| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Zurich/Szwajcaria] Na lotnisko na-lotnisko,1277,844 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | ms993 [ 13 Sty 2024 21:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Zurich/Szwajcaria] Na lotnisko |
@obibok - tak, bilety kolejowe w podstawowej taryfie (Point-to-point ticket, Streckenbillet) obowiązują wyłącznie na konkretną trasę. Można je kupić w kombinacji z dojazdem do/z dworca komunikacją miejską, ale wtedy można tylko dojechać do/z dworca po tej wyznaczonej trasie. Za to kiedy kupuje się bilet kolejowy na jakieś krótsze połączenie, to często takie połączenie znajduje się w ramach jakiegoś związku komunikacyjnego (np. ZVV) - wtedy bilet jest na określone strefy i można jeździć jak się chce. Ale wtedy to nie jest "czysty" bilet kolejowy, tylko bilet na komunikację miejską pozwalający także na podróż koleją. | |
| Autor: | obibok [ 13 Sty 2024 23:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Zurich/Szwajcaria] Na lotnisko |
Czyli mniej więcej jak w Niemczech (czyli jakieś 150 lat przed Polską. Ale zawsze mi się wydawało, że w Szwajcarii jest to jeszcze bardziej zintegrowane. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |