| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2022 - Qatar ms-2022-qatar,1497,130889 | Strona 9 z 24 |
| Autor: | Artur_89 [ 19 Wrz 2021 10:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Witam, wybiera się może ktoś do Albanii autem, i ma wolne miejsca? | |
| Autor: | pteo [ 23 Wrz 2021 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Czy ktoś kupował bilet na stronie albańskiej federacji? Za pomoc ofiaruje dobrą łychę lub inny zacny trunek.Mecz Albania-Polska 12.10.2021 | |
| Autor: | Diu [ 23 Wrz 2021 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Będą bilety na Albania-Polska w piątek https://www.pzpn.pl/reprezentacje/repre ... nia-polska | |
| Autor: | golen [ 23 Wrz 2021 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
pteo napisał(a): Czy ktoś kupował bilet na stronie albańskiej federacji? Za pomoc ofiaruje dobrą łychę lub inny zacny trunek.Mecz Albania-Polska 12.10.2021 Dopiero od dziś można kupić bilety z albańskiej federacji: http://bileta.fshf.org/biglietteria/listaEventiPub.do Wcześniej miejsca były widoczne, ale sprzedaż zablokowana dla ichniego Klubu Kibica. Ceny od 1000LEK. Ale nie wszystkie karty płatnicze chcą "współpracować" z tą stroną | |
| Autor: | golen [ 24 Wrz 2021 07:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Diu napisał(a): Polska pula z PZPN rozeszła się w nocy w 3 minuty. Ale albańska federacja wczoraj po południu otworzyła do sprzedaży kolejne sektory, więc będzie można bez problemu bilet na mecz kupić. | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 24 Wrz 2021 16:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
golen napisał(a): Ale nie wszystkie karty płatnicze chcą "współpracować" z tą stroną Potwierdzam. Kredytówka Santander (Mastercard) - Error karta Alior Kantor (wielowalutowa, Mastercard) - "karta niedozwolona" (z tranlatora to wyczytałem) Kredytówka mbank (Visa) - sukces!!! | |
| Autor: | pteo [ 27 Wrz 2021 13:44 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Znowu są dostępne bilety na portalu łączy nas piłka Albania-Polska 40plz+ koszt wysyłki 19,99 | |
| Autor: | wojtekf93 [ 11 Paź 2021 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Witam. Wraca ktoś z Albanii po meczu z testem antygenowym? Jaką trasę wybraliście? Albania dla Włoszech jest od 8 października krajem wysokiego ryzyka i nie wiem jak wygląda sytuacja z tranzytem. Belgia też oznaczyła Albanię na czerwono. Ma ktoś jakiś pomysł? | |
| Autor: | Diu [ 14 Paź 2021 11:32 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Sprzedaż biletów na Polska - Węgry od 27.10.2021. https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosc ... -z-wegrami Ceny biletów poszły w górę: I Kat 200 II Kat 160 III Kat 100 | |
| Autor: | Legion1 [ 15 Paź 2021 08:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Widzę, że za nowych rządów w PZPN zmienia się trochę taktyka cenowa. Ok może różnice nie są duże, ale dla mnie i tak nie jest to zrozumiałe. Co innego gdyby to był mecz, którym przyklepiemy bezpośredni awans, a tak naprawdę to może być już mecz o pietruszkę bo będziemy czekać na baraże Oby wzrosty cen nie stały się teraz stałą tendencją (mam na myśli ceny biletów za mecze barażowe) | |
| Autor: | macio106 [ 15 Paź 2021 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
@Legion1 Jest tez inny ciężar gatunkowy tego meczu to są Węgrzy nasi bracia i każdy Polak się z tym utożsami, więc dla niektórych takie Węgry to "lepszy" rywal niż Albania czy Anglia. Do tego dobre wyniki kadry i pompowanie balonika. | |
| Autor: | Tulio [ 15 Paź 2021 11:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Szybko widać zmieniają zdanie, bo jeszcze 10 dni temu było tak: "To jest bardzo zdrowe podejście i będziemy się go trzymać. Nie mamy zamiaru się licytować i robić obniżek po 10 zł z okazji przyjazdu teoretycznie słabszego rywala, by później podnosić od 10 zł na atrakcyjniejszego przeciwnika. Przychodzi się na mecz reprezentacji Polski, na którą obowiązują stałe ceny - powiedział Interii prezes PZPN-u Cezary Kulesza." https://sport.interia.pl/raporty/raport ... Id,5562889 | |
| Autor: | Legion1 [ 15 Paź 2021 15:33 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
macio106 napisał(a): @Legion1 Jest tez inny ciężar gatunkowy tego meczu to są Węgrzy nasi bracia i każdy Polak się z tym utożsami, więc dla niektórych takie Węgry to "lepszy" rywal niż Albania czy Anglia. Do tego dobre wyniki kadry i pompowanie balonika. @macio106 ja się akurat nie do końca z Tobą zgodzę. Gdyby wyceniać bilety zgodnie z ciężarem gatunkowym to na Anglię bilety powinny być co najmniej 50% droższe bo to jeden z naszych największych historycznych rywali, a na takie San Marino/Andorę z całym szacunkiem dla tych drużyn bilety powinny być o 50% tańsze. Jak dla mnie to była dobra decyzja za czasów kadencji Bońka żeby usystematyzować ceny biletów na każdy mecz na Narodowym na stałym poziomie. Teraz widzę, że na koniec eliminacji nowy zarząd lekko zmienia taktykę. Ciekaw jestem w jakim kierunku to pójdzie i po ile będą bilety na ewentualny baraż o MŚ. | |
| Autor: | matbob1990 [ 19 Paź 2021 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Cześć, Jako, że temat dotyczy całych kwalifikacji do mundialu w 2022 to zapytam o strefę południowoamerykańską. Wie ktoś może, gdzie kupić bilety na mecze kwalifikacyjne Brazylii? Dokładnie chodzi mi o mecz z Kolumbią 11 listopada w Sao Paulo. Oczywiście mam na myśli bezpośrednią sprzedaż coś na kształt Łączy nas Piłka, a nie pośredników. | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 19 Paź 2021 13:41 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Są dostępne bilety na Andorę na Łączy nas piłka. 120 zł (+19,95 opłata za przesyłkę - ?) na sektor polski | |
| Autor: | lahcimmm2 [ 19 Paź 2021 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
da się tylko 1 na konto kupić czy więcej nie ma? | |
| Autor: | turecky [ 20 Paź 2021 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
No i d... blada spóźniłem się; biletów nie ma. 21.10 - update Pojawiły się znowu | |
| Autor: | Tulio [ 21 Paź 2021 16:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Tulio napisał(a): Szybko widać zmieniają zdanie, bo jeszcze 10 dni temu było tak: "To jest bardzo zdrowe podejście i będziemy się go trzymać. Nie mamy zamiaru się licytować i robić obniżek po 10 zł z okazji przyjazdu teoretycznie słabszego rywala, by później podnosić od 10 zł na atrakcyjniejszego przeciwnika. Przychodzi się na mecz reprezentacji Polski, na którą obowiązują stałe ceny - powiedział Interii prezes PZPN-u Cezary Kulesza." https://sport.interia.pl/raporty/raport ... Id,5562889 Jeszcze o cenach biletów https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2771 ... =BoxOpLink Na mecz z Węgrami dodatkowa opłata 19,95 zł za przesyłkę kurierską, bo nie będzie już biletów do samodzielnego wydruku ... | |
| Autor: | Legion1 [ 21 Paź 2021 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Tulio napisał(a): Tulio napisał(a): Szybko widać zmieniają zdanie, bo jeszcze 10 dni temu było tak: "To jest bardzo zdrowe podejście i będziemy się go trzymać. Nie mamy zamiaru się licytować i robić obniżek po 10 zł z okazji przyjazdu teoretycznie słabszego rywala, by później podnosić od 10 zł na atrakcyjniejszego przeciwnika. Przychodzi się na mecz reprezentacji Polski, na którą obowiązują stałe ceny - powiedział Interii prezes PZPN-u Cezary Kulesza." https://sport.interia.pl/raporty/raport ... Id,5562889 Jeszcze o cenach biletów https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2771 ... =BoxOpLink Na mecz z Węgrami dodatkowa opłata 19,95 zł za przesyłkę kurierską, bo nie będzie już biletów do samodzielnego wydruku ... myślę, że bilety można będzie odebrać za free w punktach przy stadionie. Tak było przed meczem z Albanią bo tylko z wydrukowanymi wpuszczają. | |
| Autor: | Mateusz Gębski [ 25 Paź 2021 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2022 - Qatar |
Na Andorę od FIFA dostaliśmy zakaz wyjazdu pewnie biletów nie będzie. | |
| Strona 9 z 24 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |