| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 118 z 155 |
| Autor: | miki4g [ 23 Maj 2018 11:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jechałem ecolines przez bezledy w zwykły dzień i nic to nie dało. Ponad 3h stania na granicy, ruscy pogranicznicy skrupulani i średnio przyjemni. Na euro 2012 to co się działo na granicy polsko ukraińskiej to było coś nieludzkiego. Korupcja, chamstwo i zdziczenie. Niby 6 lat, "prikaz" z góry może i pójdzie, ale mentalność cały czas ta sama i boję się, że może być podobnie. | |
| Autor: | miki4g [ 23 Maj 2018 11:24 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
No nwm, ja to jak będę jechał, to wyjadę z Warszawy o 4 rano. | |
| Autor: | 葉士愷 [ 23 Maj 2018 11:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
raskol napisał(a): mecz o 21, wiec wyjade 15 godzin wcześniej. Tez liczę się z porażką , ale gorzej bedzie na Anglia Belgia, to co Anglicy planuja to bedzie masakra, wyobraz sobie 10 tys aut, porazka komunikacyjna, a pociagow na 100 procent nie będzie, 3 autobusy z Gdanska to w sumie 140 miejsc, a stadion ma 35 tys. Jak maja zamiar dotrzec kibice? Lotnisko nie da rady przyjac 20 tys w ciagu dnia. Wystarczy po czytac fora angielskie, jaki szturm planuja na Gdansk i potem w obwód. Sa tak nieprzygotowani, ze chca na lotnisku w GDN auta wypozyczac i na dowod wjezdzac, oni po prostu zablokuja granice. Dlatego 26.06 na mecz Belgia Anglia jest najlepszym rozwiązaniem. Co wymysla Chorwaci, Serbowie i Szwajcarzy oraz Belgowie? Masakra Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 23 Maj 2018 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
miki4g napisał(a): No nwm, ja to jak będę jechał, to wyjadę z Warszawy o 4 rano. Nie chciałem jechać tego samego dnia. Pomyślałem że znajdę bazę wypadową do 2h do Stadionu jeden dzień wcześniej. A w dniu meczu pojadę bardziej spokojny. | |
| Autor: | gp2005 [ 23 Maj 2018 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Bilety przyszły dzisiaj bez wcześniejszej informacji o wysyłce. Ja do Kaliningradu jadę 14.06 i mam nadzieję że w godzinach popołudniowych nie będzie jakiś mega problemów na granicy. | |
| Autor: | kamillos13 [ 23 Maj 2018 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
rafsem napisał(a): Cześć, sprzedał ktoś bilety na viagogo? wystawiłem, nie udawało mi się prawidłowo wystawić, żadali potwiedzrenia przlewów, przelewy były na większa pulę biletów , odpuściłem i wystawiłem na allegro, sprzedałem. Viagogo potem jednak mi wystawił na portalu te bilety , bez mojej wiedzy i od razu sprzedali. Chcieli mi potrącić karę ponad 100Euro,musiałem zablokować kartę, składałem reklamcję, bez odzewu.... | |
| Autor: | Zeus [ 23 Maj 2018 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zablokowanie karty nić nie znaczy. | |
| Autor: | gp2005 [ 23 Maj 2018 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ze strony lotniska w Kaliningradzie wynika iż zakończył się już remont parkingu. Podnieśli też opłatę za dobę do 450 rubli. http://kgd.aero/transport/parking/tariff/ | |
| Autor: | piotrpelka [ 23 Maj 2018 12:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wybieram się do Moskwy z Warszawy samochodem. W poniedziałek odbiorę międzynarodowe prawo jazdy. Czy trzeba je mieć przetłumaczone na język rosyjski? | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 23 Maj 2018 13:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
O kurcze ja nie mam międzynarodowe prawo jazdy. Tylko zielona kartę wyrobiłem. Jak będzie trzeba to pobiegne do urzędu. Pytałem już tutaj na forum i ktoś mi mówił że nie potrzebne jest specjalne prawo jazdy: ms-2018-w-rosji,1497,77083&p=1079129&hilit=Floyd_Kulis#p1079129 Jeśli chodzi o tłumaczenie to według tego artykułu nie trzeba tego robić: http://www.urvest.ru/pl/aktualnosci/co- ... -2017-roku | |
| Autor: | macio106 [ 23 Maj 2018 13:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
