| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Nocleg w Varadero nocleg-w-varadero,1518,89377 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | szafir [ 04 Maj 2014 22:40 ] |
| Temat postu: | Re: Noclegi na Kubie |
Cześć, na przełomie maja i czerwca wybieram się na 2,5 tygodniowe wakacje na Kubie. Planuję najpierw 1,5 tygodnia zwiedzania wypożyczonym samochodem. A następnie tydzień wypoczynku w hotelu w Varadero. pytanie dotyczy noclegu i hotelu w Varadero. Planuję rezerwować nocleg dla 2 osób na 7 nocy. znalazłem mozliwość rezerwacji online za pośrednictwem melia.com. cena: ok 107 eur za noc. Hotel Sol Palmeras. Pytanie do Was: lepiej rezerwować on-line przed wyjazdem? czy taniej będzie zarezerwować pobyt na miejscu, na Kubie? dzięki. | |
| Autor: | digger [ 05 Maj 2014 16:57 ] |
| Temat postu: | Re: Noclegi na Kubie |
Ja polecam Ci zarezerwwac u Niemca: www.sonnenklar.tv | |
| Autor: | szafir [ 06 Maj 2014 23:59 ] |
| Temat postu: | Re: Noclegi na Kubie |
digger napisał(a): Dziękuję. Rezerwacja zrobiona. Dzięki przydatnemu linkowi udało się zarezerwować nico lepszy hotel W ogóle nie posługuję się językiem niemieckim więc wszelkie formularze/maile tłumaczę teraz za pośrednictwem google.tłumacz. pytanie do osób już korzystających z tego serwisu: co robić dalej? czekać na jakieś dokumenty przesłane mailem/pocztą? dzięki za pomoc. | |
| Autor: | Ladyage [ 03 Mar 2015 19:36 ] |
| Temat postu: | Re: Noclegi na Kubie |
To dodaję i swoje, choć niezbyt oryginalnie: 5 noclegów (przez Wielkanoc) w 4* w Varadero, all-incl. 276 EUR w TUI.de. | |
| Autor: | Rimes [ 04 Mar 2015 23:58 ] |
| Temat postu: | Re: Noclegi na Kubie |
jakiś mail do sprawdzonej casy w Varadero może ktoś podrzucić? Dzięks | |
| Autor: | OlaRafal [ 13 Lis 2015 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Szukam Noclegów na Kubie - Havana / Varadero / Trinidad |
hej! namiary na nocleg w varadero też byśmy prosili a co do hawany to zarezerwowaliśmy u Sarity www.bnbsaritadvisor.com b.porządne i jeszcze przy załatwianiu wizy znają gospodynię i chwalą i nie robią problemów i w ogóle | |
| Autor: | mediolan [ 14 Lis 2015 01:31 ] |
| Temat postu: | Re: Szukam Noclegów na Kubie - Havana / Varadero / Trinidad |
OlaRafal napisał(a): hej! namiary na nocleg w varadero też byśmy prosili a co do hawany to zarezerwowaliśmy u Sarity http://www.bnbsaritadvisor.com b.porządne i jeszcze przy załatwianiu wizy znają gospodynię i chwalą i nie robią problemów i w ogóle casa particulares na portalach z noclegami jest sporo i wystarczy poszukać + google (opinie) | |
| Autor: | jasne [ 26 Lut 2016 16:47 ] |
| Temat postu: | Nocleg w Varadero |
Czy posiadacie aktualne adresy email Do właścicieli casa particular w Varadero? Będę wdzieczny | |
| Autor: | mufl26 [ 27 Lut 2016 14:56 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Na kiedy potrzebujesz nocleg? Moi rodzice teraz pojechali i prawie wszytko zajęte, ale udało mi się znaleźć miejsce - mail:alex1978@nauta.cu. To to miejsce: http://cubabookingroom.com/properties/e ... e-varadero, 35 CUC za noc. Mówią, że widok na ocean jest:) | |
| Autor: | jasne [ 01 Mar 2016 14:08 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Ja lece 10 marca do varadero Czy Twoi rodzice bookowali przez ta stronke ? Czy przez mail , placili cos z gory ? Z lototniska brali taxi czy autobus ? Bede wdzieczny za odp. | |
| Autor: | wowerma [ 10 Mar 2016 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: Szukam Noclegów na Kubie - Havana / Varadero / Trinidad |
gosia.krakow napisał(a): Hej. Ja moge dac namiary na bardzo tani hostel w Hawanie ( 5 cuc za noc) ulica Hospital albo jeszcze casa na Concordia ale to juz drozej, w zaleznosci od oblozenia pewnie ok 20-30 cuc. W Varadero nocowalam w super fajnym domu na samej plazy, za pokoj dwuosobiwy placilam 40 cuc za noc ale warto bo wlasciciel bardzo mily ( jak z reszta wszyscy w Varadero) a widok z pokoju worost na cudna plaze, palmy i morze - dla mnie bajka. Niestety wszystkie namiary mam w domu a nie w tej chwili przy sobie. Ale jak Ci sie nie pali to po weekendzie bede miec. Gosia Gosiu, podasz proszę namiar na to Varadero? | |
| Autor: | 01ERES [ 27 Gru 2016 21:11 ] | |||
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero | |||
1.Sprawdzone w listopadzie 2016. Pani Gloria oferuje kilka miejsc noclegowych. My akurat trafiliśmy do osobnego mieszkanka z super łazienka, kuchnia, salon + sypialnia z garderobą. 150m od cudownej plaży i 100m od głównej ulicy za 30 CUC. Pani Gloria wspaniała, pomocna. Rozumie, ale nie mówi po angielsku.Chce sie tam wrocic powtornie. 2.Sprawdzone w listopadzie 2016. Osobny pokój, kuchnia i tarasik. 150m do plaży. 30CUC. Nie ma śniadań. Za to spokojnie mozna "zywic sie na ulicy".
| ||||
| Autor: | Zeus [ 04 Sty 2017 13:35 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
@01ERES masz może zdjęcia widoku na plaży z tych Casa? | |
| Autor: | michcioj [ 04 Sty 2017 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
osobiscie mieszkalismy w casa na bodajze 54 ulicy, jakies 3 przecznice od morza, cena to 30 cuc za 2jke. jakies dwie ulice dalej byla lokalna budka z zarciem. ryba z ryzem i jakimis warzywami kosztowala bodajze 40 moneta national tj. okolo 1.5 dolca. | |
| Autor: | peterjab [ 25 Mar 2017 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
[quote="jasne"]Czy posiadacie aktualne adresy email Do właścicieli casa particular w Varadero? Sprawdzone na własnej skórze w marcu 2017: Casa Rita - calle 35 -bardzo blisko na skróty od dworca Viazul i do plaży- dom 111 - (a właściwie to Casa mieści się z boku bloku). Wiem, pomyślicie sobie to kiepski pomysł szukać Casy w bloku. Też tak pomyśleliśmy. Ale w tym czasie w Varadero było prawie wszystko zajęte. Ale cóż zaryzykowaliśmy. Spędziliśmy u Rity 6 noclegów i żegnaliśmy się z łzami w oczach. Oprócz, że jest to przemiła kobieta, to czystości nie powstydziłby się hotel 5-gwiazdkowy. Rita nie oferuje śniadań, lecz to nie problem - najczęściej jedliśmy śniadania na rogu ulicy 41 i głównej. Ewentualnie na rogu 36. Śniadania rzędu 3 CUC. Jak było mało przy 38 jest bar - hamburger z serem 20 cup i sok 3 cup (ok. 1CUC). Kiedy wracaliśmy ze śniadania czekał na nas od Rity talerz z ananasem lub/i bananami. Podczas naszego plażowania Rita wymieniała ręczniki, opróżniała kosz, zmieniała pościel, myła szklanki itd. W ostatni dzień samolot mieliśmy wieczorem. Opuściliśmy nasz pokój i rzeczy zostawiliśmy u Rity. Poszliśmy jeszcze na plażę. Po powrocie mogliśmy u Rity się wykąpać - przyniosłą nam świerzutkie ręczniki, pomimo że "teoretycznie" już u niej nie mieszkamy. Wady- Rita nie mówi po angielsku (ale ze wszystkim udawało się z nią porozumieć), komary (przed snem musieliśmy uśmiercić kilka, pomimo że w oknach są siatki) Jeśli kiedyś byłbym w Varadero to chciałbym nocować u Rity. | |
| Autor: | Gaszpar [ 20 Maj 2017 15:05 ] | ||
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero | ||
Polceam bardzo. Czysto, ładnie i bardzo miała właścicielka, która zna parę słów po angielsku. Cena za dwie osoby to 30 CUC. Pokój przygotowany dla 3ech osób. Cena dla 3ech to 35 CUCW pokoju wszystko co potrzeba. Osobna łazienka, miła czysta pościel i ręczniki. Lodówka z przygotowanym już lodem i szklankami w środku. Wiatrak i klimatyzacja. Śniadania 5CUC od osoby. Smaczne i duże. Do plaży 200m
| |||
| Autor: | RaDiDaM [ 01 Gru 2017 10:08 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Ktoś coś nowego | |
| Autor: | boots [ 19 Gru 2017 20:38 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Polecam rozważenie noclegów w Santa Marta, przy samym wjeździe do Varadero. Ja byłem z całokształtu bardzo zadowolony. | |
| Autor: | Olgu [ 10 Sty 2018 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Ja również uważam, że warto wziąć pod uwagę Santa Marta. Wystarczy przejechać przez most i jest się na Varadero. My spaliśmy na samym końcu tej miejscowości i dojazd rowerem do ulubionej plaży na Varadero zajmował nam około 20min. Na nocleg trafiliśmy przypadkiem, jadąc w ciemno, ale zdecydowanie mogę polecić: https://www.airbnb.pl/rooms/17762946 Super warunki, przemili właściciele znający angielski. Cena 25CUC za noc + 5CUC za pyszne śniadanie, którego nie da się zjeść, bo jest tak duże | |
| Autor: | Doriso [ 01 Lut 2018 08:34 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Varadero |
Cześć, ma ktoś nowe namiary na Casy ? Pisałam maile do wymienionych powyżej ale zero odzewu. | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |