| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Mgły nad Tromso mgly-nad-tromso,1466,172737 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kothson [ 27 Sie 2023 11:29 ] |
| Temat postu: | Mgły nad Tromso |
Dzisiejszy W6 1771 przekierowany został do BOO, powodem mgła. Pytanie do znawców - czy takie sytuacje występują często? Dzięki Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Martinuss [ 27 Sie 2023 11:42 ] |
| Temat postu: | Re: Mgły nad Tromso |
I co teraz? Podstawili busa i ponad 8h jazdy do Tromso? | |
| Autor: | Kothson [ 27 Sie 2023 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Mgły nad Tromso |
Nie wiem niestety, bo nie leciałem tym lotem. Lecę dopiero za 2 tygodnie, a nie mam premium FR24 żeby sobie podejrzeć częstotliwość tego typu przypadków. Kiedyś na forum Polaków w Tromso przeczytałem informację, że Wizzair w podobnej sytuacji nie zagwarantował transportu alternatywnego i większość pasażerów wróciła do Gdańska. Nie wiem ile w tym prawdy. | |
| Autor: | Martinuss [ 27 Sie 2023 11:50 ] |
| Temat postu: | Re: Mgły nad Tromso |
Mega słabo ze strony landryny jeżeli nie zaoferowali żadnego transportu…Ja lecę 27-28.09 ale rejsem o 12:25 i lepiej żeby obyło się bez problemów | |
| Autor: | Kothson [ 27 Sie 2023 11:54 ] |
| Temat postu: | Re: Mgły nad Tromso |
Dzisiaj przekierowali tylko poranny z Gdańska, pozostałe lądowały zgodnie z rozkładem. | |
| Autor: | marcino123 [ 27 Sie 2023 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: Mgły nad Tromso |
Martinuss napisał(a): I co teraz? Podstawili busa i ponad 8h jazdy do Tromso? Czerwiec 2022 skasowany powrót EVE-GDN, wizz zostawił nas z tym samych. Dopiero jak już nabyliśmy bilety na SAS do domu, po paru godzinach poszło hasło, że wiozą i/lub zwracają koszta transferu do Tromso na wieczorny lot do GDN Choć to były jedynie niecałe 4h jazdy dla chętnych a nie 8h jak w opisywanym przypadku. @Kothson od 1 czerwca to pierwszy taki przypadek. w zasadzie cały czas loty o czasie - na zielono. Czas lotu od 2:06 do 2:31 | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |