Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Malaga - Parkingi
malaga-parkingi,1435,177787
Strona 1 z 1

Autor:  nunek [ 30 Lip 2024 16:18 ]
Temat postu:  Malaga - Parkingi

Hej,

zastanawiam się nad wynajęciem auta przez booking bo robi fajną cena, ale pojawiają się pytania

1. W Maladze jest strefa parkowania ? Jak tak to ile kosztuje (mamy apartament niedaleko portu i głównej plaży)

2. Czy są honorowane polskie karty osób niepełnosprawnych (mam polską kartę do parkowania na kopertach dla osób niepełnosprawnych - czy mogę na jej podstawie zaparkować wynajętym autem w Maladze, na kopercie dla niepełnosprawnych)

3. Czy osoba która parkuje (jest niepełnosprawna i ma kartę do parkowania - to co powyżej) to płaci za parking (stanie) na miejscu dla niepełnosprawnych w Maladze ?

Autor:  Otas [ 31 Lip 2024 08:32 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Parkingi

Ad.1 ogólnie to:
biała linia lub brak – parking bezpłatny
niebieska Linia – parking płatny, parkometry
żółta linia – zakaz parkowania
W mieście są też spore publiczne parkingi, niektóre z nich są darmowe (jest jeden w porcie)
Trzeba jednak pamiętać, że w centrum historycznym jest zakaz poruszania się autami.
Ceny za parking są różne i im dalej od centrum tym taniej ale ogólnie można przyjąć 15eur/h choć można też wkupić dłuższe okresy parkowania.

Ad.2 od wielu lat wydawana jest "Unijna karta parkingowa dla osób niepełnosprawnych" i ona obowiązuje również w ES. Jeżeli na Twojej karcie jest oznaczenie UE "gwiazdki" to powinny być ok

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/