| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 27 z 155 |
| Autor: | vandzik [ 16 Lis 2017 22:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Myślę, że nie masz powodów do obaw. Ten zapis w regulaminie to był straszak. Maile z FIFY generalnie przychodzą w różnym czasie, sugeruję czekać cierpliwie. Jeśli kasa z konta zeszła, bilety widać w portalu jako succesfull to będzie ok | |
| Autor: | kamillos13 [ 16 Lis 2017 23:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
zobacz spamie, mi do gmaila trafiały do spamu, mojej dziewczynie, też gmail , trafiały na główną stronę | |
| Autor: | PePe_888 [ 16 Lis 2017 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Z informacji, które kolega zamieścił wynika, że ojciec kupował bilty w fazie sprzedaży 1, a drugi zakup był w fazie 1 "kto pierwszy ten lepszy". Teoretycznie ta sama faza, ale zasady inne (nie było losowania- natychmiastowe potwierdzenie). To może sprawić, że te potwierdzenia idą innym trybem, ale to tylko moje przypuszczenia- nie pewna informacja | |
| Autor: | jacenty1962 [ 17 Lis 2017 11:13 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
PePe_888 I jeszcze jedno. Kartę kibica radzę zamówić z dostawą do Polski, można się nieźle naciąć i nie być wpuszczonym do Rosji na podstawie potwierdzenia mailowego, że się taką kartę odbierze w Fan-zonie. Jest opcja wysyłki tej karty do PL, trwa to ok. 30 dni. Wszystko znajdziesz na stronie https://www.fan-id.ru/ Przepraszam bardzo mam pytanie, gdzie ta opcja z wysyłką do Polski? Wypełniam właśnie wniosek na FanID są trzy opcje: 1) by e-mail - wiadomo 2) skąd pewność, że FAN ID Distribution Centers będą te karty rozsyłać, być może to będzie też odbiór np. w jakiejś Fanzonie, tym bardziej, że na razie: <WHERE TO GET> Dear spectators, the addresses of FAN ID Distribution centers will be published later. 3) VFS Global Visa Application Centres z tym, że podane tam są tylko 4 punkty (chyba ewentualnego?) odbioru, bądź też załatwiania tej sprawy: Gdańsk. Kraków, Poznań, Warszawa Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat, czy ktoś taką kartę już otrzymał, a jeśli tak to korzystając z jakiej opcji? | |
| Autor: | pabien [ 17 Lis 2017 11:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ad 1 czy na pewno by e-mail a nie by mail? Bo to dużo zmienia. | |
| Autor: | jacenty1962 [ 17 Lis 2017 12:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
-- 17 Lis 2017 12:08 -- Rzeczywiście zasugerowałem się, tym co pisał PePe_888 oraz tym, że podczas wypełniania formularza: TYPE OF DELIVERY AND CONTACT DETAILS w pierwszym punkcie trzeba wpisać swój e-mail Natomiast ta opcja nr 1 do wyboru to rzeczywiście: by mail - co chyba wyjaśnia sprawę (dziękuję za zwrócenie uwagi) ja osobiście wybiorę zapewne opcję 3, czyli odbiór osobisty, znalazłem bowiem jeszcze coś takiego: Delivery by mail. You have submitted an application on the http://www.fan-id.ru website. After the application is approved, you can receive your FAN ID by mail or in one of the VFS Global Visa Application Centers (for foreign citizens) / at a post office (for citizens of the Russian Federation) np. w Warszawie ten punkt znajduje się w biurowcu Atrium przy Jana Pawła II Pozdrawiam. PS. Czy ktoś już ma kartę FAN ID? -- 17 Lis 2017 12:18 -- A mam jeszcze pytanie do: kyrtap1992 <ponieważ pisał, że mieszka gdzieś przy granicy (Kaliningrad)> albo do kogoś z tamtych okolic. Czy w czerwcu kursują jakieś busy na trasie Olsztyn-Kaliningrad, a jeśli tak to z jaką częstotliwością? | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 17 Lis 2017 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@jacenty1962 Nie przy granicy, tylko niedaleko | |
| Autor: | jacenty1962 [ 17 Lis 2017 13:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dzięki za wiadomość. Te niedaleko to rzeczywiście daleko Mieszkam w centrum, a do granicy w Bezledach mam ok. 200 km z tym, że do rejsowego autobusu Warszawa-Kaliningrad musiałbym się cofać z 70 km. | |
| Autor: | dyneck [ 17 Lis 2017 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jak byłem na wakacjach z rodzicami ... 20 lat temu | |
| Autor: | wichura77 [ 19 Lis 2017 19:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Przy losowaniu biletów w rubryce passport ID wpisalem numer dowodu osobistego. Czy teraz przy wyrabianiu FanID także mam się posługiwać dowodem osobistym (rubryka Passport no.) czy jednak muszę wyrobić paszport i pisać do FIFA o zmianę danych ? | |
| Autor: | Anonymous [ 19 Lis 2017 19:32 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wystarczy tylko poczytać ten temat np turecky napisał(a): Tak; aplikując na bilet podajesz wszystkie dane - po zakupie biletu masz możliwość zmiany TYLKO numeru paszportu. Więc możesz złożyć zamówienie jak odpalą kolejną fazę i potem zmienić numer paszportu na właściwy. Składając zamówienie wpisz cokolwiek. Dzisiaj nie można zmienić nic innego poza numerem paszportu; imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość nie podlegają edycji. | |
| Autor: | wichura77 [ 19 Lis 2017 19:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Rozumiem. Czyli lepiej jest wyrobić paszport i nie ryzykować z dowodem osobistym. Zmienić w aplikacji biletowej na dane paszportu, a później wyrobić FanID. Dziękuję | |
| Autor: | monis.monica [ 21 Lis 2017 15:34 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć chciałam dziś zakupić bilety na mecz w Kaliningradzie na 28 czerwca i po zalogowaniu, zaznaczyłam tam ze nie jestem z Rosji itd., weszłam w okienko, aby wybrać bilety i było napisane u góry First Come First Served, wyświetlają mi się mecze ale w ogole nie mogę zaznaczyć ani wybrać żadnego. Możliwe, że już wszystko wykupione w tej fazie? Jeśli tak to chciałabym wysłać zgłoszenie ze chce brac udział w następnej fazie w grudniu, ale nie mogę wybrać zadnego meczu wiec nie wiem co dalej robic. Czy ktoś miał podobny przypadek? | |
| Autor: | radko93 [ 21 Lis 2017 16:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@monis.monica pewnie wszystko wykupione. Zgłosić się bedzie można dopiero jak się zacznie następna faza. | |
| Autor: | monis.monica [ 21 Lis 2017 16:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czyli rozumiem , że dopiero od 5 grudnia?? nie mogę wcześniej już wyslac tego wniosku? Jeśli chodzi o płatność to mam karte visa z ing do konta rachunkowego ale nie walutowego i to wystarczy? | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 21 Lis 2017 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie, nie można wcześniej. Zgłaszanie wniosków do losowania od 5 grudnia do 31 stycznia. Ta karta wystarczy tylko pobierze Ci pewnie jakaś prowizję za przewalutowanie i pamiętaj żeby ustawić limity na koncie. | |
| Autor: | nosun [ 22 Lis 2017 17:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A kiedy rozpoczyna się wysyłka biletów i Fan-ID? Tzn. do kiedy jest ostateczny termin zmiany dowodu osobistego na paszport w systemie FIFA? | |
| Autor: | turecky [ 22 Lis 2017 18:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tickets purchased during sales phases 1 and 2 will be delivered free of charge to fans in the weeks leading up to the tournament, with deliveries planned to start in April/May 2018 (subject to change). | |
| Autor: | nosun [ 24 Lis 2017 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jak rozumiem, wylosowane bilety nadawane i wsyłane są z siedziby FIFA, czyli Szwacjarii? | |
| Autor: | dyneck [ 28 Lis 2017 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
No i zamknięte do 5/12 kto kupił ten szczęściarz Tylko pierwszego dnia były bilety - pewnie z nieopłaconych aplikacji. | |
| Strona 27 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |