| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Nurkowanie Hurgada nurkowanie-hurgada,328,168421 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | msn88ster [ 29 Lis 2022 21:14 ] |
| Temat postu: | Nurkowanie Hurgada |
Hej, Możecie podać namiar na kogoś kto zaoferuje w Hurgadzie nurkowanie z butlą? Jakie są teraz ceny za nurkowanie (wyjazd na całe popołudnie, 2 zejścia pod wodę) pozdrawiam Marek | |
| Autor: | agnieszka.s11 [ 29 Lis 2022 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: Nurkowanie Hurgada |
w zeszlym roku w listopadzie nurkowalam z Dive Hurghada https://www.dive-hurghada.com/ Cennik masz na stronie. Czy polecam, nie do konca. Ogolnie ok, ale przygotuj sie na caly dzien na lodzi. Bylam odbierana z hotelu o 7.30 rano i pozniej 1, 2 godziny czekania na lodzi az zbiora sie pozostali nurkowie czy osoby plynace na snorkelling. Powrot ok 17.00 gdy slonce zachodzilo. Strasznie nie podobala mi sie ta strata czasu z rana. Wiec z ich organizacja nie bylo najlepiej. Nurkowanie w Marsa Alam z Oasis o wiele lepiej zorganizowane i w sumie ciekawiej tez pod woda | |
| Autor: | Washington [ 20 Sty 2024 15:45 ] |
| Temat postu: | Re: Nurkowanie Hurgada |
Mogę polecić https://www.tauchenhurghada.com/ - szukałem centrum które będzie dobrze zorganizowane i przestrzegało wszelkich zasad - i było iście po niemiecku Odbiór na czas z hotelu, na łodzi odprawa dotycząca samej łodzi, odprawa przed każdym z nurkowań, kilkukrotne sprawdzanie sprzętu (samodzielnie, przez przewodnika, przez buddy, przed wejściem do wody przez obsługę łodzi), grupa do 5 nurków na przewodnika/instruktora z dokładnym podziałem gdzie która grupa płynie tak by nie wchodzić sobie w drogę, przewodnik pierwsze nurkowanie z nowymi osobami kontrolował grupę czy rzeczywiście każdy ma takie umiejętności jak podał, dokładne czyszczenie sprzętu po (tu mnie rozwalili trochę jak poprawili jak sprzęt ma być ułożony boksie - musiał być wg jednego schematu, skojarzyło mi się z Stackenblochen Niby są to rzeczy które powinny być standardem ale w różnych egzotycznych krajach wiadomo jak bywa | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |