Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Odprawa w KLM
odprawa-w-klm,225,75296
Strona 5 z 5

Autor:  msala [ 13 Lut 2026 18:37 ]
Temat postu:  Re: Odprawa w KLM

Leciałem, ale tylko kawałek z Singapuru do Denpasar. Wszyscy wyszli z samolotu do toalet itp. Później przechodzili kontrolę bezpieczeństwa i kontrole dokumentów, które w Singapurze są przy każdym gate. Jak z rejestrowanym to nie wiem.

Autor:  AgaGy [ 14 Lut 2026 17:18 ]
Temat postu:  Re: Odprawa w KLM

Też leciałam takim KLM na trasie z SIN. Wszyscy z tego samolotu musieli wyjść z samolotu pod gate, gdzie potem przy wchodzeniu były sprawdzane także i im dokumenty. Bagaży nie wynosili.

Strona 5 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/