Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[BER] parking
parking,1287,158491
Strona 25 z 37

Autor:  remineus [ 22 Maj 2022 12:41 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

tak w ramach ostrzeżenia, to proszę nie parkować poza wyznaczonymi zatoczkami - nawet auta zostawione poza jezdnią/chodnikiem miały bileciki od policji. Moja rada, to w razie braku miejsc cofnięcie się do Hans-Grade-Alee i tam zostawienie samochodu. Celowałbym jeszcze w Altglieniecke lub Grunbergallee - ale tam nie próbowałem nigdy.

Autor:  Kian [ 22 Maj 2022 13:08 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Grunbergallee duzo wolnych miejsc?

Autor:  vincenz [ 23 Maj 2022 10:11 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Co do Grünbergallee to zawsze się coś znajdzie koło Netto (wzdłuż ulicy) albo po drugiej stronie torów koło bloków.
Nie parkujcie na parkingu Netto bo będzie bilecik, albo nawet odholowane auto!

Autor:  perednica [ 23 Maj 2022 16:52 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

A czy ktoś parkował przy trasie linii kolejowej z Frankfurtu?
Np. pierwsza stacja za Frankfurtem - Pillgram - na googlach widać, że jest parking, ale czy można stać kilka dni?
Na drugiej stacji Jacobsdorf widać zakaz parkowania w nocy i jakiś parkomat? Ale też jest droga wzdłuż torów.
Parkowanie za darmo we Frankfurcie w miarę blisko stacji pewnie nie wchodzi w grę.

Autor:  sansibear [ 25 Maj 2022 06:22 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Prześwietliłem wnikliwie wszystkie płatne parkingi z transferem wokół lotniska BER i w wakacje tygodniowy postój to wszędzie 52-55 EUR. Parkowanie w tym samym czasie przy terminalu (P7/P8) to koszt 69 EUR/tydzień. Tak więc za niedogodności związane z transferami oszczędzić można ok. 65-80 zł, w zależności od wybranego parkingu. Korzystam odkąd uruchomiono BER z tych parkingów APCOA przy samym terminalu i uważam, to za najlepsze rozwiązanie kiedy bezpośrednio z auta idzie się do odprawy, bez czekania, moknięcia i marznięcia w oczekiwaniu na busa.

Autor:  japhar [ 25 Maj 2022 17:35 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Też korzystałem z P7/P8 i przy niedużej różnicy uważam, że warto dopłacić. Odpada nam ew. transfer. Parking dobrze oświetlony w nocy. Przy rezerwacji przez www, skanujemy kod na wjeździe z rezerwacji i ten bilet używamy podczas wyjazdu - nie trzeba się fatygować do biletomatu.

Jakby ktoś się zastanawiał, to jest 2h grace period względem terminu z rezerwacji (np. w przypadku opóźnienia). Warto jednak rezerwować z zapasam dla spokoju. W przypadku przekroczenia €7/h.

Cytuj:
Thank you for your message, we apologise for the late reply.

You have 2 hours grace period for your exit, for which no charge will be made. After that, the regular extension tariff will be charged.

We hope everything was to your satisfaction and would be happy to welcome you back at BER Airport soon.

Best regards,
your APCOA Customer service.

Autor:  xkr [ 26 Maj 2022 12:21 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Osoby posiadające konto w bezpłatnym programie Heinemann&me mogą otrzymać 6 EUR zniżki na McParking. Wychodzi wtedy kwota 48 EUR za przykładowy tygodniowy pobyt w lipcu.

Załączniki:
Hnet.com-image 2.jpg
Hnet.com-image 2.jpg [ 189.91 KiB | Obejrzany 3311 razy ]

Autor:  ofer [ 26 Maj 2022 12:33 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Do tego McParking daje czasami zniżki do Heinemana za parkowaniu u nich.

Autor:  saturnx40 [ 08 Cze 2022 14:40 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

[quote="luktup"]Do 10 minut za darmo, potem 3 Euro za 15 minut.
https://ber.berlin-airport.de/en/news/kiss-and-fly.html
W jaki sposób robi sie opłatę po przekroczeniu darmowych 10 minut?

Autor:  vincenz [ 10 Cze 2022 14:15 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

W automacie parkingowym.

Autor:  Maciej Loret [ 22 Cze 2022 07:56 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Witam,

zarezerwowałem parking P3 od 7:00. W związku z sytuacją na niektórych zachodnich lotniskach oraz możliwymi strajkami EasyJeta (na razie w innych krajach) zastanawaim się nad wcześniejszym o parę godzin przyjazdem na parking lotniskowy. Można? A jeśli tak to będzie dopłata czy nie?
A jeśli się nie da to w ostateczności podjazd pod terminal, wyskoczę zobaczyć jak sytuacja na check-in i jeśli nie ma problemów to odjechać gdzieś na bok lub w pobliże lotniska i wrócić o 7:00 ?

Zaraz napiszę do airport@apcoa.de ale może ktoś trenował taki numer?

Autor:  luktup [ 22 Cze 2022 08:34 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Jak rezerwowałem P6 w styczniu, to dostałem takie info:
The may enter the booked parking facility up to one hour prior to or after the booked entry time.

I dalej:
In case of your travel dates changing, you have the possibility to change your booking once free of charge.
The parking price of the initial booking will be charged fully, however if you change your booking into a more expensive parking tariff, only the difference will be charged additionally.

Generalnie jeżeli rezerwowałeś na kilka dni, to zmiana o kilka godzin powinna się mieścić w tych samych widełkach.

Autor:  Maciej Loret [ 22 Cze 2022 08:37 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

luktup napisał(a):
Jak rezerwowałem P6 w styczniu, to dostałem takie info:
The may enter the booked parking facility up to one hour prior to or after the booked entry time.
[...]
Generalnie jeżeli rezerwowałeś na kilka dni, to zmiana o kilka godzin powinna się mieścić w tych samych widełkach.


Dziękuję bardzo. To mi wystarczy, zobaczę jeszcze co odpiszą z parkingu.

Autor:  Tomasz101 [ 27 Cze 2022 11:37 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Po dzisiejszych doświadczeniach odradzam Dein StellPlatz na Hufenweg 16. Rozbudowali się i nowe rzędy do parkowania powyżej chyba nr 30 mają bardzo wąskie dojazdy co czyni parkowanie na ostatnich wolnych miejscach ekstremalnie trudnym dla przeciętnego kierowcy w większym niż małe aucie. Ja na wskazanych mi miejscach mimo szeregu prób nie dałem rady.

Autor:  antresola2000 [ 20 Lip 2022 08:12 ]
Temat postu:  Re: [BER] Berlin-Brandenburg

Odstąpię parking w dniach 17-24.08, zakupione miejsce parkingowe w Berlinie Brandenburg, Parking P7-8 tuż przy terminalu tanich linii lotniczych, że względu na zmianę planów nie mogę lecieć.

Autor:  tomaso [ 20 Lip 2022 08:14 ]
Temat postu:  Re: [BER] Berlin-Brandenburg

Parking Waßmannsdorf 27.06.2022 o 9 rano 4 miejsca w zatoczkach, a 07.07.2022 ok. godz. 18 wiele wolnych miejsc. Jeśli jedziemy na lotnisko to jeden przystanek, trzeba przejść pod wiaduktem i wybrać bilet inne, terminalowy za 1,7€ w kierunku Terminala 1, gdy wracamy kierunek Terminal 5.

Autor:  b_easy [ 01 Sie 2022 20:08 ]
Temat postu:  Re: [Teneryfa] Wypożyczalnia samochodów

Mam pytanie co do parkingu BER. Czy znacie jakiś parking pod BER gdzie mozna liczyć na szybki transfer, czy lepiej parkować na BER bezpośrednio?

Autor:  Marcin_GWE [ 08 Sie 2022 06:41 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Witajcie, poleccie proszę jakas potencjalnie spokojną i w miare pewną miejscówkę dla auta na 7 dni, niedziela, 12-13.00 przyjazd do Berlina...

Dzięki wielkie.

Autor:  Apocalipse [ 08 Sie 2022 08:13 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

Masz 25 stron polecanych miejsc...
Dodam tylko, że jest to wysoki sezon i jeśli ma to być darmowe miejsce, to zaplanuj sobie 2-3 miejscówki, bo różnie bywa z dostępnością.

Autor:  yendras [ 23 Wrz 2022 23:06 ]
Temat postu:  Re: [BER] parking

No i Wassmansdorf się skończyło :(
Na wszystkich uliczkach przed stacją postój ograniczony do 10 godzin. Ogrodzony parking P+R nadal do 12 godzin.

Strona 25 z 37 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/