

Wszędzie jednak będzie to tylko stop na fotkę i dalszy spacer.

Niemniej moim zdaniem warto.

Autor:  Artur_89 [ 02 Lis 2021 18:31 ]
Temat postu:  Re: Paryż (Bercy-Seine)

Ok dzięki za wskazówki, już co nieco ogarnąłem temat i zrobię tak jak mówisz tylko pod wieżę podjadę metrem i stamtąd z buta wrócę na wysokość katedry i z Chatlet metrem wrócę do do Bercy.
Może ogarniasz gdzie mogę w okolicy zostawić bagaż ,na samym dworcu Bercy-seine nie ma przechowalni z tego co wyczytałem w internecie.

Autor:  Tomo14 [ 02 Lis 2021 18:40 ]
Temat postu:  Re: Paryż (Bercy-Seine)

Niestety nie pomogę, bo zawsze śmigam z plecakiem.

Autor:  paweł p [ 02 Lis 2021 19:14 ]
Temat postu:  Re: Paryż (Bercy-Seine)

Ja też, ale znalazłem coś takiego - https://usebounce.com/pl/s?bags=2&from= ... 11-02T2130
najbliższe koło 15 min na piechotę

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/