Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 35 z 155

Autor:  cavani [ 04 Gru 2017 20:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. :)

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 21:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nie wydaje Wam się tak w ogóle ciekawym zbiegiem okoliczności, że drabinka turniejowa zabezpiecza, aż do finału półfinału, Reprezentację Rosji przed spotkaniem z Reprezentacją Polski?
Losowanie każdy mógł obejrzeć. Teoretycznie gładko, czysto, przejrzyście i bez niedopowiedzeń. I właśnie ten brak dowodów na machloje jest w tym wszystkim najbardziej podejrzany. Tak to widzę.

Autor:  Spider1919 [ 04 Gru 2017 21:28 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tak, na pewno Rosja nie chciałaby się uchronić przed Niemcami, Brazylią czy Hiszpanią. Specjalnie uknuli intrygę i zaplanowali wszystko tak, by nie spotkać się ze wszechmocną reprezentacją Polski!

Autor:  kemot [ 04 Gru 2017 21:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Drabinka jest tak ułożona, że na dzień dzisiejszy każdy może zagrać z każdym (w tym Rosja z Polską) najpóźniej na etapie półfinału ponieważ w każdej grupie drużyny wychodzące z 1 i 2 miejsca trafiają do dwóch róznych połówek drabinki.

Autor:  BTTOS [ 04 Gru 2017 22:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Wybieram się do Królewca na Anglia - Belgia autem. Zielona karta wystarczy, czy trzeba wykupić jakieś ubezpieczenie ruskie na granicy? Będę też na meczu o 3 miejsce w Petersburgu i później pociągiem nocnym na finał do Moskwy (telebim). Ktoś pisał o tych prysznicach w pociągach. Czy w każdym jest takie udogodnienie? Nie mam jeszcze lotów. Air Baltic narazie sztucznie zawyżył ceny. Wstrzymuję się z lotami do ok. 15 stycznia chyba. Czy na mecze MŚ wpuszczają z plecakami gdzie będzie jedyny dobytek zabrany do podręcznego?

Autor:  piotrek_ [ 05 Gru 2017 08:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

cavani napisał(a):
Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. :)


Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź ;) W szczytowym momencie szanse były już 50/50. Ja tam żałuję.

Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje.

Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca...

Autor:  thomson91 [ 05 Gru 2017 08:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

macio106 napisał(a):
etker napisał(a):
jak ten smieszny identyfikator wyrobić ?

https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są


Bierz ENG, Ja wypełniłem i od razu na drugi dzień zaproszenie do Ambasady w Gdańsku dla mnie i dla drugiej osoby.



Macio, a można wiedzieć po co ta ambasada Cię zaprosiła?
Ja wczoraj aplikowałem o fan id.

Autor:  Dezext [ 05 Gru 2017 09:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

A wiecie jak to wygląda ze sprzedażą biletów ?
jak uruchomią w kwietniu (?) wymianę to mozna od ręki sprzedać czy to będzie czymś uwarunkowane ?
mam na dwa mecze w Kaliningradzie a wybieram się tylko na jeden. Chciałbym sprzedać 4 bilety i teraz zastanawiam się czy jestem już z nimi "ugotowany" i nic nie da się zrobić...

Autor:  cavani [ 05 Gru 2017 09:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

piotrek_ napisał(a):
cavani napisał(a):
Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. :)


Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź ;) W szczytowym momencie szanse były już 50/50. Ja tam żałuję.

Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje.

Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca...


Hmmm... Trochę dziwne podejście. Dla mnie nieważne czy z Senegalem czy z Anglią. Ważne, że gra Polska o punkty na Mundialu po 12 latach przerwy. I z pewnością łatwo nie będzie. A następny raz nie wiadomo kiedy nastąpi.
Na początku też brałem pod uwagę jedynie Kaliningrad lub Petersburg, ale gdy zobaczyłem umiarkowane ceny przelotów i zakwaterowania w Moskwie, długo się nie zastanawiałem.

Autor:  Anonymous [ 05 Gru 2017 09:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Obstawiam, że pod względem organizacyjnym i pod względem przedsięwziętych środków bezpieczeństwa ten turniej będzie wzorowy, tak jak wzorowe było polskie EURO2012.
Co do zatargów między kibicami to takie sytuacje się zdarzają. Zdarzyły się przed meczem Polska - Rosja w 2012 r., miały miejsce we Francji w tamtym roku (i to częściej i w większej skali niż na polskim EURO) i zapewne zainteresowane osoby z sukcesem poszukają guza w Rosji. A niezainteresowani ustawkami będą się świetnie bawić w inny sposób, bo mamy ciekawych, egzotycznych rywali.

PS. W Moskwie "gramy u siebie" ;)

Autor:  madej [ 05 Gru 2017 10:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

piotrek_ napisał(a):
cavani napisał(a):
Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. :)


Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź ;) W szczytowym momencie szanse były już 50/50. Ja tam żałuję.

Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje.

Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca...


Przy stanie gdzie zostały kulki G i H miałem kilka biletow z viagogo na Kaliningrad w koszyku bo ceny później mogły by wachać sie w granicach 5k za bilet. Los chciał inaczej, może i dobrze.
Tylko proszę nie pompujcie balonika na finał. Drabinka jest fatalna, super jeśli dojdą do ćwierćfinału. Pewnie już to przeanalizowaliście, że Polska jeśli wyjdzie z grupy zagra z Anglia albo Belgią, a później niestety niemcy albo brazole.

Autor:  Anonymous [ 05 Gru 2017 10:49 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Niemcy nie potrafią grać z Polską, co pokazuje statystyka spotkań o punkty z ostatnich lat. Brazylijczycy z kolei grając u siebie na organizowanych przez siebie Mistrzostwach Świata potrafią przegrać z Niemcami 1:7. Jestem jakoś spokojny :)

Osobiście żałuję tylko, że nie byliśmy losowani z drugiego koszyka i nie trafiliśmy do grupy z Rosją i nie gramy z nimi meczu otwarcia na Łużnikach w Moskwie. To było moje marzenie.

Autor:  piotrek_ [ 05 Gru 2017 10:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

cavani napisał(a):
Hmmm... Trochę dziwne podejście.


Taki ze mnie mundialowy Janusz :oops: :P

Autor:  jacenty1962 [ 05 Gru 2017 11:00 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dezext napisał(a):
A wiecie jak to wygląda ze sprzedażą biletów ?jak uruchomią w kwietniu (?) tą wymianę to mozna od ręki sprzedać czy to będzie czymś uwarunkowane ? mam na dwa mecze w kaliningradzie a wybieram się tylko na jeden. Chciałbym sprzedać 4 bilety i teraz zastanawiam się czy jestem już z nimi "ugotowany" i nic nie da się zrobić...


Przed Euro 2012 bilety sprzedawało się (kupowało) z 10% stratą i to wtedy gdy byli chętni. Np. na bilety na mecz Szwecja-Francja w Kijowie nie mogłem znaleźć chętnych i musiałem je sprzedać (z dużo większą stratą i nie bez problemów) pod kijowskim stadionem.

Autor:  Anonymous [ 05 Gru 2017 11:43 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

pabien napisał(a):
Nie musisz się dowiadywać. Wystarczy sprawdzić posty. SPRAWDZALI.

@Wycinanka, niestety moja koncepcja upadła. Jest tak jak napisał @pabien.

Autor:  madej [ 05 Gru 2017 11:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

czyli oddajac bilety, musisz oddać też FAN ID. A co jeśli wyrobiłem już FAN ID i chce sprzedać bilety na platformie FIFA?

Autor:  jacenty1962 [ 05 Gru 2017 12:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Portal otwarty.
Bilety Polska-Senegal kupione. :ugeek:
Mecze i miejsca do wyboru do koloru.

Oprócz inauguracji i finału.

Autor:  risto [ 05 Gru 2017 12:11 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nic nie kupione, tylko złożony wniosek, a losowanie za 2 miesiące.

Autor:  jacenty1962 [ 05 Gru 2017 12:13 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

risto napisał(a):
Nic nie kupione, tylko złożony wniosek, a losowanie za 2 miesiące.


Ok. To czekamy.

Autor:  josefman [ 05 Gru 2017 13:11 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ciekawe, w tamtej rundzie losowania było niejakie TST4, 5, itd (Team Specific Ticket) i jak ktoś kupił czy wylosował TST 7, czyli do finału,te bilety są cały czas ważne mimo,że Twój team został wyeliminowany. Pewnie może o tym niektórzy jeszcze nie wiedzą...(jest jeszcze cały czas w FAQ by nikt nie miał wątpliwości) Natomiast w tej rundzie losowania wprowadzili niejakie CST (conditional supporter ticket) i ważne,w sumie tak powinno być, że jak Twój team odpada to zwrócą kasę. Możesz też aplikować mecz o 3 miejsce i finał-zwrócą kasę w zależności czy Twój team będzie grał w finale czy o 3 miejsce.
W ogóle z tymi cenami biletów trochę przesadzili, wiem,że to MŚ ale chyba będą całe szkoły dzieci wpuszczali za darmo na trybuny by wizerunkowo wyglądało to jakoś...

Strona 35 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/