| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 123 z 155 |
| Autor: | Spartanin [ 26 Maj 2018 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
W ostatnim etapie przy potwierdzaniu danych trzeba jeszcze wszystkie szare kratki aktywować na zielono,dopiero wtedy system przepuści podanie. | |
| Autor: | kaniuto [ 26 Maj 2018 10:59 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Spartanin Jasne, to zrobiłem .. i mimo to error :/ | |
| Autor: | Dokto [ 26 Maj 2018 11:09 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Spróbuj może na innej przegladarce. | |
| Autor: | Mihal09 [ 26 Maj 2018 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Możliwe, że kod zamówienia jest nieprawidłowy albo został już wykorzystany. | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 26 Maj 2018 11:16 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ludzie tak mieli - FAN ID i tak było w produkcji. Zobacz czy nie dostałeś potwierdzenie na maila. Poza tym proponuję wziąć na adres zwykły - ja odbierałem w centrum wizowym i nie było szybciej niż na adres. Chociaż to też loteria. | |
| Autor: | kaniuto [ 26 Maj 2018 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zmieniłem przeglądarkę z Chrome, na Operę i się udało !!! | |
| Autor: | franzmaurer83 [ 26 Maj 2018 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Od 4.06 wjazd do Rusów jest na FAN ID i paszport+zielona karta, bezwizowo. Orientował się ktoś czy np. w Centrum Biletowym FIFy w Kaliningradzie będzie można odebrać Pakiet TST4 na mecze Polaków, które będą w innych lokalizacjach? Ciekaw jestem czy będzie można tam po to pojechać z ,,bomby''(od 4.06) czy trzeba się jakoś wcześniej umawiać/rezerwować? | |
| Autor: | radko93 [ 26 Maj 2018 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@franzmaurer83 można pojechać bez umawiania się, ale pewnie lepiej się umówić i nie czekać. Chociaż pewnie przed mistrzostwami nie będzie tłumów. | |
| Autor: | Bubek89 [ 27 Maj 2018 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć! Lecę z Warszawy do Moskwy, Domodiedowo 18.06 i wracam 21.06. Z lotniska chciałbym dostać się do miasta Aeroexpressem. Dobrze rozumiem, że jeżeli będę miał ze sobą FAN ID oraz bilet na mecz 19.06, to mogę korzystać z pociągu bezpłatnie? Nie muszę już tego nigdzie rejestrować, aplikować o żaden bilet itp.? Przy okazji. Nie leci ktoś w podobnym terminie? | |
| Autor: | peelteka [ 27 Maj 2018 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ja lece z Wawy 18.06 ale wracam 20.. | |
| Autor: | DonCorrado [ 28 Maj 2018 05:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
czyli nie wszyscy jeszcze dostali | |
| Autor: | vikinger [ 28 Maj 2018 07:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć! Lecę z Warszawy do Moskwy, Domodiedowo 18.06 i wracam 21.06. Z lotniska chciałbym dostać się do miasta Aeroexpressem. Dobrze rozumiem, że jeżeli będę miał ze sobą FAN ID oraz bilet na mecz 19.06, to mogę korzystać z pociągu bezpłatnie? Nie muszę już tego nigdzie rejestrować, aplikować o żaden bilet itp.? Przy okazji. Nie leci ktoś w podobnym terminie? To pytanie i odp. juz byla. Darmowe przejazdy tylko w dniu meczu i 4 godz. po jego zakonczeniu. Ty przylatujesz 18 czerwca wiec musisz kupic bilecik | |
| Autor: | Krecik99 [ 28 Maj 2018 07:55 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pociag w dniu meczu i 4 godziny po? Jeden lepszy od drugiego.. | |
| Autor: | zimsky [ 28 Maj 2018 07:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dwa dni przed i po, co do tego jak to będzie wyglądać to nie martwcie się, na lotnisku będą wolontariusze i wszystko wytłumaczą, może będą rozdawać voucher na podróż, cokolwiek. | |
| Autor: | marcinj69 [ 28 Maj 2018 09:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ja lecę 19 czerwca i ląduję w Moskwie o 14.30. Powrót dnia następnego o 04.50 rano. | |
| Autor: | yaro888 [ 28 Maj 2018 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ktoś tu pytał o plany miejsc na stadionach: http://www.bigsoccer.com/threads/russia-2018-stadium-seating-plans.2083085/ | |
| Autor: | Zeus [ 28 Maj 2018 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Widać jak czytacie wikiposta... | |
| Autor: | Wycinanka [ 28 Maj 2018 15:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jak powszechnie wiadomo na czas mundialu obowiązek meldunkowy został skrócony z 7 dni do 24h. Czy ktoś wie czy gdy mam zarezerwowany nocleg w hotelu tylko na 1 noc to zostanę zameldowany i czy dostane jakiś wpis do karty meldunkowej (nie wiem jak to dokładnie wygląda)? Chodzi o to że podczas pobytu mam wiele noclegów (różne hotele) w tym kilka po 1 dzień i zastanawiam się czy w takim 1 dniowym zostanę w ogóle zameldowany? | |
| Autor: | kamillos13 [ 28 Maj 2018 15:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cytuj: "From June 5 till July 25 all the spectators of 2018 FIFA World Cup have the opportunity to visit the permanent exhibition of the art of the 20th century for free with their Fan ID. " ze strony Galerii Trietiakowskiej , darmowe zwiedzanie z Fan ID | |
| Autor: | SargentoGarcia [ 28 Maj 2018 17:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Darmowe zwiedzanie z Fan ID dotyczy tylko Nowej Galerii Tretiakowskiej. | |
| Strona 123 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |