Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Odprawa PLL LOT
odprawa-pll-lot,225,34680
Strona 37 z 44

Autor:  SPLDER [ 15 Sty 2023 10:05 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Ostatnio tak się zdarza, na niektórych rezerwacjach po kilku dniach możliwość zakupu usług wróciła.

Autor:  Digzy [ 30 Cze 2023 13:15 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Mam krajówke WAW-KRK, przy wyborze miejsca rozsadza mnie ze wspolpasazerem, mam do dyspozycji tylko te 2 miejsca. Probowałem zaraz pod otwarciu odprawy i probowalem tez kilkanascie godzin pozniej, bez zmian. Czy jest szansa, ze np przy odprawie na lotnisku dadza nam miejsca obok siebie?

Autor:  man4business [ 30 Cze 2023 13:24 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

35 minut lotu.... Serio? (p.s. miejsca można kupić, całkiem jak w low ciastach)

Autor:  Digzy [ 30 Cze 2023 13:54 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Dzięki za ten jakże pomocny komentarz.

Niestety nie o to pytałem.

Autor:  Zeus [ 30 Cze 2023 13:57 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Idź do check inu, odstań swoje, spytaj się czy są miejsca obok siebie. Będą to fajnie. Nie będą, to zmarnowałeś czas

Autor:  Digzy [ 30 Cze 2023 14:06 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Właśnie dlatego postanowiłem zapytać na forum, bo być może ktoś już próbował tak zrobić i mu się w taki sposób sprawę załatwić udało/nie udało i skorzystam z tej wiedzy.
Wydawało mi się, że od tego właśnie jest to forum, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami, które mogą być pomocne innym. Być może mi się tylko wydawało.

Autor:  brzemia [ 30 Cze 2023 14:09 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Po prostu problemy jednych nie są problemem dla innych. Dluzej bedziesz czekać na check inn niz polecisz.

Wyslane z telefonu przez Tapatalka

Autor:  Digzy [ 30 Cze 2023 14:19 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

W takim razie nie ma sensu zaśmiecanie tematu uwagami tych, dla których to nie jest problem.

Autor:  xyrxis [ 30 Cze 2023 14:21 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

@Digzy ale jest dokładnie tak jak Zeus napisał. Jeśli to dla Ciebie istotne to idź do checkinu i zapytaj. Czasami się udaje a czasami nie.

Autor:  kostek966 [ 30 Cze 2023 15:06 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Na tym forum po pandemii szczególnie za sprawą "nowych lotników" szczyty absurdu są przekraczane codziennie,
jeszcze tylko brakuje pytania czy trzeba zabrać własny papier jak chce się skorzystać z toalety w samolocie

Autor:  brzemia [ 30 Cze 2023 15:12 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Akurat on jest na forum dluzej niz ty ;)

Wyslane z telefonu przez Tapatalka

Autor:  elwirka [ 30 Cze 2023 15:15 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

@Digzy Nie dziw się, że niektórych z nas to bawi. Po pierwsze to nie long haul tylko ultra krótki lot, po drugie zawsze możesz próbować zamienić się z kimś na pokładzie, skoro nie możesz wytrzymać pół godziny bez współtowarzysza. A z doświadczenia ci powiem, że LOT nie rozdziela ludzi z jednej rezerwacji. Dzieje się tak, gdy nie ma już wolnych miejsc obok siebie.

Autor:  Davis68 [ 30 Cze 2023 15:58 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Czyli rozumiem, że obecnie przy 1 rezerwacji dla 2 osób do Nowego Jorku po odprawie online 36 h przed lotem nie powinniśmy być rozdzieleni ( siedzimy obok siebie ) ?

Autor:  marek2011 [ 30 Cze 2023 17:17 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Co o zasady tak, choć wybór konkretnych miejsc będzie mocno limitowany albo żaden, jeśli nie masz odpowiedniego statusu.

Autor:  maxima [ 01 Lip 2023 10:10 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Znajomy próbuje się odprawić na lot WAW-LHR. Miesiąc temu to sama trasa i zero problemów, dziś podczas odprawy
Cytuj:
Wystąpił problem podczas odprawy
Uwaga: Odprawa online nie powiodła się.
Dokonanie odprawy online na poniższy lot nie było możliwe.


Odprawę na ten lot należy wykonać na lotnisku.
Czy coś się zmieniło w LO? Na infolinii twierdzą, że trzeba na lotnisku. Jaki może być powód? Jest jakiś sposób, żeby jednak online zadziałała?

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 01 Lip 2023 10:13 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

@maxima Wklepał dane z paszportu czy dowodu osobistego? Jeśli to drugie to masz rozwiązanie. Można to odkręcić przez infolinię

Autor:  maxima [ 01 Lip 2023 10:31 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

okazało się, ze dówód :) na infolinii człowiek nic nie pomóc, upierał się, że trzeba na lotnisku.
Weszłam w zarzadzaj rezerwacją - dodałam dokument: paszport, i wtedy już poszło.
Podczas odprawy nie było możliwości zmiany dowodu na paszport.

Autor:  1955845624 [ 04 Sie 2023 19:58 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Od początku sierpnia jest jakiś bug.

OLCI via app czy lot.com - nie ma różnicy. Po dodaniu karty Star Alliance GOLD (SK*G), w przypadku wygenerowaniu kart pokładowych w postaci PDF (przesłaniu na maila), Fast Track jest podpisany (zarówno na karcie jak i w składni kodu QR). W przypadku dodania karty do walleta (iOS), Fast Tracka nie ma (oczywiście - w LO nie jest on opisywany, ale w składni jest "N" zamiast "Y"). Nie ma znaczenia jak ja tą kartę dodaję - czy z linku w mailu, czy przez link otrzymywany w SMSie, czy w przypadku bezpośredniego dodawania z ekranu odbioru kart.

Zgłosiłem już gdzie trzeba, ale - uważajcie - lepiej sobie wysłać i na maila, na wszelki wypadek, bo odbijecie się od bramki i będzie wstyd :) W mają zasadę (w WAW), że machanie plastikiem mają gdzieś - bramka nie przepuszcza, to oni też "nie mają mocy sprawczej".

Autor:  wilczagorka [ 04 Sie 2023 20:31 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Miałem taka sytuację już 21 lipca. Karta dodana do walletpass na androidzie i na bramce nie przepuszcza ( lot w Y i info, że niewłaściwa klasa podróży). Miałem ze sobą też kartę papierową co dostałem przy nadawaniu bagażu i przeszło normlanie.

Autor:  abelincoln [ 04 Sie 2023 20:44 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Przebijam - miałem takie coś już 17 lipca i pomimo fast tracka widocznego na passie (w appce) odbiłem od bramek w CPH i WAW :D
Ale, 30 lipca, w KRK wszedłem bez problemu...

Strona 37 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/