Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Nurkowanie Hurgada
nurkowanie-hurgada,328,168421
Strona 1 z 1

Autor:  msn88ster [ 29 Lis 2022 21:14 ]
Temat postu:  Nurkowanie Hurgada

Hej,

Możecie podać namiar na kogoś kto zaoferuje w Hurgadzie nurkowanie z butlą?
Jakie są teraz ceny za nurkowanie (wyjazd na całe popołudnie, 2 zejścia pod wodę)

pozdrawiam
Marek

Autor:  agnieszka.s11 [ 29 Lis 2022 22:57 ]
Temat postu:  Re: Nurkowanie Hurgada

w zeszlym roku w listopadzie nurkowalam z Dive Hurghada
https://www.dive-hurghada.com/
Cennik masz na stronie. Czy polecam, nie do konca. Ogolnie ok, ale przygotuj sie na caly dzien na lodzi. Bylam odbierana z hotelu o 7.30 rano i pozniej 1, 2 godziny czekania na lodzi az zbiora sie pozostali nurkowie czy osoby plynace na snorkelling. Powrot ok 17.00 gdy slonce zachodzilo. Strasznie nie podobala mi sie ta strata czasu z rana. Wiec z ich organizacja nie bylo najlepiej.
Nurkowanie w Marsa Alam z Oasis o wiele lepiej zorganizowane i w sumie ciekawiej tez pod woda

Autor:  Washington [ 20 Sty 2024 15:45 ]
Temat postu:  Re: Nurkowanie Hurgada

Mogę polecić https://www.tauchenhurghada.com/ - szukałem centrum które będzie dobrze zorganizowane i przestrzegało wszelkich zasad - i było iście po niemiecku :)

Odbiór na czas z hotelu, na łodzi odprawa dotycząca samej łodzi, odprawa przed każdym z nurkowań, kilkukrotne sprawdzanie sprzętu (samodzielnie, przez przewodnika, przez buddy, przed wejściem do wody przez obsługę łodzi), grupa do 5 nurków na przewodnika/instruktora z dokładnym podziałem gdzie która grupa płynie tak by nie wchodzić sobie w drogę, przewodnik pierwsze nurkowanie z nowymi osobami kontrolował grupę czy rzeczywiście każdy ma takie umiejętności jak podał, dokładne czyszczenie sprzętu po (tu mnie rozwalili trochę jak poprawili jak sprzęt ma być ułożony boksie - musiał być wg jednego schematu, skojarzyło mi się z Stackenblochen :D

), powrót na czas do hotelu (nawet rozwożenie ogarnięte tak że osoby które niemiały po drodze z innymi osobną taksówką wysłali)

Niby są to rzeczy które powinny być standardem ale w różnych egzotycznych krajach wiadomo jak bywa ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/