| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 145 z 155 |
| Autor: | daisyhill [ 19 Cze 2018 01:40 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Najwazniejsze czy jak w samym dniu meczu pojade z rana to wszystko pozałatwiam ? podobno na stronie FIFA podają ,że w dniu meczu nie ma już Ticket Collection Point ze wzgledów bezpieczenstwa ale maszyny bezobsługowe(terminale) do odbioru biletów chyba działają ?? | |
| Autor: | raskol [ 19 Cze 2018 07:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
W Kaliningradzie masz Park and ride. Nie kombinuj tylko jedz tam i przesiadka na bus do centrum lub stadion Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | macio106 [ 19 Cze 2018 09:33 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
daisyhill napisał(a): witam Was, troche godzin pokoczowalem przed ekranem ale udalo mi sie dostac w koncu szlagier Anglia vs Beglia na 3 kategorie cenową , pare sztuk tego wrzucili dzisiaj , napiszcie o tym Kaliningradzie jak to wygląda odbiór ??? , czy bede mógł z czarno-białym FAN ID który juz wydrukowałem jechac rano w dzien meczu , wyrobic własciwe Fan ID ze smyczą i bilet czy jednak w dniu meczu to nie działa i bede musiał przyjechac przynajmniej jeden dzien przed meczem zeby to pozałatwiac >>>??? Na Chorwacja vs Nigeria jak tam było z parkingami koło stadionu czy duza dostepnosc ???, Zieloną Karte chcieli na granicy ??? viewtopic.php?p=1094886#p1094886 macio-jedzie-na-mundial,1509,130037 | |
| Autor: | wojtekf93 [ 19 Cze 2018 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Gdzie się zbieramy? | |
| Autor: | aragonix [ 19 Cze 2018 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pod stadionem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Tabciogaraj [ 19 Cze 2018 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zbiórka na placu czerwonym. Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | aragonix [ 19 Cze 2018 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czerwoni ze wstydu chyba wszyscy kibice, którzy pojechali na mecz z wielkimi oczekiwaniami, a musieli oglądać taki dramat w wykonaniu naszych kopaczy i selekcjonera. | |
| Autor: | DonCorrado [ 19 Cze 2018 20:22 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wstyd za to ze tyle kilometrow jechali? Na kolanach powinni ich przeoraszac za brak woli walki, choc z drugiej strony nie pamietam ich dobrego meczu wiec wynik mnie nie dziwi. Nigeria tez ich jedna noga ograla. | |
| Autor: | brazilmik [ 19 Cze 2018 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Kaliningrad 3 mecze, wszystkie kategorie | |
| Autor: | Grzegorz Ząb [ 19 Cze 2018 21:24 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Garmond napisał(a): Było - kilka stron wcześniej. Białoruś wprowadziła ruch bezwizowy dla osób podróżujących na mistrzostwa i posiadających FAN ID. To wiem, ale mi nie chodzi o normalne FAN ID na które wpuszczają, tylko o wydrukowaną elektroniczną wersję FAN ID | |
| Autor: | ghostwriter [ 19 Cze 2018 23:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Po to Ci wysłali, żebyś nie mógł z nim nic zrobić. No chłopie... Z przyzwoitości byś wątek przeczytał lub poszukał w nim. | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 20 Cze 2018 09:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zna ktoś może jakiś parking strzeżony gdzie można zostawić auto blisko dworca w Moskwie z którego będą ruszać pociągi na Kazań? | |
| Autor: | Tom K [ 20 Cze 2018 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czy to normalne, że dostępność biletów sprawdzana bez zalogowania na "ticketing availibility" jest inna niż ta po zalogowaniu się do systemu? Dla przykładu jest bez zalogowania mecz Anglia - Belgia, wszystkie kategorie 1-3, a po zalogowaniu mam informacje "ten produkt nie jest dostępny". Jakieś ograniczenia dla PL...? Jeśli to pytanie było to przepraszam, ale do tej pory w ogóle nie rozważałem wyjazdu na jakikolwiek mecz na ten turniej EDIT: System biletowy się słabo odświeża - po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu dostępnośc mniej więcej się pokrywa. | |
| Autor: | ibartek [ 20 Cze 2018 16:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
najnowszy update maps.me, jesli ktos uzywa map w Rosji *World Football Cup 2018 Edition* - We have created the search category “World Football Cup”. The category is available in the host cities. By tapping on it, you will see key objects on the map related to the Football Cup: - Stadiums - FAN ID centres - Broadcasting venues - Key subway stations - Gift shops | |
| Autor: | koks0101 [ 21 Cze 2018 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć, 11.06 wystawiłem swoje bilety na mecz o 3 miejsce 2 kategorii do odsprzedaży na fifa.com. Minęło 10 dni, nikt ich nie kupił, codziennie sprawdzałem z drugiego konta i albo były dostępne bilety innych kategorii albo nie było ich wcale. Czy ktoś ma podobny problem, bądź wie co mogę zrobić w takiej sytuacji? | |
| Autor: | paulusss [ 21 Cze 2018 12:40 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Oddawaliśmy bilety na Wołgograd, Polska-Japonia w FIFA Ticket Center w Moskwie. Bilety przyjęli, więc nie było zabawy z jakimś odsyłaniem do nich (na Moskwę i Kazań zostawiliśmy). I tak jak to jest jak byk napisane na stronie FIFA, że nie dają gwarancji, że bilet zostanie sprzedany, tak samo uprzejmie nas o tym poinformował pan z FIFA Ticket Center. Pobierają 10% za wydrukowanie biletu oraz pewnie przesyłkę. Także oddadzą ewentualnie 90%. A sprzedać mogą w końcu nawet w dniu meczu, więc pewnie różnie to może być. U nas też wciąż niesprzedane, a do meczu już niewiele zostało. Pod FIFA Ticket Center w Moskwie nie brakuje też chętnych, którym nie chce się stać w kolejce po bilety i pytają poza kolejką, więc i taka możliwość istnieje w Moskwie (i pewnie innych miastach), chociaż oczywiście niezgodna z regulaminem FIFA. | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 21 Cze 2018 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czyli imiona z biletów i w systemie nie są sprawdzane z fan id. | |
| Autor: | Tabciogaraj [ 21 Cze 2018 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Na bilet z innym nazwiskiem wchodzisz na legalu. Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Anonymous [ 21 Cze 2018 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Są sprawdzane, np. w metrze i aeroexpresie | |
| Autor: | Garmond [ 21 Cze 2018 13:21 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
W Aeroexpresie bilety są sprawdzane i weryfikowane w systemie - masz możliwość skorzystania z dwóch darmowych przejazdów (dzień przed, w czasie i po meczu). W metrze nie - przejechałem wzdłuż kilka razy i wystarczyło machnąć FAN ID. Raz tylko pani przy bramce zapytała czy mam bilet na mecz w Moskwie. | |
| Strona 145 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |