| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 37 z 155 |
| Autor: | jabba1 [ 06 Gru 2017 15:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Chyba obawy niektórych o słabe zainteresowanie turniejem nie maja podstaw http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 22908.html | |
| Autor: | kamil_en [ 06 Gru 2017 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@madej W takim razie bardzo przepraszam, wprowadziłbym kogoś w poważny błąd. Faktycznie jest jak mówisz, zasugerowałem się tym, że kupiłem koledze bilety ze swojej karty na innym turnieju. Przeczytałem jednak, że regulamin tego zabrania i że mogą anulować operację gdyby wykryli takie działanie. Cóż... albo się "poszczęściło", albo był inny regulamin (w co wątpię). | |
| Autor: | DonCorrado [ 06 Gru 2017 18:32 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
jabba1 napisał(a): Chyba obawy niektórych o słabe zainteresowanie turniejem nie maja podstaw http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 22908.html nie wiem czy ktoś pisał, że zainteresowanie marne, ale co mają napisać? że bilety nie idą i obniżamy cene? pieron wie jak jest | |
| Autor: | motta [ 06 Gru 2017 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Prawda to ? "– Kibice muszą pamiętać, że nie będzie możliwości bezpośredniego handlu biletami. Każdy kibic, który będzie chciał wejść na stadion, będzie musiał posiadać Fan ID, czyli dokument wydany przez Rosję, na którym będzie jego imię, nazwisko i fotografia. Jeżeli te dane nie będą zgadzać się z tymi na biletach, stewardzi nie będą wpuszczać na stadion – tłumaczy Sport.pl rzecznik prasowy PZPN" źródło - http://www.sport.pl/mundial/7,154361,22 ... wiata.html Czy tez fałsz | |
| Autor: | marcin14 [ 06 Gru 2017 18:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Troche jak w pokerze, moze byc prawda moze byc blef. Tak naprawde to okaze sie to dopiero po pierwszym meczu. | |
| Autor: | Tomy's [ 06 Gru 2017 18:54 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@jacenty1962: nie wiem o czym ty bredzisz. Powklejałeś jakieś cytaty bez ładu i składu. Moją nagrodę "intelektualisty" tygodnia dostałeś za "kupiłem bilety" chociaż losowanie odbędzie się za 2 miesiące. @turecky: ocenianie atrakcyjności miasta (zwłaszcza rosyjskiego) na podstawie tripadvisor uważam za chybiony pomysł | |
| Autor: | turecky [ 06 Gru 2017 19:29 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tomy's napisał(a): @turecky: ocenianie atrakcyjności miasta (zwłaszcza rosyjskiego) na podstawie tripadvisor uważam za chybiony pomysł 1. Tripadvisor był tylko prostą wskazówką dla kolegi, który ma mało postów forum - czytaj mało zwiedzał. 2. Wg moich kryteriów atrakcyjności miasta, Wołgograd nie przedstawia sobą nic (Kazań oferuje wiele więcej) (a byłem tam i ówdzie). | |
| Autor: | SJK [ 06 Gru 2017 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
turecky napisał(a): 1. Tripadvisor był tylko prostą wskazówką dla kolegi, który ma mało postów forum - czytaj mało zwiedzał. No to chyba jest jednak stwierdzenie trochę na wyrost. To, że ktoś ma mało postów na forum i nie bardzo orientuje się w rosyjskich sprawach, nie oznacza, że mało zwiedza. Być może tak jest ale nie sądzę abyś miał tyle informacji, aby od razu tak stwierdzić. | |
| Autor: | kamil_en [ 06 Gru 2017 20:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@motta Pewnie prawda, tylko to co na papierze, a to co w rzeczywistości to dwie różne sprawy. Przecież zwykłe bilety na ligę mistrzów itp. też są imienne, też nie można ich odsprzedawać, też "mogą nie wpuścić na stadion" a w rzeczywistości to kto to sprawdza? Osobiście nie sądzę, żeby stewardzi byli do bólu formalistami, bo po co? To tylko problem. | |
| Autor: | luck1991 [ 06 Gru 2017 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Gigantyczne zainteresowanie mundialem http://www.sportmarketing.pl/newsroom/3 ... -mundialem | |
| Autor: | kamil_en [ 06 Gru 2017 20:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ciekawe czemu Maroko cieszy się takim dużym zainteresowaniem? Przecież to nie jest zbyt bogaty kraj. W każdym razie mam bilety na ich mecz z Iranem i bałem się, że nikt nie odkupi, ale może jednak są szanse. | |
| Autor: | turecky [ 06 Gru 2017 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
SJK napisał(a): turecky napisał(a): 1. No to chyba jest jednak stwierdzenie trochę na wyrost. Zgadzam się - mea culpa - wniosek na wyrost; z drugiej strony tripadvisor pozwala na zorientowanie się w najbardziej popularnych miejscach danego miasta (regionu); oczywiście popularność dla ogółu może nie równać się z zainteresowaniami poszczególnych osób, ale ja nie gardzę tym rankingiem i zawsze biorę go pod uwagę ustalając plan zwiedzania. | |
| Autor: | Kaweips85 [ 06 Gru 2017 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Może ktoś wreszcie powiedzieć czy można aplikować o bilety używając karty kredytowej np brata który udostępnia kartę do ściągnięcia kasy czy taki wniosek odpada. Z doświadczenia wiem że na Euro to było możliwe tylko tam UEFA decydowała a nie Fifa | |
| Autor: | kamil_en [ 06 Gru 2017 23:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Kaweips85 Coś dziwnego... Przysiągłbym, że wysłałem post ale go nie ma. Więc w skrócie - w FAQ Fify jest zapytanie, czy bilet może kupić znajomy lub ktoś z rodziny. Odpowiedź jest przecząca - jeżeli Fifa wykryje niezgodność między personaliami zamawiającego a płacącego to może anulować bilety, naliczyć 20% kary a nawet 100% w przypadku gdy do meczu zostało niewiele czasu. | |
| Autor: | Tomy's [ 07 Gru 2017 06:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@turecky: kończąc ze swej strony temat atrakcyjności rosyjskich miast, chciałem dodać, że dla niektórych samo przebywanie w Stalingradzie (który tak negujesz) czyli miejscu jednej z najważniejszych i największych bitew 2 WŚ może być mega atrakcją. | |
| Autor: | mal45 [ 07 Gru 2017 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jako że nie uzyskałem odpowiedzi ponawiam zapytanie, Jak wy widzicie ten temat: 1. Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT? (na który rodzaj biletu wy aplikujecie?) oraz nowe pytanie: Nie mam na ten moment zarezerwowanych noclegów w Kazaniu i Wołgogradzie (nie zrobiłem tego odr razu po losowaniu niestety teraz czekam na lepsze oferty). Na ten moment na bookingu prawie 90% obłożenia. Jak myślicie pojawi się coś więcej? Nie za bardzo uśmiecha mi się nocowanie w pokojach wieloosobowch. wolałbym pokój dwuosobowy. | |
| Autor: | mal45 [ 07 Gru 2017 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
była mowa, ale w którym momencie tematu? Ktoś pisał o hostelach z rosyjskiego odpowiednika booking.com, ale są tam głównie wieloosbowe pokoje, a ja pytam o dwuosobowy. jest ktoś w stanie coś polecić? | |
| Autor: | turecky [ 07 Gru 2017 18:35 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
mal45 napisał(a): Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT? Na dziś: Bilety grupowe na mecze Polski z grupy Individual są oznaczone na czerwono "High"; wszystkie mecze, wszystkie kategorie Bilety grupowe na mecze Polski w kategorii Supporter są oznaczone: Senegal - C1,C2,C3 High, Kolumbia - C1 High, C2 i C3 Medium; Japonia C1 High, C2 Low, C3 Medium. z tego wnioskuję, że w grupie Supporter (gdyby losowanie było dziś) szansa jest większa. Ale do stycznia, pewnie wszystko będzie "High" i tylko FIFA wie | |
| Autor: | Sybirra [ 08 Gru 2017 00:39 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
rafsem napisał(a): Ufff dobrze że sprzedałem już jeden mecz. Proszę powiedzieć: Czy bilety są imienne? Jak można sprzedać swój bilet? Jeśli na przykład chciałabym odkupić bilet od znajomego to on musi go wrzucić na specjalny portal czy też wystarczy jak coś zmieni w ustawieniach? Pytam, gdyż pisze Pan, że już sprzedał jeden mecz, a na strobie FIFA, gdzies było, że mozna póki co edytować jedynie numer paszportu oraz bilet swojego gościa. Jednym słowem chodzi o to czy i jak oraz kiedy może mój znajomy sprzedać mi swój bilet/y? | |
| Autor: | bramkarz033 [ 08 Gru 2017 01:05 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Myślicie, że te wskaźniki popytu (high, medium, low) są wiarygodne? Chciałem zwiększyć swoje szanse na wylosowanie biletu, ale trudno mi jakoś uwierzyć, że więcej osób aplikowało na droższą pierwszą kategorię niż na drugą (w przypadku meczu Polska-Kolumbia). | |
| Strona 37 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |