| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Mandat z Danii mandat-z-danii,1485,162031 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | cart [ 17 Lis 2021 16:02 ] |
| Temat postu: | Mandat z Danii |
Parkowałem w Hillerod i nie nastawiłem zegarka na szybie. Można było parkować godzinę, parkowałem może ze 40 minut, ale zegarek był defaultowo nastawiony na 9 a skontrolowali mnie o 13. Moją prośbę o odrzucenie mandatu rozpatrzono negatywnie, bo "powinienem się zapytać kogoś by mi przetłumaczył przepis o parkowaniu". Kilka razy już płaciłem mandaty zagraniczne, w Hiszpanii i Włoszech, gdy faktycznie byłem winny. Tutaj czuję się niewinny. Wysłałem im jeszcze jeden sprzeciw, ale wątpię by to coś dało. Samochód z wypożyczalni. Karta, którą płaciłem za wynajęcie została już zamknięta. Pytanie co dalej - płacić (jakieś 500 zł), czy czekać na windykację? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |