Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 27 z 155

Autor:  vandzik [ 16 Lis 2017 22:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Myślę, że nie masz powodów do obaw. Ten zapis w regulaminie to był straszak. Maile z FIFY generalnie przychodzą w różnym czasie, sugeruję czekać cierpliwie. Jeśli kasa z konta zeszła, bilety widać w portalu jako succesfull to będzie ok :)

Autor:  kamillos13 [ 16 Lis 2017 23:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

zobacz spamie, mi do gmaila trafiały do spamu, mojej dziewczynie, też gmail , trafiały na główną stronę

Autor:  PePe_888 [ 16 Lis 2017 23:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Z informacji, które kolega zamieścił wynika, że ojciec kupował bilty w fazie sprzedaży 1, a drugi zakup był w fazie 1 "kto pierwszy ten lepszy". Teoretycznie ta sama faza, ale zasady inne (nie było losowania- natychmiastowe potwierdzenie). To może sprawić, że te potwierdzenia idą innym trybem, ale to tylko moje przypuszczenia- nie pewna informacja

Autor:  jacenty1962 [ 17 Lis 2017 11:13 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

PePe_888
I jeszcze jedno. Kartę kibica radzę zamówić z dostawą do Polski, można się nieźle naciąć i nie być wpuszczonym do Rosji na podstawie potwierdzenia mailowego, że się taką kartę odbierze w Fan-zonie. Jest opcja wysyłki tej karty do PL, trwa to ok. 30 dni. Wszystko znajdziesz na stronie https://www.fan-id.ru/

Przepraszam bardzo mam pytanie, gdzie ta opcja z wysyłką do Polski?

Wypełniam właśnie wniosek na FanID
są trzy opcje:
1) by e-mail - wiadomo
2) skąd pewność, że FAN ID Distribution Centers będą te karty rozsyłać, być może to będzie też odbiór np. w jakiejś Fanzonie, tym bardziej, że na razie:
<WHERE TO GET>
Dear spectators, the addresses of FAN ID Distribution centers will be published later.

3) VFS Global Visa Application Centres z tym, że podane tam są tylko 4 punkty (chyba ewentualnego?) odbioru, bądź też załatwiania tej sprawy: Gdańsk. Kraków, Poznań, Warszawa

Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat, czy ktoś taką kartę już otrzymał, a jeśli tak to korzystając z jakiej opcji?

Autor:  pabien [ 17 Lis 2017 11:37 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ad 1 czy na pewno by e-mail a nie by mail? Bo to dużo zmienia.

Autor:  jacenty1962 [ 17 Lis 2017 12:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

-- 17 Lis 2017 12:08 --

Rzeczywiście zasugerowałem się, tym co pisał PePe_888 oraz tym, że podczas wypełniania formularza:

TYPE OF DELIVERY AND CONTACT DETAILS
w pierwszym punkcie trzeba wpisać swój e-mail

Natomiast ta opcja nr 1 do wyboru to rzeczywiście:
by mail - co chyba wyjaśnia sprawę (dziękuję za zwrócenie uwagi)

ja osobiście wybiorę zapewne opcję 3, czyli odbiór osobisty, znalazłem bowiem jeszcze coś takiego:

Delivery by mail. You have submitted an application on the http://www.fan-id.ru website. After the application is approved, you can receive your FAN ID by mail or in one of the VFS Global Visa Application Centers (for foreign citizens) / at a post office (for citizens of the Russian Federation)
np. w Warszawie ten punkt znajduje się w biurowcu Atrium przy Jana Pawła II

Pozdrawiam.
PS. Czy ktoś już ma kartę FAN ID?

-- 17 Lis 2017 12:18 --

A mam jeszcze pytanie do: kyrtap1992 <ponieważ pisał, że mieszka gdzieś przy granicy (Kaliningrad)> albo do kogoś z tamtych okolic.
Czy w czerwcu kursują jakieś busy na trasie Olsztyn-Kaliningrad, a jeśli tak to z jaką częstotliwością?

