| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Metoda płatności metoda-platnosci,744,175766 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Emil_77 [ 11 Mar 2024 12:01 ] |
| Temat postu: | Metoda płatności |
Cześć, Mam pytanie. Zastanawiam się nad użyciem karty wielowalutowej w Brazylii. Biorę pod uwagę Revolut lub Wise. Czy ktoś z Was używa/ł tam tych kart ? Możecie którąś z nich bardziej polecić jeśli chodzi o Brazylię ? Pozdrawiam, Emil | |
| Autor: | Zeus [ 11 Mar 2024 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: Metoda płatności |
pieniadze,744,44984 jak-korzystac-z-telefonii-komorkowej-karty-revolut,744,141204 | |
| Autor: | jacek96 [ 11 Mar 2024 19:15 ] |
| Temat postu: | Re: Metoda płatności |
Ja używam Revo. Wszędzie obecnie działa, także w bankomatach. Najlepiej mówić, że kredytowa, gdy pytają przy płatności, bo kiedyś nie działała na haslo-debitowa. | |
| Autor: | bim-bam [ 19 Sie 2025 20:10 ] |
| Temat postu: | Re: Metoda płatności |
Apki Pix lub PickPay. Internety mówią, że nie trzeba do nich brazylijskiego konta. PickPayem bardzo dużo osób płaciło. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |