Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 125 z 155

Autor:  Floyd_Kulis [ 29 Maj 2018 19:08 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Powiedz gdzie szukałeś?

Autor:  Floyd_Kulis [ 29 Maj 2018 19:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

zimsky napisał(a):
Było wałkowane sto razy. Nikt nie da ci gwarancji na to że wejdziesz bo nikt nie jest jasnowidzem, ale każdy dobrze wie że się na nieswoim bilecie wejdzie
Gra słów?

Autor:  deluzidecolor [ 29 Maj 2018 20:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Polecam niesamowitą publikację przygotowaną specjalnie na MŚ w Rosji przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

Drukować, pakować do telefonu i uczyć się już dziś.

http://www.cprdip.pl/publikacje,inne,499,kieszonkowy_slownik_pilki_noznej_rosyjsko-polski_i_polsko-rosyjski.html

Autor:  zimsky [ 29 Maj 2018 22:49 ]
Temat postu:  MŚ 2018 w Rosji

Założyłem grupkę na WhatsAppie do spamowania po raz setny o to samo Powinna tez być bardziej funkcjonalna od forum i grup na fb jak już będziemy w Rosji bo będzie pewnie mnóstwo zapytań o bilety, gdzie zjeść, czy Lenin jest faktycznie wiecznie żywy albo co robić bo mój hostel nie istnieje

https://chat.whatsapp.com/KQBMO674uIs48q5AQhHbzn

Autor:  Kaweips85 [ 30 Maj 2018 09:46 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Zzy możecie podać jakiegoś linka z adresami , gdzie w Moskwie można odebrać FAN-ID, będę wdzięczny

Autor:  Zeus [ 30 Maj 2018 09:49 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

https://www.google.com/

Autor:  Tabciogaraj [ 30 Maj 2018 09:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na stronie Fan Id wszystko pięknie wypisane.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Autor:  Kaweips85 [ 30 Maj 2018 10:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na stronie fan- id w zakładce gdzie odbierzesz są wskazane tylko miasta jak wchodzę w Moskwę nic dalej nie wyswietla się, stad też moje pytanie

Autor:  jarseba [ 30 Maj 2018 10:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cześć, czy ktoś z Was nie otrzymał jeszcze biletów na mecze pocztą? Bilety kupiłem w styczniu i w marcu. I cisza, żadnego powiadomienia od kuriera itp. Pytałem o termin dostarczenia biletów na stronie fifa dwa razy i żadnej odpowiedzi. Status biletów: submit for resale. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Proszę o rady

Autor:  Zeus [ 30 Maj 2018 10:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

submit for resale -> złożyć do odsprzedaży

google translate

Autor:  jarseba [ 30 Maj 2018 10:16 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

I to jest rada? Ja nie chcę niczego odsprzedać. Czy ja coś źle zrobiłem? Czy mogę zmienić ten status? Teraz to pewnie byłaby tylko możliwość odebrania na miejscu. Proszę o jakąś radę, co zrobić żeby jednak mieć te bilety, o nie info z google translate

Autor:  Anonymous [ 30 Maj 2018 10:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Myślałeś o odkupieniu ich na platformie odsprzedaży?

Autor:  Floyd_Kulis [ 30 Maj 2018 10:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Zeus podał sposób aby sprawdzić status biletów. Niestety system Fify to gorzej niż dno.

Autor:  ghostwriter [ 30 Maj 2018 10:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@jarseba, wydaje mi się, że rozwiązaniem Twoich problemów jest kurs czytania ze zrozumieniem. Podobno baaaaardzo ułatwia życie.

Autor:  Zeus [ 30 Maj 2018 10:26 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

O matko...

Jak masz status Ticket for resale, to najprawdopodobniej poszły na sprzedać
http://www.fifa.com/contact-FIFA.html

Autor:  madej [ 30 Maj 2018 11:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Image

Autor:  jarseba [ 30 Maj 2018 11:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

super, że poszły na sprzedaż. czy w takim razie można w jakiś sposób zmienić status tych biletów? na stronie mogę tylko kliknąć w status "submit for resale". czy mogę usunąć ze sprzedaży i odebrać w Rosji?
Piszą niby, że w każdej chwili mogę usunąć ze sprzedaży ale ja nie wiem, jak to zrobić.
Maile tam pisałem ze 3 razy i żadnej odpowiedzi.

Autor:  radko93 [ 30 Maj 2018 12:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@jarseba skoro masz guzik Submit for resale to znaczy, że dopiero jak go klikniesz sprzedasz bilety. Poszukaj na stronie FIFY punktu odbioru biletów i tam odbierz przed meczem.

Autor:  Buki [ 30 Maj 2018 13:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czytam te pytania i po prostu nie dowierzam, jak można wykazywać się taką ignorancją w poszukaniu JAKIEJKOLWIEK informacji. 126 stron? Po co przeczytać chociaż 2-3 ostatnie, napiszę pytanie, które pojawiło się pewnie "X" razy, ale i tak ktoś coś napisze.
@jarseba Jeżeli nie wiesz co oznacza prosty przycisk "Submit to resale" to źle, ale jeżeli nadal nie rozumiesz tego po przetłumaczeniu, czyli po translatorowemu "Odesłanie do odsprzedaży" to już jest tragiczne. Nie, Twoje bilety nie są wysłane na sprzedaż, ten przycisk jest aktywny JEŻELI chcesz je wystawić na sprzedaż.
@KajtekNDG Twoje pytanie jest jednym z najgorszych jakie tutaj padło i mam nadzieję, że nikt nie udzieli Ci na nie odpowiedzi. Sorry, ale po Twojej aktywności na forum (czyli 1 napisany post, właśnie ten) i wnioskując po pytaniu stanie Twojej wiedzy (czyli zerowej) nie poszukałeś kompletnie nigdzie odpowiedzi na to pytanie. Chcesz to zmieniaj dane i czekaj na nowe bilety, może się doczekasz :)

Przepraszam za taki hejt resztę czytających, ale nie wytrzymałem tej głupoty. Sugerowałbym dodanie tego typu pytań w pięknym wątku "Jak nie pytać' w wątku o MŚ2018 w Rosji" jak-nie-pytac-w-watku-o-ms2018-w-rosji,1497,129406

Autor:  maxim8888 [ 30 Maj 2018 13:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

maxim8888 napisał(a):
Czy wszyscy zamawiający z viagogo już dostali bilety? My zamawialiśmy w 2 grupach, jedni już dostali (2szt.), druga grupa jeszcze nie.

Podbijam pytanie, ma ktoś podobną sytuacje? Do wyjazdu niecałe 3 tygodnie i troche zaczynam sie denerwować.

Strona 125 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/