Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 34 z 155

Autor:  motta [ 04 Gru 2017 15:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Pisalem juz , mam na Hiszpania-Maroko 2 bilety 2 Category i 2 bilety tez 2 Category Anglia-Belgia.

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 15:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ograniczenie dostępności biletów IV kategorii tylko dla obywateli rosyjskich jest zbrodnią na rozumie.
O ile jeszcze zrozumiałbym to w przypadku fazy pucharowej (i to raczej od 1/4, a nie od 1/8), co dałoby temu niezbyt bogatemu społeczeństwu szanse na zerknięcie się ze światowym futbolem, tak walka o komplet na meczu Arabia Saudyjska-Egipt w Wołgogradzie może rozegrać się w okolicznych sierocińcach :)

Autor:  rafsem [ 04 Gru 2017 15:44 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jeden bilet dla rezydentów rosyjskich na mecze grupowe UWAGA kosztuje 79,36 zł :)
Pod stadionami będzie można kupić bilety za grosze....

Autor:  samaki9 [ 04 Gru 2017 15:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

dlatego , ja nie aplikuje o żadne bilety. Poprostu będę kupował pod stadionem. Niby z fan id darmowe pociągi , ale nie od granicy , a do Moskwy i tak trzeba się jakoś dostać.

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 15:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

rafsem napisał(a):
Jeden bilet dla rezydentów rosyjskich na mecze grupowe UWAGA kosztuje 79,36 zł :)

Mało tego - Rosjanie za bilet IV kategorii na finał płacą jedynie ~12 proc. więcej niż my za 3 kategorię na meczach grupowych. W złotówkach płacą za finał o 44,55 zł więcej niż my za grupę :)

Autor:  cavani [ 04 Gru 2017 16:00 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@samaki9

O jeden bilet w najtańszej kategorii warto się postarać, żeby mieć problem wizowy z głowy i komunikację miejską czy podmiejską chociaż za darmo. Reszta za ćwierć ceny pod stadionami. ;)

Autor:  rafsem [ 04 Gru 2017 16:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ufff dobrze że sprzedałem już jeden mecz.

Autor:  ibartek [ 04 Gru 2017 16:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

zwroccie tylko uwage, ze tych biletow kat. 4. jest stosunkowo niewiele

Załączniki:
bilet.jpg
bilet.jpg [ 51.89 KiB | Obejrzany 1211 razy ]

Autor:  cavani [ 04 Gru 2017 16:08 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

A miejsca dla sponsorów, działaczy, wygrane w jakichś śmiesznych konkursach i tym podobne policzyłeś?

Autor:  kemot [ 04 Gru 2017 16:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

szare

Autor:  ibartek [ 04 Gru 2017 16:16 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

mapka w kontekscie oczekiwan, ze pod stadionem beda tlumy Rosjan sprzedajace bilety na kat. 4 za pol darmo - nie sadze...

Autor:  cavani [ 04 Gru 2017 16:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ale nie za pół darmo. Za ćwierć. :lol:
Pula dla sponsorów, działaczy itp. wynosi ok. 25-30% pojemności stadionu. Jak ktoś dostanie taki bilet za darmo, to odsprzeda go spokojnie za ćwierć ceny nominalnej, a czasami nawet i za mniej. Za to co dostanie spokojnie będzie potem pił cały miesiąc. :lol:
W Marsylii na mecz Polska-Ukraina można było kupić bilety pod stadionem za 5 EUR i kolejek nie widziałem... :roll:

Autor:  Wycinanka [ 04 Gru 2017 16:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

a czy przypadkiem nie jest tak, że sam bilet nie wystarczy bo potrzebne jest FAN ID by wejść na stadion? Naprawdę będzie się komuś chciało zapłacić za wizę i jechać w ciemno bo kupi taniej bilet pod stadionem?

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 16:46 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Macie kolegów Rosjan albo koleżanki Rosjanki? Jeśli tak, to chyba wiecie co robić :)

Autor:  samaki9 [ 04 Gru 2017 16:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Wycinanka , a Rosjanie też muszą mieć fan id?

Autor:  Wycinanka [ 04 Gru 2017 17:08 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

samaki9 napisał(a):
@Wycinanka , a Rosjanie też muszą mieć fan id?


Chyba tak
Cytuj:
As required by Russian legislation, to get to the FIFA World Cup match, you will need a per-sonalized visitor card, otherwise known as the FAN ID, in addition to your ticket. This name card is is-sued for each visitor and is obligatory for all ticket owners, including Russian residents and children. For the citizens of foreign states, the FAN ID also gives a right to visa-free entrance to Russia. You only have to get your FAN ID once, and use it for all the FIFA World Cup matches along with your tickets.


źródło - http://welcome2018.com

Ogólnie nie mam dotąd doświadczenia z tego imprezami dlatego pytanie do osób które mają już doświadczenie z poprzednimi imprezami
Jakie są szanse na zdobycie biletów na mecz Polska Senegal w obecnej fazie sprzedaży 5.12-31.01? Którą kategorie biletów najłatwiej zdobyć? Moja osoba towarzysząca nalega na te najtańsze i obawiam się że jesteśmy bez szans :)
Pozdrawiam!

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 17:24 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Wycinanka, dowiem się potem czy rok temu na Pucharze Konfederacji sprawdzali FAN ID. Każdy jest dorosły i sam zadecyduje.

Autor:  Wycinanka [ 04 Gru 2017 17:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Anonymous napisał(a):
@Wycinanka, dowiem się potem czy rok temu na Pucharze Konfederacji sprawdzali FAN ID. Każdy jest dorosły i sam zadecyduje.

Super :) Jak się coś dowiesz to mam nadzieję że się z nami tym podzielisz ;)

Autor:  Anonymous [ 04 Gru 2017 17:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tak zwykle to wygląda, że jak ktoś publicznie deklaruje, że się czegoś dowie, to później się tą wiedzą dzieli :)

Autor:  pabien [ 04 Gru 2017 17:40 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nie musisz się dowiadywać. Wystarczy sprawdzić posty. SPRAWDZALI.

Strona 34 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/