Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Malaga - Gibraltar
malaga-gibraltar,1435,4977
Strona 5 z 5

Autor:  boots [ 08 Lut 2024 11:18 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Tak, są.

Autor:  danziger [ 08 Lut 2024 12:34 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

@pyra2
Są bezpośrednie autobusy z lotniska Malaga do La Linea, ale taniej wyjdzie Ci wziąć blabla car. BlaBla z lotniska do La Linea (lub Gibraltaru) wyjdzie Ci 8-10 Eur/os. Szukaj na blablacar.es

Autor:  mmaratonczyk [ 08 Lut 2024 12:48 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

FAKT , autobusy są trochę drogie bo wychodzi 15 euro plus opłata za wystawienie biletu.

Autor:  werner_pluskat [ 08 Lut 2024 16:41 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

pyra2 napisał(a):
Jak obecnie (w marcu) wybrać się na wycieczkę z Malagi do Gibraltaru? możecie coś polecić?
Są może autobusy, tak żeby pojechac rano, wrócić wieczorem?


https://www.avanzabus.com

Tanio nie jest. Ja z kolei wybieram sie do Gibraltaru, a potem stamtąd do Kadyksu.

Autor:  pyra2 [ 08 Lut 2024 23:29 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

danziger napisał(a):
@pyra2
Są bezpośrednie autobusy z lotniska Malaga do La Linea, ale taniej wyjdzie Ci wziąć blabla car. BlaBla z lotniska do La Linea (lub Gibraltaru) wyjdzie Ci 8-10 Eur/os. Szukaj na blablacar.es

będzie nas 4, więc może być cieżko z blabla
Nie wiem więc czy najtaniej nie wyjdzie kupić z getyourguide wycieczki

Autor:  danziger [ 09 Lut 2024 00:59 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

pyra2 napisał(a):
będzie nas 4, więc może być cieżko z blabla
Nie wiem więc czy najtaniej nie wyjdzie kupić z getyourguide wycieczki


Różnie to bywa z blabla. My w 2 osoby jechaliśmy z Algeciras na lotnisko w Maladze z jeszcze 2 dziewczynami. Tak więc 4 miejsca dostępne w blabla jak najbardziej bywają.

Autor:  mkuldane@o2.pl [ 09 Lut 2024 17:39 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

pyra2 napisał(a):
danziger napisał(a):
@pyra2
Są bezpośrednie autobusy z lotniska Malaga do La Linea, ale taniej wyjdzie Ci wziąć blabla car. BlaBla z lotniska do La Linea (lub Gibraltaru) wyjdzie Ci 8-10 Eur/os. Szukaj na blablacar.es

będzie nas 4, więc może być cieżko z blabla
Nie wiem więc czy najtaniej nie wyjdzie kupić z getyourguide wycieczki


No jak Was będzie 4, to może auto wypożyczyć? Wtedy koszt wynajmu, paliwa i parkingów rozkłada się korzystnie. A już nie mówię, że mozna wziąć samochód na dłużej i parę innych rzeczy zobaczyć, do których dojazd komunikacją miejską jest słaby.

Autor:  Z6GD9 [ 15 Lut 2024 08:49 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Mogę już sam odpowiedzieć na swoje pytanie (#76: Czy w Hiszpanii obowiązkowe jest posiadanie kamizelek odblaskowych w kabinie dla wszystkich podróżujących, czy tylko dla kierowcy?). Obowiązkowa jest jedna. Zalecana jest liczba kamizelek odpowiadająca liczbie podróżujących. Odpowiedzi udzielił mi pracownik malagacar.com.

Autor:  boots [ 15 Lut 2024 13:04 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Ale za to obowiązkowe są dwa trójkąty.

Autor:  pyra2 [ 16 Mar 2024 19:48 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

mkuldane@o2.pl napisał(a):
pyra2 napisał(a):
danziger napisał(a):
@pyra2
Są bezpośrednie autobusy z lotniska Malaga do La Linea, ale taniej wyjdzie Ci wziąć blabla car. BlaBla z lotniska do La Linea (lub Gibraltaru) wyjdzie Ci 8-10 Eur/os. Szukaj na blablacar.es

będzie nas 4, więc może być cieżko z blabla
Nie wiem więc czy najtaniej nie wyjdzie kupić z getyourguide wycieczki


No jak Was będzie 4, to może auto wypożyczyć? Wtedy koszt wynajmu, paliwa i parkingów rozkłada się korzystnie. A już nie mówię, że mozna wziąć samochód na dłużej i parę innych rzeczy zobaczyć, do których dojazd komunikacją miejską jest słaby.

co jeszcze zatem polecasz?

Autor:  mkuldane@o2.pl [ 22 Mar 2024 15:21 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

No w sumie to pół Andaluzji ;)

Ja dzięki samochodowi, poza Gibraltarem, odwiedziłem: Grenadę i Alhambrę, Caminito del Rey i Rondę i mniejsze typu Benalmadena, Marbella, Nerja.

Autor:  PiterX [ 06 Sie 2024 01:59 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Dzień dobry,
Niedługo pierwszy raz polecę do Hiszpanii na urlop powiązany z lekkim jeżdzeniem komunikacją publiczną po tym kraju. Zaczynam od Malagi. Stamtąd chciałbym się przemieścić do La Linea (zwiedzanie Gibraltaru), a następnie Sewilla.

Będę podróżował z podręcznym bagażem oraz walizą (duża, jak na bagaż rejestrowany ~20kg). Co polecilibyście jako środek transportu w takiej sytuacji ?
Czy do autobusów z tej stronki https://www.movelia.es/es można wejść z taką walizą ? (czy wymaga dodatkowych opłat ?, nigdzie nie zauważyyłem robiąc próby rezerwacji aby cokolwiek o tym wspominano)

Pozdrawiam

Autor:  Tomo14 [ 06 Sie 2024 08:23 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Dzien dobry nowy kolego.

Chętnie ci pomożemy, ale w zamian za jakąś donację.
W gratisie natomiast otrzymasz następującą informację:

Wykonaj wysiłek i poświęć 10 minut na przeczytanie tego wątku.
Znajdziesz tam absolutnie wszystkie potrzebne informacje jak przemieścić się z bagażem z Malagi do La Linea.
Dowiesz się także, że strona którą podajesz nie jest stroną przewoźnika tylko pośrednika w sprzedaży biletów (wszelakich).

Miłej lektury.

Autor:  Goginho [ 19 Lut 2025 15:45 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

A czy ktoś ma może do polecenia jakąś zorganizowaną wycieczkę z Malagi do Gibraltaru? Z tego co patrzyłem, większość operatorów działa w ten sposób, że nawet reklamując się jako jednodniowe wycieczki Malaga<->Gibraltar, po drodze zaliczamy kilkanaście przystanków na całym wybrzeżu przez co podobno przejazd potrafi trwać blisko 3h w jedną stronę (i to jeśli nie będzie kolejek na granicy). Nie ukrywam, wolałbym uniknąć 3h w autokarze bez choćby możliwości skorzystania z toalety, są w ogóle jakieś wycieczki stricte z i do Malagi, które ktoś mógłby polecić?

Autor:  KL_user [ 19 Lut 2025 16:52 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

@PiterX Strona, którą podałeś to nie przewoźnik tylko wyszukiwarka połączeń. Bilet prawie na pewno będziesz kupował na autobus firmy "Avanza". W Hiszpanii tak jak i w Polsce na przystanku kierowca otwiera bagażnik i ludzie po prostu wkładają do niego bagaże".

@Goginho To nie jest safari w dzikiej Afryce. Na tej trasie sam bądź swoim własnym biurem podróży. Autobus liniowy z Malagi do La Línea de la Concepción jedzie około 2,5 godziny. Dalej granicę najlepiej i najszybciej jest przekroczyć pieszo i potem wałęsać się po Gibraltarze w swoim własnym tempie.

Autor:  ted07 [ 06 Kwi 2026 08:33 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Czy z Malagi do La Linea (na Giblartar) jeźdz tylko jedna linia autobusowa Avanza? W jaki sposób najlepiej polecacie dotrzeć na Gibraltar?
Czytałem powyższe tematy ale może coś sie zmieniło lub jest jakiś nowy przewoźnik.

Autor:  boots [ 06 Kwi 2026 12:12 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Jeszcze ALSA.

Autor:  Hose [ 06 Kwi 2026 12:22 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Alsa przekierowuje do zakupu Avanza, więc raczej nie sama nie jeździ.

Autor:  boots [ 06 Kwi 2026 12:26 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Fakt, najwidoczniej teraz nie jeździ.

Autor:  correos [ 06 Kwi 2026 13:23 ]
Temat postu:  Re: Malaga - Gibraltar

Jechalem Avanza na trasie Malaga - La Linea - Malaga
Przystanek jest w La Linea okolo 200 m o przejscia granicznego.

Pod rozwage inna opcja, czesto taniej niz bilety Avanza.
https://www.getyourguide.com/malaga-l40 ... 5855292a42
https://www.getyourguide.com/malaga-l40 ... 6-932a-ff1
kupn rabatowy 10% https://www.getyourguide.com/c/discount-code/

Strona 5 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/