zimsky napisał(a): Wyjeżdżam z Gdańska o 6 rano, mecz o 21 wiec co by się nie działo to chyba dojadę. Wezmę dodatkowa baterie piwa i prowiantu ![]() Niestety jadę na pierwszy mecz w mieście, na następne mogą wyciągnąć wnioski z poprzednich dni okolomeczowych. 16.06 mogą bardzo sytuacji nie ogarniać. To nieźle Ja również jadę 16.06 z Gdyni i Ja w planach mam wyjechać o 1:30-2:00. Bo obawiam się że później może być już tłoczno. Moje pytanie brzmi do innych natomiast czy jest jakaś strona internetowa, gdzie może zobaczyć na video, bądź jakaś tekstowa relacja jak wygląd obecnie sytuacja na granicy korki/kolejki? | |
| Autor: | zimsky [ 23 Maj 2018 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Planowany przyjazd do Kaliningradu jest o 9:30 wiec nawet 10h zapasu, ale wtedy już na wariata na miejscu. https://granica.gov.pl/index_wait.php?p=fr&c=t&v=pl&k=w | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 23 Maj 2018 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Podajesz godziny poranne? Powiedz proszę bo Ty mi mówiłeś że nie trzeba prawo jazd międzynarodowych do Kalilingradu. | |
| Autor: | zimsky [ 23 Maj 2018 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ja? Chyba nie... | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 23 Maj 2018 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@macio106 Ale inni też niech też powiedzą czy potrzebne są te prawo jazdy międzynarodowe? | |
| Autor: | Cracoviaczek [ 23 Maj 2018 13:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
kuna80 napisał(a): Ja wczoraj dostałem bilety które kupiłem 13 marca Od DHl też nie miałem żadnej informacji. Bziemek napisał(a): Bilety właśnie dostałem, bez żadnego wcześniejszego maila, bez zmiany statusu, bez żadnego przycisku where are my tickets. Tak o kurier przyjechał. gp2005 napisał(a): Bilety przyszły dzisiaj bez wcześniejszej informacji o wysyłce. Czy to znaczy, że DHL gra w kulki? Wiem, że to nie forum o pracy firm kurierskich ale zaczyna mnie to wszystko irytować i zaczynam się martwić o swoje bilety. Nie dość, że jeszcze ich nie mam to wcale nie mam pewności, że kurier ich już nie próbował doręczyć skoro piszecie, że niektórzy nawet żadnego powiadomienia nie dostali wcześniej. Przecież ludzie nie siedzą całymi dniami w domu i czekają na szanownego pana kuriera... a jak mnie nie będzie to komu zostawi? Ktoś tu pisał, że sąsiadowi, ktoś inny, że mu wepchnął do skrzynki - no parodia. Towar za który zapłaciłem niemałe pieniądze jest zostawiany gdzie popadnie? Ja np. nie mam zaufania do swoich sąsiadów. Uważam, że obowiązkowo powinna być informacja o tym, że ma być dostawa i namiary na kuriera żeby można się było umówić. Akurat w sobotę wyjeżdżam na tydzień i znając moje szczęście to pewnie wtedy pojawi się przesyłka i zastanawiam się co wtedy... Mam nadzieję, że to tylko moje niepotrzebne obawy i bilety dostanę do rąk własnych przed planowanym wyjazdem do Rosji. | |
| Autor: | michzak [ 23 Maj 2018 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Floyd_Kulis dlaczego masz zamiar wierzyć losowym ludziom z Internetu, zamiast sprawdzić informację na oficjalnych stronach MSZ/Ambasady lub zadzwonić się zapytać? | |
| Autor: | Floyd_Kulis [ 23 Maj 2018 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Masz rację. Jak samemu się nie załatwi to nic nie będzie. No ale zapewne są tutaj osoby które jeździły w te kierunki i jakaś wiedzę mają. | |
| Autor: | Zeus [ 23 Maj 2018 14:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tak jak pisałem Jest dział Rosja, i tam masz wszystko. Z chęcią w szambo tematy MŚ bym wrzucił... | |
| Autor: | Tabciogaraj [ 23 Maj 2018 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dla mnie dziwna sprawa - ponad 3 miliony biletów do wysłania, wiec trochę to trwa. Nie wiem po co afery. Mają dotrzeć przed turniejem i tyle. Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 118 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |