| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 34 z 155 |
| Autor: | motta [ 04 Gru 2017 15:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pisalem juz , mam na Hiszpania-Maroko 2 bilety 2 Category i 2 bilety tez 2 Category Anglia-Belgia. | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 15:34 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ograniczenie dostępności biletów IV kategorii tylko dla obywateli rosyjskich jest zbrodnią na rozumie. O ile jeszcze zrozumiałbym to w przypadku fazy pucharowej (i to raczej od 1/4, a nie od 1/8), co dałoby temu niezbyt bogatemu społeczeństwu szanse na zerknięcie się ze światowym futbolem, tak walka o komplet na meczu Arabia Saudyjska-Egipt w Wołgogradzie może rozegrać się w okolicznych sierocińcach | |
| Autor: | rafsem [ 04 Gru 2017 15:44 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jeden bilet dla rezydentów rosyjskich na mecze grupowe UWAGA kosztuje 79,36 zł Pod stadionami będzie można kupić bilety za grosze.... | |
| Autor: | samaki9 [ 04 Gru 2017 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
dlatego , ja nie aplikuje o żadne bilety. Poprostu będę kupował pod stadionem. Niby z fan id darmowe pociągi , ale nie od granicy , a do Moskwy i tak trzeba się jakoś dostać. | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 15:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
rafsem napisał(a): Jeden bilet dla rezydentów rosyjskich na mecze grupowe UWAGA kosztuje 79,36 zł Mało tego - Rosjanie za bilet IV kategorii na finał płacą jedynie ~12 proc. więcej niż my za 3 kategorię na meczach grupowych. W złotówkach płacą za finał o 44,55 zł więcej niż my za grupę | |
| Autor: | cavani [ 04 Gru 2017 16:00 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@samaki9 O jeden bilet w najtańszej kategorii warto się postarać, żeby mieć problem wizowy z głowy i komunikację miejską czy podmiejską chociaż za darmo. Reszta za ćwierć ceny pod stadionami. | |
| Autor: | rafsem [ 04 Gru 2017 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ufff dobrze że sprzedałem już jeden mecz. | |
| Autor: | ibartek [ 04 Gru 2017 16:05 ] | ||
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji | ||
zwroccie tylko uwage, ze tych biletow kat. 4. jest stosunkowo niewiele
| |||
| Autor: | cavani [ 04 Gru 2017 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A miejsca dla sponsorów, działaczy, wygrane w jakichś śmiesznych konkursach i tym podobne policzyłeś? | |
| Autor: | kemot [ 04 Gru 2017 16:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
szare | |
| Autor: | ibartek [ 04 Gru 2017 16:16 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
mapka w kontekscie oczekiwan, ze pod stadionem beda tlumy Rosjan sprzedajace bilety na kat. 4 za pol darmo - nie sadze... | |
| Autor: | cavani [ 04 Gru 2017 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ale nie za pół darmo. Za ćwierć. Pula dla sponsorów, działaczy itp. wynosi ok. 25-30% pojemności stadionu. Jak ktoś dostanie taki bilet za darmo, to odsprzeda go spokojnie za ćwierć ceny nominalnej, a czasami nawet i za mniej. Za to co dostanie spokojnie będzie potem pił cały miesiąc. W Marsylii na mecz Polska-Ukraina można było kupić bilety pod stadionem za 5 EUR i kolejek nie widziałem... | |
| Autor: | Wycinanka [ 04 Gru 2017 16:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
a czy przypadkiem nie jest tak, że sam bilet nie wystarczy bo potrzebne jest FAN ID by wejść na stadion? Naprawdę będzie się komuś chciało zapłacić za wizę i jechać w ciemno bo kupi taniej bilet pod stadionem? | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Macie kolegów Rosjan albo koleżanki Rosjanki? Jeśli tak, to chyba wiecie co robić | |
| Autor: | samaki9 [ 04 Gru 2017 16:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Wycinanka , a Rosjanie też muszą mieć fan id? | |
| Autor: | Wycinanka [ 04 Gru 2017 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
samaki9 napisał(a): @Wycinanka , a Rosjanie też muszą mieć fan id? Chyba tak Cytuj: As required by Russian legislation, to get to the FIFA World Cup match, you will need a per-sonalized visitor card, otherwise known as the FAN ID, in addition to your ticket. This name card is is-sued for each visitor and is obligatory for all ticket owners, including Russian residents and children. For the citizens of foreign states, the FAN ID also gives a right to visa-free entrance to Russia. You only have to get your FAN ID once, and use it for all the FIFA World Cup matches along with your tickets. źródło - http://welcome2018.com Ogólnie nie mam dotąd doświadczenia z tego imprezami dlatego pytanie do osób które mają już doświadczenie z poprzednimi imprezami Jakie są szanse na zdobycie biletów na mecz Polska Senegal w obecnej fazie sprzedaży 5.12-31.01? Którą kategorie biletów najłatwiej zdobyć? Moja osoba towarzysząca nalega na te najtańsze i obawiam się że jesteśmy bez szans Pozdrawiam! | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 17:24 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Wycinanka, dowiem się potem czy rok temu na Pucharze Konfederacji sprawdzali FAN ID. Każdy jest dorosły i sam zadecyduje. | |
| Autor: | Wycinanka [ 04 Gru 2017 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Anonymous napisał(a): @Wycinanka, dowiem się potem czy rok temu na Pucharze Konfederacji sprawdzali FAN ID. Każdy jest dorosły i sam zadecyduje. Super | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tak zwykle to wygląda, że jak ktoś publicznie deklaruje, że się czegoś dowie, to później się tą wiedzą dzieli | |
| Autor: | pabien [ 04 Gru 2017 17:40 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie musisz się dowiadywać. Wystarczy sprawdzić posty. SPRAWDZALI. | |
| Strona 34 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |