Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 30 Gru 2010 14:16 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 103
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Krajów: 2 / 0.9%
Czy na lotnisku jest darmowe WiFi. (Czy są jakieś sklepy z piwem (jaka cena)?)
Jak najtaniej dostac się do Oslo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#22 PostWysłany: 22 Lut 2011 21:20 

Rejestracja: 22 Lut 2011
Posty: 4
http://washandgo.wordpress.com/2011/02/ ... -i-legend/

http://washandgo.wordpress.com/2011/02/20/529/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 23 Lut 2011 00:19 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 173
piotr72 napisał(a):
Czy na lotnisku jest darmowe WiFi. (Czy są jakieś sklepy z piwem (jaka cena)?)
Jak najtaniej dostac się do Oslo?

Jest darmowe wifi, jest tez jeden "komputer" do korzystania, sklep jest na terenie lotniska, nie znam cen piwa ale za wode 0.7l chcieli 16 zł. Ale po wyjściu z samolotu jak Pani celnik zajrzy do Twojego paszportu to jest strefa bezcłowa, tam można piwo za 50NOK za 4 czy 6pak piwa 0.33litra. Do Oslo albo shuttle busem albo darmowym autobusem na stacje kolejową i dalej pociągiem. Cen nie znam bo nie jechałem, zawsze tylko miałem tam przesiadkę. Poczytaj na forum pewnie ktos cos wspominał albo na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 29 Mar 2011 23:42 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 1
Podbijam post. Czy ktos ostatnio nocowal na lotnisku i moze potwierdzic ze nadal jest to mozliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 30 Mar 2011 03:11 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 99
Martinetka napisał(a):
Podbijam post. Czy ktos ostatnio nocowal na lotnisku i moze potwierdzic ze nadal jest to mozliwe?


Tak :) Właśnie piszę tego posta z lotniska Rygge. Obecnie nocuje tu na bank powyżej 15 osób :) I jest WiFi :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 19 Paź 2011 08:27 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1435
Loty: 366
Kilometry: 574 940
Krajów: 53 / 24.8%
platynowy
Podbijam, ponieważ wybieram się za dwa tygodnie i jest chwila wahania przed zakupem biletów. Czy ktoś może potwierdzić, że się nic nie zmieniło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 24 Lis 2011 13:20 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 14
Wybieramy się do Oslo na początku lutego na weekend. Przeszukałam już wiele postów i stron i nie znalazłam noclegu w przyzwoitej cenie. Zależy mi na łazience w pokoju. czy ktoś zna miejsce godne polecenia?
dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 24 Lis 2011 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
no niestety wybierając się do Norwegii trzeba przeskalować pojęcie przyzwoitej ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 14 Mar 2012 00:06 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
podbijam temat, nocował ktoś na oslo torp w tym roku ??
ceny noclegów dosyć zaporowe jak na polskie zarobki.
Przerabiał ktoś moze opcje kempingów wokoło oslo ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 05 Kwi 2012 14:11 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 17
Czy wie ktoś jak wygląda możliwość spędzenia nocy na lotnisku Oslo Torp Sandefjord? Lot mam o 8.00 rano i nie widzę sensu i możliwości dojazdu bladym świtem z Centrum Oslo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 10 Kwi 2012 22:38 

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 24
Czy ktoś spędzał noc w 2012 r. na lotnisku Olso/Rygge? Czy coś zmieniło się w kwestii zamykania lotniska od 2011 r.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 07 Maj 2012 15:51 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
Właśnie, jak to wygląda? Bo chyba też będę tam pod koniec miesiąca i właśnie badam trasę...
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#33 PostWysłany: 20 Cze 2012 13:48 

Rejestracja: 19 Cze 2012
Posty: 10
Hej, jak wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się na weekend do Norwegii to na lotnisko doszliśmy ok 2 w nocy.. prześlizneliśmy sie pod bramą i do godziny 4 przespalismy sie na parkingu.. a reszte przeczekaliśmy na lotnisku :) tak jak większość ludzi :) można tam spotkac naprawdę dużo osób śpiących na krzesełkach :) Polecam zabrać ze sobą śpiwor i jak ktoś ma miejsce w plecaku to karimatę (od betonu zimno) :) bardzo sie przydadzą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#34 PostWysłany: 05 Sie 2012 23:49 

Rejestracja: 10 Paź 2011
Posty: 33
Renia,

Jak wycieczka sie udała? My lecimy w połowie września i wypadałoby się przygotować:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 06 Sie 2012 07:29 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 584
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Krajów: 17 / 7.9%
Lotnisko w Rygge czynne jest całą dobę. Można na nim spać, nikt nie robi z tego problemu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#36 PostWysłany: 08 Sie 2012 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Jak jest z szybką przesiadką w Rygge? Podobnie jak w Torp, czy ponowne przejście przez bramkę? Kiedyś wydaje mi się, że hala przylotów i odlotów była połączona, jednak gdzieś na forum obiło mi się, że jednak nie, a teraz nie mogę znaleźć...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#37 PostWysłany: 12 Gru 2012 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1099
Loty: 139
Kilometry: 164 580
Krajów: 23 / 10.8%
niebieski
Hej, za niedługo wybieram się do Rygge, czeka mnie tam jedna nocka i pytanie to samo...bo może coś się zmieniło, może ktoś ostatnio był...czy w dalszym ciągu z lotniska nie wyganiają na noc? Wolę się upewnić bo nie uśmiecha mi się perspektywa spędzenia nocy na zewnątrz w ostatnie mrozy i śniegi;P
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Juve, 13 Gru 2012 00:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 12 Gru 2012 23:56 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 574
Loty: 119
Kilometry: 254 856
Krajów: 35 / 16.4%
niebieski
witam. może tu ktoś mi odpowie na pytanie. Do której godziny jeżdżą busy między lotniskiem a dworcem kolejowym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#39 PostWysłany: 23 Sty 2013 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Właśnie wróciłem z Oslo, więc napisze parę słów o noclegu w hostelu Anker, który jest chyba najtańszy z pośród miejsc noclegowych w centrum Oslo. Jeśli chodzi o dojazd to nie ma żadnego problemu z lotniska odjeżdżają busy, które są zsynchronizowane z przylotami samolotów. Strona gdzie można sprawdzić odjazdy busów http://www.rygge-ekspressen.no/Rutetide ... fault.aspx. Ja akurat jechałem busem, który prowadził Polak, cena w obie strony 200 koron za osobę. Busy dojeżdżają do bussterminal w około 50 minut. Stamtąd można iść piechotą do hostelu (ok.8- 10 minut) albo dojechać dwa przystanki tramwajem numer 12 lub 13 ze stacji „Jernbanetorget” . Przystanek, przy którym znajduję się hostel to „Hausmannsgate”. Rezerwowałem nocleg przez booking.com, pokój typu twin (dla dwóch osób) z prywatną łazienką a był to pokój z 8 łóżkami;). Pokój kosztował 600 koron bez śniadania!. Śniadanie dodatkowe 55 koron za osobę, jeśli ktoś sobie życzy, do tego w pokoju nie było pościeli i ręczników, ale o tym informowali w mejlu. Za pościel trzeba zapłacić dodatkowe 50 koron a za ręcznik 20 koron. Parking publiczny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja) w cenie 230 NOK za dzień. Wifi jest tylko przy recepcji, ale my mieliśmy pokój na pierwszym piętrze i również działało. Przy recepcji są darmowe mapy Oslo i informacje o mieście.
1 Korona= 0,56 złotego ;)

Kilka zdjęć pokoju i cennik

Załączniki:
DSC06752.JPG
DSC06752.JPG [ 55.82 KiB | Obejrzany 6135 razy ]
DSC06757.JPG
DSC06757.JPG [ 52.7 KiB | Obejrzany 6135 razy ]
DSC06754.JPG
DSC06754.JPG [ 52.86 KiB | Obejrzany 6135 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez jkyellow, 06 Lut 2013 20:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 29 Sty 2013 23:57 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 36
Juve napisał(a):
Hej, za niedługo wybieram się do Rygge, czeka mnie tam jedna nocka i pytanie to samo...bo może coś się zmieniło, może ktoś ostatnio był...czy w dalszym ciągu z lotniska nie wyganiają na noc? Wolę się upewnić bo nie uśmiecha mi się perspektywa spędzenia nocy na zewnątrz w ostatnie mrozy i śniegi;P



W razie gdyby ktoś miał wątpliwości:

Cytuj:
Hello,
We are open 24 h and it's possible to stay in the Terminal during the night.
Welcome to Moss Airport Rygge.

Med vennlig hilsen / Best regards

Ellen
Rygge sivile lufthavn AS
Adr: Terminalveien 100, N-1580 Rygge
Tel: (+47) 69 23 00 00
Web: www.ryg.no
Facebook: www.facebook.com/MossLufthavnRygge


:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group