Autor:  kyrtap1992 [ 17 Lis 2017 13:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@jacenty1962 Nie przy granicy, tylko niedaleko :D Te niedaleko to w moim przypadku okolice Kołobrzegu więc niestety Ci nie pomogę ;)

Autor:  jacenty1962 [ 17 Lis 2017 13:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dzięki za wiadomość.
Te niedaleko to rzeczywiście daleko :roll: .
Mieszkam w centrum, a do granicy w Bezledach mam ok. 200 km z tym, że do rejsowego autobusu Warszawa-Kaliningrad musiałbym się cofać z 70 km.

Autor:  dyneck [ 17 Lis 2017 15:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jak byłem na wakacjach z rodzicami ... 20 lat temu :) to z Krynicy Morskiej do Kaliningradu kursowały ... wodoloty :)

Autor:  wichura77 [ 19 Lis 2017 19:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Przy losowaniu biletów w rubryce passport ID wpisalem numer dowodu osobistego. Czy teraz przy wyrabianiu FanID także mam się posługiwać dowodem osobistym (rubryka Passport no.) czy jednak muszę wyrobić paszport i pisać do FIFA o zmianę danych ?

Autor:  Anonymous [ 19 Lis 2017 19:32 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Wystarczy tylko poczytać ten temat np

turecky napisał(a):
Tak; aplikując na bilet podajesz wszystkie dane - po zakupie biletu masz możliwość zmiany TYLKO numeru paszportu. Więc możesz złożyć zamówienie jak odpalą kolejną fazę i potem zmienić numer paszportu na właściwy. Składając zamówienie wpisz cokolwiek.
Dzisiaj nie można zmienić nic innego poza numerem paszportu; imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość nie podlegają edycji.

Autor:  wichura77 [ 19 Lis 2017 19:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Rozumiem. Czyli lepiej jest wyrobić paszport i nie ryzykować z dowodem osobistym. Zmienić w aplikacji biletowej na dane paszportu, a później wyrobić FanID. Dziękuję

Autor:  monis.monica [ 21 Lis 2017 15:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cześć

chciałam dziś zakupić bilety na mecz w Kaliningradzie na 28 czerwca i po zalogowaniu, zaznaczyłam tam ze nie jestem z Rosji itd., weszłam w okienko, aby wybrać bilety i było napisane u góry First Come First Served, wyświetlają mi się mecze ale w ogole nie mogę zaznaczyć ani wybrać żadnego. Możliwe, że już wszystko wykupione w tej fazie? Jeśli tak to chciałabym wysłać zgłoszenie ze chce brac udział w następnej fazie w grudniu, ale nie mogę wybrać zadnego meczu wiec nie wiem co dalej robic. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Autor:  radko93 [ 21 Lis 2017 16:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@monis.monica pewnie wszystko wykupione. Zgłosić się bedzie można dopiero jak się zacznie następna faza.

Autor:  monis.monica [ 21 Lis 2017 16:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czyli rozumiem , że dopiero od 5 grudnia?? nie mogę wcześniej już wyslac tego wniosku?
Jeśli chodzi o płatność to mam karte visa z ing do konta rachunkowego ale nie walutowego i to wystarczy?

Autor:  kyrtap1992 [ 21 Lis 2017 17:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nie, nie można wcześniej. Zgłaszanie wniosków do losowania od 5 grudnia do 31 stycznia. Ta karta wystarczy tylko pobierze Ci pewnie jakaś prowizję za przewalutowanie i pamiętaj żeby ustawić limity na koncie.

Autor:  nosun [ 22 Lis 2017 17:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

A kiedy rozpoczyna się wysyłka biletów i Fan-ID?
Tzn. do kiedy jest ostateczny termin zmiany dowodu osobistego na paszport w systemie FIFA?

Autor:  turecky [ 22 Lis 2017 18:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tickets purchased during sales phases 1 and 2 will be delivered free of charge to fans in the weeks leading up to the tournament, with deliveries planned to start in April/May 2018 (subject to change).

Autor:  nosun [ 24 Lis 2017 11:43 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jak rozumiem, wylosowane bilety nadawane i wsyłane są z siedziby FIFA, czyli Szwacjarii?

Autor:  dyneck [ 28 Lis 2017 11:41 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

No i zamknięte do 5/12 kto kupił ten szczęściarz :)
Tylko pierwszego dnia były bilety - pewnie z nieopłaconych aplikacji.

Strona 27 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/