Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 11 z 155

Autor:  turecky [ 11 Paź 2017 11:04 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

KrisZgr napisał(a):
No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna.

ja dostałem mail konfirmacyjny po 4 dniach :-)

Autor:  kuracjusz [ 11 Paź 2017 12:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Mam pytanie odnośnie darmowego transportu kolejowego między miastami-gospodarzami w czasie trwania turnieju. Nie znalazłem nigdzie informacji, jak to będzie wyglądało, ale może ktoś wie bądź przedstawi, jak to wyglądało w czasie Pucharu Konfederacji. Mając przykładowo tylko bilet na finał w Moskwie, można wybrać się np. do Wołgogradu? Innymi słowy - czy wystarczy przedstawienie FAN ID czy trzeba będzie wylegitymować się biletem na mecz w Wołgogradzie. Żeby nie było - tak wiem jakie to są odległości i wiem, ile może zająć taka podróż:)

Autor:  pabien [ 11 Paź 2017 13:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nie wiem czy ma to znaczenie dla kogoś, ale w czasie konferencji prasowej Boniek zasugerował, że reprezentacja będzie miała bazę w Niżnym Nowogrodzie ("jest taka piosenka fajna o opewnej rzece")


ok 51'20
@kuracjusz - chyba nawet nie jeden raz pisałem jak funkcjonował transport w czasie PK - poszukaj tylko.

Autor:  jacek96 [ 11 Paź 2017 13:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

turecky napisał(a):
KrisZgr napisał(a):
No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna.

ja dostałem mail konfirmacyjny po 4 dniach :-)

Warto było od razu to zaznaczyć.

Autor:  Lancaiero [ 11 Paź 2017 14:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

pabien napisał(a):
Nie wiem czy ma to znaczenie dla kogoś, ale w czasie konferencji prasowej Boniek zasugerował, że reprezentacja będzie miała bazę w Niżnym Nowogrodzie ("jest taka piosenka fajna o opewnej rzece")


ok 51'20
@kuracjusz - chyba nawet nie jeden raz pisałem jak funkcjonował transport w czasie PK - poszukaj tylko.


Rzeka Oka. Uchylę rąbka tajemnicy. Może PZPN mnie nie zwolni :P Mowa albo o Niżnym Nowogrodzie( Hotel Chayka w Dzherhinsku) albo hotelu w Kałudze pod Moskwą, gdzie są dwie bazy, w tym jedna z polem golfowym ;) który? Sami wybierzcie, który się Wam bardziej podoba. Sprawdzimy, czy macie podobny gust do Maćka Sawickiego, Zbyszka Bońka, Adama Nawałki, Marka Koźmińskiego i Tomasza Iwana.

Autor:  Nter [ 11 Paź 2017 15:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Turecki,dziękuję za odpowiedź . Przy rezerwacji miejsc na sektor 3 widnieje high, teraz dopiero doczytałem na stronie fifa,że przy owym high nie chodzi o pozycję miejsca na danym sektorze,ale o zainteresowanie danym meczem i sektorem. Czyli tak jak turecki napisałeś przydział miejsca na danym sektorze to ruletka.Zaryzykuję rezerwację na trzy mecze naszej drużyny w sektorze 3 za 347 USD.Finał na stadionie odpuszczam, bo sektor pierwszy jest dla mnie za drogi. Pozdrawiam

Autor:  KrisZgr [ 11 Paź 2017 15:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

A ja mam takie pytanie do tych co aplikują o bilety i zdarzało się im wylosować we wcześniejszych turniejach.
Jak jest możliwe ściągnięcie kasy z karty bez podania kodu zabezpieczającego który znajduje sie z drugiej strony karty,a o to w aplikacji nie proszą. Czy trzeba to zgłaszać w banku, czy trzeba włączyć jakąś opcje na koncie z którego się korzysta.

Autor:  jacek96 [ 11 Paź 2017 15:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Normalnie sobie ściagają i nic nie trzeba dodatkowo podawać.

Autor:  madej [ 11 Paź 2017 16:40 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

samaki9 napisał(a):
Czyli jak np. w marcu z platformy kupię bilety to muszę zapłacić za nie własną kartą ? jak to fizycznie zrobić? wrzucę do koszyka np 3 bilety i co dalej ? za każdy bilet mam zapłacić kartą kredytową osoby , której nazwisko będzie widniało na bilecie? trochę bez sensu.

no właśnie nie, spokojnie zapłacisz z te bilety. Tu chodzi chyba o to, że dane z karty muszą zgadzać się z danymi osoby aplikującej. To oznaczało by w sumie wykluczenie multikont pozakładanych w celu wylosowania biletu. Czy dobrzę mysle?

Autor:  Art of flying [ 11 Paź 2017 17:28 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Złożone - 3 mecze grupowe, oby szczęście dopisało :D Fajnie, że kibice mają wstęp bez wizy do Rosji, jest transport darmowy między miastami, w których są mecze oraz darmowy miejski w dniu rozgrywania meczu.

Autor:  zzeke [ 11 Paź 2017 17:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Lancaiero
Dzierżyńsk?! Ten Dzierżyńsk,który jest znanym radzieckim "uzdrowiskem" z samego prawie szczytu najbardziej zasyfionych miejsc globu?
To Panowie mają rzeczywiście "gust":-)

Autor:  Lancaiero [ 11 Paź 2017 18:37 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@zzeke
Ale oglądany hotel w wysokim standardzie, nad rzeką, dookoła lasy, jedyny z tych trzech z ukończoną baza treningową. I o to chodziło selekcjonerowi. Z dala od miejskiego szumu, dużych miast i tłoku nieproszonych gości. Kaługa też spełnia te wszystkie warunki

Autor:  macio106 [ 11 Paź 2017 18:47 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Koszyk I
Rosja -> 563 pkt
Niemcy -> 1631 pkt
Brazylia -> 1619 pkt
Portugalia -> 1446 pkt
Argentyna -> 1445 pkt
Belgia -> 1333 pkt
Polska -> 1323 pkt
Francja -> 1226 pkt

Koszyk II
Hiszpania -> 1218 pkt
Peru -> 1160 pkt
Szwajcaria * -> 1134 pkt
Anglia -> 1116 pkt
Kolumbia -> 1095 pkt
Włochy* -> 1066 pkt
Meksyk -> 1060 pkt
Urugwaj -> 1034 pkt


Koszyk III
Chorwacja*-> 1013 pkt
Kostaryka -> 942 pkt
Islandia -> 920 pkt
Szwecja* -> 872 pkt
Tunezja -> 834 pkt
Egipt -> 818 pkt
Senegal -> 815 pkt
Iran -> 784 pkt


Koszyk IV
Serbia -> 748 pkt
Nigeria -> 721 pkt
Japonia -> 711 pkt
Maroko -> 680 pkt
Panama -> 670 pkt
Korea Płd. -> 588 pkt
Arabia Saudyjska -> 576 pkt
Honduras -> 493 pkt

* - zespoły, które czeka baraż



Grupa śmierci: Polska, Hiszpania, Senegal, Japonia.

Grupa marzeń: Polska, Peru, Iran, Panama.

Autor:  risto [ 11 Paź 2017 18:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Senegal nie może być z Nigerią w jednej grupie, tylko z Europy 2 zespoły mogą być w jednej grupie.

Autor:  dajkamienia [ 11 Paź 2017 19:13 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Lancaiero problem w tym, że w Dzierżyńsku nie ma takiego hotelu jak Chayka, w Niżnym Nowogrodzie też nie...
Edit: No dobra, na bookingu nie ma, ale takie coś mi wpadło w NN: http://www.hotelopia.pl/h/hotel-chayka- ... od_218666/
To ten hotel?

Autor:  kemot [ 11 Paź 2017 19:21 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Baza ma być w Soczi lub Kazaniu i o to ostatnie miasto chodziło prezesowi gdy mówił o piosence z rzeką (Wołga).

Autor:  pabien [ 11 Paź 2017 19:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ależ oczywiście, że jeśli piosenka to Oka.

Autor:  Lancaiero [ 11 Paź 2017 19:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@dajkamienia
Jak spojrzysz na mapę na tej stronie co podałeś, to zobaczysz, że Dzierżyńsk to przedmieścia Niżnego. A sam hotel jest nad rzeką, niedaleko stacji kolejowej Dzierżyńsk Railway. Więcej nie powiem ?

Autor:  Tomy's [ 11 Paź 2017 20:21 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Najbardziej znana piosenka z rzeką to ta o mieście nad Newą. Ale co Boniek może o tym wiedzieć.
BTW. Czytając niektóre posty przestaję się dziwić sondażom przedwyborczym. Wysyp "prawdziwków".

Autor:  Lancaiero [ 11 Paź 2017 20:39 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Słuchajcie. Boniek tak naprawdę mówił przede wszystkim o Wołdze, bo nad tą rzeką jest chyba 11 czy 12 hoteli z boiskami, które zaraz zajma inne reprezentacje. Ale nie każdy spełnia najwyższe standardy. Jest branych kilka pod uwagę. Nie twierdzę, że mam rację, ani dobre informacje.

Strona 11 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/