| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [MLG] Malang malang,999,119525 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kashpir [ 29 Paź 2017 21:18 ] |
| Temat postu: | [MLG] Malang |
Generalnie samo miasto Malang może być alternatywą dla Surabayi jako baza wypadowa na wycieczki na Bromo i Kawah Ijen i tak było w naszym przypadku. Samo lotnisko jest niewielkie, dziennie obsługuje ok. 15 lotów. Kierunki najbardziej przydatne z punktu widzenia turystów to oczywiście Dżakarta CGK (Garuda, Sriwijaya, Citilink) i Denpasar (Wings Air). Nie widzieliśmy nic w postaci transportu publicznego do miasta. Po wyjściu z budynku przylotów (bo ciężko to nazwać halą | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |