| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Malaga - Parkingi malaga-parkingi,1435,177787 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | nunek [ 30 Lip 2024 16:18 ] |
| Temat postu: | Malaga - Parkingi |
Hej, zastanawiam się nad wynajęciem auta przez booking bo robi fajną cena, ale pojawiają się pytania 1. W Maladze jest strefa parkowania ? Jak tak to ile kosztuje (mamy apartament niedaleko portu i głównej plaży) 2. Czy są honorowane polskie karty osób niepełnosprawnych (mam polską kartę do parkowania na kopertach dla osób niepełnosprawnych - czy mogę na jej podstawie zaparkować wynajętym autem w Maladze, na kopercie dla niepełnosprawnych) 3. Czy osoba która parkuje (jest niepełnosprawna i ma kartę do parkowania - to co powyżej) to płaci za parking (stanie) na miejscu dla niepełnosprawnych w Maladze ? | |
| Autor: | Otas [ 31 Lip 2024 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: Malaga - Parkingi |
Ad.1 ogólnie to: biała linia lub brak – parking bezpłatny niebieska Linia – parking płatny, parkometry żółta linia – zakaz parkowania W mieście są też spore publiczne parkingi, niektóre z nich są darmowe (jest jeden w porcie) Trzeba jednak pamiętać, że w centrum historycznym jest zakaz poruszania się autami. Ceny za parking są różne i im dalej od centrum tym taniej ale ogólnie można przyjąć 15eur/h choć można też wkupić dłuższe okresy parkowania. Ad.2 od wielu lat wydawana jest "Unijna karta parkingowa dla osób niepełnosprawnych" i ona obowiązuje również w ES. Jeżeli na Twojej karcie jest oznaczenie UE "gwiazdki" to powinny być ok | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |