| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 11 z 155 |
| Autor: | turecky [ 11 Paź 2017 11:04 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
KrisZgr napisał(a): No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna. ja dostałem mail konfirmacyjny po 4 dniach | |
| Autor: | kuracjusz [ 11 Paź 2017 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Mam pytanie odnośnie darmowego transportu kolejowego między miastami-gospodarzami w czasie trwania turnieju. Nie znalazłem nigdzie informacji, jak to będzie wyglądało, ale może ktoś wie bądź przedstawi, jak to wyglądało w czasie Pucharu Konfederacji. Mając przykładowo tylko bilet na finał w Moskwie, można wybrać się np. do Wołgogradu? Innymi słowy - czy wystarczy przedstawienie FAN ID czy trzeba będzie wylegitymować się biletem na mecz w Wołgogradzie. Żeby nie było - tak wiem jakie to są odległości i wiem, ile może zająć taka podróż:) | |
| Autor: | pabien [ 11 Paź 2017 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie wiem czy ma to znaczenie dla kogoś, ale w czasie konferencji prasowej Boniek zasugerował, że reprezentacja będzie miała bazę w Niżnym Nowogrodzie ("jest taka piosenka fajna o opewnej rzece") ok 51'20 @kuracjusz - chyba nawet nie jeden raz pisałem jak funkcjonował transport w czasie PK - poszukaj tylko. | |
| Autor: | jacek96 [ 11 Paź 2017 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
turecky napisał(a): KrisZgr napisał(a): No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna. ja dostałem mail konfirmacyjny po 4 dniach Warto było od razu to zaznaczyć. | |
| Autor: | Lancaiero [ 11 Paź 2017 14:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
pabien napisał(a): Nie wiem czy ma to znaczenie dla kogoś, ale w czasie konferencji prasowej Boniek zasugerował, że reprezentacja będzie miała bazę w Niżnym Nowogrodzie ("jest taka piosenka fajna o opewnej rzece") ok 51'20 @kuracjusz - chyba nawet nie jeden raz pisałem jak funkcjonował transport w czasie PK - poszukaj tylko. Rzeka Oka. Uchylę rąbka tajemnicy. Może PZPN mnie nie zwolni | |
| Autor: | Nter [ 11 Paź 2017 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Turecki,dziękuję za odpowiedź . Przy rezerwacji miejsc na sektor 3 widnieje high, teraz dopiero doczytałem na stronie fifa,że przy owym high nie chodzi o pozycję miejsca na danym sektorze,ale o zainteresowanie danym meczem i sektorem. Czyli tak jak turecki napisałeś przydział miejsca na danym sektorze to ruletka.Zaryzykuję rezerwację na trzy mecze naszej drużyny w sektorze 3 za 347 USD.Finał na stadionie odpuszczam, bo sektor pierwszy jest dla mnie za drogi. Pozdrawiam | |
| Autor: | KrisZgr [ 11 Paź 2017 15:12 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A ja mam takie pytanie do tych co aplikują o bilety i zdarzało się im wylosować we wcześniejszych turniejach. Jak jest możliwe ściągnięcie kasy z karty bez podania kodu zabezpieczającego który znajduje sie z drugiej strony karty,a o to w aplikacji nie proszą. Czy trzeba to zgłaszać w banku, czy trzeba włączyć jakąś opcje na koncie z którego się korzysta. | |
| Autor: | jacek96 [ 11 Paź 2017 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Normalnie sobie ściagają i nic nie trzeba dodatkowo podawać. | |
| Autor: | madej [ 11 Paź 2017 16:40 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
samaki9 napisał(a): Czyli jak np. w marcu z platformy kupię bilety to muszę zapłacić za nie własną kartą ? jak to fizycznie zrobić? wrzucę do koszyka np 3 bilety i co dalej ? za każdy bilet mam zapłacić kartą kredytową osoby , której nazwisko będzie widniało na bilecie? trochę bez sensu. no właśnie nie, spokojnie zapłacisz z te bilety. Tu chodzi chyba o to, że dane z karty muszą zgadzać się z danymi osoby aplikującej. To oznaczało by w sumie wykluczenie multikont pozakładanych w celu wylosowania biletu. Czy dobrzę mysle? | |
| Autor: | Art of flying [ 11 Paź 2017 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Złożone - 3 mecze grupowe, oby szczęście dopisało | |
| Autor: | zzeke [ 11 Paź 2017 17:50 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Lancaiero Dzierżyńsk?! Ten Dzierżyńsk,który jest znanym radzieckim "uzdrowiskem" z samego prawie szczytu najbardziej zasyfionych miejsc globu? To Panowie mają rzeczywiście "gust":-) | |
| Autor: | Lancaiero [ 11 Paź 2017 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@zzeke Ale oglądany hotel w wysokim standardzie, nad rzeką, dookoła lasy, jedyny z tych trzech z ukończoną baza treningową. I o to chodziło selekcjonerowi. Z dala od miejskiego szumu, dużych miast i tłoku nieproszonych gości. Kaługa też spełnia te wszystkie warunki | |
| Autor: | macio106 [ 11 Paź 2017 18:47 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Koszyk I Rosja -> 563 pkt Niemcy -> 1631 pkt Brazylia -> 1619 pkt Portugalia -> 1446 pkt Argentyna -> 1445 pkt Belgia -> 1333 pkt Polska -> 1323 pkt Francja -> 1226 pkt Koszyk II Hiszpania -> 1218 pkt Peru -> 1160 pkt Szwajcaria * -> 1134 pkt Anglia -> 1116 pkt Kolumbia -> 1095 pkt Włochy* -> 1066 pkt Meksyk -> 1060 pkt Urugwaj -> 1034 pkt Koszyk III Chorwacja*-> 1013 pkt Kostaryka -> 942 pkt Islandia -> 920 pkt Szwecja* -> 872 pkt Tunezja -> 834 pkt Egipt -> 818 pkt Senegal -> 815 pkt Iran -> 784 pkt Koszyk IV Serbia -> 748 pkt Nigeria -> 721 pkt Japonia -> 711 pkt Maroko -> 680 pkt Panama -> 670 pkt Korea Płd. -> 588 pkt Arabia Saudyjska -> 576 pkt Honduras -> 493 pkt * - zespoły, które czeka baraż Grupa śmierci: Polska, Hiszpania, Senegal, Japonia. Grupa marzeń: Polska, Peru, Iran, Panama. | |
| Autor: | risto [ 11 Paź 2017 18:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Senegal nie może być z Nigerią w jednej grupie, tylko z Europy 2 zespoły mogą być w jednej grupie. | |
| Autor: | dajkamienia [ 11 Paź 2017 19:13 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Lancaiero problem w tym, że w Dzierżyńsku nie ma takiego hotelu jak Chayka, w Niżnym Nowogrodzie też nie... Edit: No dobra, na bookingu nie ma, ale takie coś mi wpadło w NN: http://www.hotelopia.pl/h/hotel-chayka- ... od_218666/ To ten hotel? | |
| Autor: | kemot [ 11 Paź 2017 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Baza ma być w Soczi lub Kazaniu i o to ostatnie miasto chodziło prezesowi gdy mówił o piosence z rzeką (Wołga). | |
| Autor: | pabien [ 11 Paź 2017 19:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ależ oczywiście, że jeśli piosenka to Oka. | |
| Autor: | Lancaiero [ 11 Paź 2017 19:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@dajkamienia Jak spojrzysz na mapę na tej stronie co podałeś, to zobaczysz, że Dzierżyńsk to przedmieścia Niżnego. A sam hotel jest nad rzeką, niedaleko stacji kolejowej Dzierżyńsk Railway. Więcej nie powiem ? | |
| Autor: | Tomy's [ 11 Paź 2017 20:21 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Najbardziej znana piosenka z rzeką to ta o mieście nad Newą. Ale co Boniek może o tym wiedzieć. BTW. Czytając niektóre posty przestaję się dziwić sondażom przedwyborczym. Wysyp "prawdziwków". | |
| Autor: | Lancaiero [ 11 Paź 2017 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Słuchajcie. Boniek tak naprawdę mówił przede wszystkim o Wołdze, bo nad tą rzeką jest chyba 11 czy 12 hoteli z boiskami, które zaraz zajma inne reprezentacje. Ale nie każdy spełnia najwyższe standardy. Jest branych kilka pod uwagę. Nie twierdzę, że mam rację, ani dobre informacje. | |
| Strona 11 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |