Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Mandat z Danii
mandat-z-danii,1485,162031
Strona 1 z 1

Autor:  cart [ 17 Lis 2021 16:02 ]
Temat postu:  Mandat z Danii

Parkowałem w Hillerod i nie nastawiłem zegarka na szybie. Można było parkować godzinę, parkowałem może ze 40 minut, ale zegarek był defaultowo nastawiony na 9 a skontrolowali mnie o 13.
Moją prośbę o odrzucenie mandatu rozpatrzono negatywnie, bo "powinienem się zapytać kogoś by mi przetłumaczył przepis o parkowaniu".

Kilka razy już płaciłem mandaty zagraniczne, w Hiszpanii i Włoszech, gdy faktycznie byłem winny. Tutaj czuję się niewinny. Wysłałem im jeszcze jeden sprzeciw, ale wątpię by to coś dało.

Samochód z wypożyczalni. Karta, którą płaciłem za wynajęcie została już zamknięta. Pytanie co dalej - płacić (jakieś 500 zł), czy czekać na windykację?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/