| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| nawigacja, mapa HongKong nawigacja-mapa-hongkong,1102,77410 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | pawelekwch [ 30 Lip 2015 10:03 ] |
| Temat postu: | nawigacja, mapa HongKong |
Witam, czy może ktoś polecić jakąś apkę ewentualnie mapę etc taką która przyda się podczas zwiedzania HONGKONGu ?Najlepiej oczywiście żeby to było OFFLINE. | |
| Autor: | Pado [ 18 Sie 2015 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
korzystaliśmy z przewodnika w formie książki- jakiegoś najtańszego Michelina, nie ma to jak przewodnik w ręku... | |
| Autor: | Zeus [ 18 Sie 2015 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
@up Albo dobrą mapę | |
| Autor: | tom971 [ 18 Sie 2015 14:23 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
@pawelekwch MAPS.ME http://maps.me/en/home | |
| Autor: | foxten [ 18 Sie 2015 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
nie odniose się do Hong Kongu, bo dopiero się tam wybieramy, ale na co dzień, w podróżach używam maps.me Aplikacja ściągnieta na tablet i komórkę. Kiedys była za darmo. Dodatkowo ściąga się mapy offline z mozliwością nawigacji. Sprawdziło się super w kilku miejscach, w tym w Azji. | |
| Autor: | oskiboski [ 19 Sie 2015 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
Jeśli masz nokię lumię to here maps i mapa offline wystarczy. W żadnym kraju nie było jeszcze wpadki | |
| Autor: | podr00znik [ 27 Sie 2018 08:42 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
@tom971 już napisał maps.me który bazuje na openstreetmap.org. My przemierzamy Chiny od miesiąca i używam OsmAnd+. Ściągasz na telefon dane dla regionu w którym będziesz i później już wszystko offline. W Pekinie, Szaghaju, Shenzhen, Guangzhou i innych miastach naniesione metro (stacje, trasy, wyjścia) Rewelacja, polecam. | |
| Autor: | cccc [ 19 Lis 2018 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: nawigacja, mapa HongKong |
Korzystalem z google maps. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |