| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Oferta PrePaid w Australii. oferta-prepaid-w-australii,849,75487 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | episode [ 30 Cze 2015 11:28 ] |
| Temat postu: | Oferta PrePaid w Australii. |
Hej, korzystaliście może z Australijskich kart sim? Jeśli tak to w jakiej sieci najlepiej kupić, zależy mi przede wszystkim na dostępie do internetu bo dzwonić raczej nie będę | |
| Autor: | Kamil [ 30 Cze 2015 11:44 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Korzystałem z Virgina, ale nie było to poprzedzone głębokim reaserchem, więc nie powiem ci jak wygląda konkurencja. Natomiast co do zasięgu i jakości działania sieci na wschodnim wybrzeżu - było ok. http://www.virginmobile.com.au/prepaid- ... broadband/ | |
| Autor: | Kasica88 [ 16 Lip 2015 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Hej, ja korzystalam z Optus, tez przede wszystkim w celach internetowych. Karte mozna kupic i doladowac w wielu miejscahc, kioskach, supermarketach, sklepikach itp. Internet dziala bezproblemu i zasieg jest w wiekszosci miejsc. Karta SIM kosztuje 2 dolary (i tyle jest na niej wartosci), natomiast kazde kolejne doladowanie to min. 10 dolarow (lub wielokrotnosc). Podczas rejestracji karty (najlepiej zrobic to online, trzeba sie gdzies zaczaic na wifi), wybiera sie plan taryfowy. Za 2 dolary na dzien dostajemy 500 mb internetu, raczej wystarczajaca ilosc | |
| Autor: | mimx [ 16 Lip 2015 10:37 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Ja kupiłem w czerwcu 3GB "data plan" od Vodafone, modem 3G USB gratis. Sama karta kosztowała 29 AUD, razem z modemem 19 | |
| Autor: | bora4 [ 16 Lip 2015 10:39 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Ja korzystałem z Three UK . Nielimitowany internet za 15 funtów na miesiac. starter mozna kupic na allegro za kilka zl. http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home | |
| Autor: | gosiagosia [ 16 Lip 2015 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Tu masz ofertę Optus http://www.optus.com.au/shop/mobile/pre ... MPP:contrl My mieliśmy - połączenie z internetem działało bez zarzutu nawet wtedy kiedy był udostępniany na 4 dodatkowe urządzenia. | |
| Autor: | orient [ 26 Lip 2015 17:29 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Warto doprecyzować gdzie ma to działać. Jak w miastach, to brać co najtańsze, z renomowanych firm to Optus, ale są różne Aldi Mobile i Lyca Mobile które dzierżawią sieć i mają taniej. Jak ma być zasięg poza głównymi miastami, to tylko (sprawdzone!) Telstra. Jest jakieś 30% droższa, ale można sprawdzić pocztę w środku niektórych parków narodowych. Może sie paradoksalnie opłacać zwykła oferta, na przykład doładowanie za $50 na 30 dni - $1000 bonusu (można wykorzystać na telefony do Polski), 2,5 gb internetów no i jeszcze te $50. | |
| Autor: | singielka_1976 [ 22 Paź 2015 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii? Czy nie będzie problemu z częstotliwością? | |
| Autor: | Kasica88 [ 22 Paź 2015 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
singielka_1976 napisał(a): Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii? Czy nie będzie problemu z częstotliwością? Nasze europejskie samsungi i htc dzialaly, wiec i xperia powinna:) Zadnych problemow nie bylo! | |
| Autor: | mimx [ 22 Paź 2015 15:49 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
singielka_1976 napisał(a): Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii? Czy nie będzie problemu z częstotliwością? Nie będzie. Z2 działała w czerwcu '15. | |
| Autor: | singielka_1976 [ 24 Sty 2016 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Ja korzystałam z oferty Lebara: http://www.lebara.com.au/ sugeruję dokładnie zwrócić uwagę czy w pakiecie są międzynarodowe smsy-bo oni mają bardzo różne taryfy a mnie się trafiła (nie ja kupowałam) taka bez tych smsów. Co prawda miałam no limit na rozmowy krajowe i międzynarodowe ale tych smsów bardzo mi brakowało. | |
| Autor: | luftairways [ 14 Kwi 2017 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
czy te ichniejsze urzadzenia maja simlocki? | |
| Autor: | manyaky [ 15 Kwi 2017 09:43 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
luftairways napisał(a): czy te ichniejsze urzadzenia maja simlocki? To zależy od sieci. bora4 napisał(a): Ja korzystałem z Three UK . Nielimitowany internet za 15 funtów na miesiac. starter mozna kupic na allegro za kilka zl. http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home Nie taki znów nielimitowany, bo 12GB. | |
| Autor: | bora4 [ 15 Kwi 2017 10:16 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
No teraz 12gb Ale wtedy było All you can ear data. | |
| Autor: | luftairways [ 15 Kwi 2017 16:21 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
nie moge znalesc ani karty ani jak te feel at home włączyć https://3g.co.uk/feel-at-home http://allegro.pl/angielska-uk-karta-si ... 07593.html za 20 funtow trzeba doladowac na 12GB | |
| Autor: | bora4 [ 16 Kwi 2017 23:20 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Kupujesz starter ladujesz konto za 20gbp . Przy doładowaniu zaoferuja ci opcję zamiany 20 gbp na bodajże 3000 min ileś tam SMS i 12Gb Internetu . Internet działa ok . Oczywiście poza Uk tylko w hsdpa. Ale daje radę. Wydaje mi się że ta oferta nie do pobicia w USA i Australii. | |
| Autor: | mucha [ 17 Kwi 2017 18:57 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Jeśli ktoś ma do sprzedania kartę z Vodafone albo innej australijskiej sieci to chętnie kupię. Kartę z Three UK mam ale działa ona jak krew z nosa, w Nowej Zelandii często się rozłączała a prędkość pozostawia wiele do życzenia. | |
| Autor: | luftairways [ 17 Kwi 2017 23:48 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
to ja juz chyba wole kupic to http://www.optus.com.au/shop/prepaid/mo ... ifi/e5573# | |
| Autor: | luftairways [ 29 Kwi 2017 10:23 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
opus kupiony śmiga aż miło | |
| Autor: | marcino123 [ 07 Maj 2017 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: Oferta PrePaid w Australii. |
Telstra śmiga spoko, ale tylko w miastach typu MEL czy SYD. Wyjazd do Uluru = brak sieci | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |