Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#181 PostWysłany: 23 Paź 2013 22:59 

orfik11 napisał(a):
NoclegiMajorka napisał(a):
Jeśli ktoś ma jakieś pytania w sprawie noclegów na Majorce zapraszamy do kontaktu :)

Witam. Może wrzuć tu swoje propozycje noclegów. Pozdrawiam


podali dzisiaj

http://www.noclegi-majorka.pl/

majorka-noclegi-u-polakow,104,36041
Góra
 PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#182 PostWysłany: 09 Sty 2014 21:58 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 73
Witam i mam pytanko?
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z pobytu w hotelu Santa Monica w El Arenal? Jeżeli tak to bardzo proszę o info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#183 PostWysłany: 09 Sty 2014 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 276
niebieski
NoclegiMajorka jakis cennik ? oferta ? przejrzyj prosze priv :)
_________________
83 flights / 197,367 km
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#184 PostWysłany: 09 Sty 2014 23:49 

podali kiedyś

http://www.noclegi-majorka.pl/

majorka-noclegi-u-polakow,104,36041

w tym temacie:
viewtopic.php?f=104&t=2296&hilit=palma+noclegi
Góra
 PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#185 PostWysłany: 10 Sty 2014 13:42 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 8
Witaj,

no niestety trochę daleko od plaży, jest w miejscu takim ustawiony, że trzeba przejść aż za port żeby trafić na plażę, którą my widzimy z balkonów, albo pójść w drugą stronę, tylko tam znowu jest śmierdząca plaża, bo glony i inne robactwo które zatrzymało się na kamieniach gnije i śmierdzi jak przyjdzie wiatr.
_________________
Od 12 lat mieszkamy na Majorce, blisko pięć lat wynajmujemy pokoje turystom. Jeśli masz jakieś pytania co do samej Majorki, cen, czego szukać na co zwrócić uwagę - pisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#186 PostWysłany: 11 Sty 2014 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
Krajów: 14 / 6.5%
WojtekC napisał(a):
Witam i mam pytanko?
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z pobytu w hotelu Santa Monica w El Arenal? Jeżeli tak to bardzo proszę o info.


Witam,

spędziłem tam 8 dób w 2012 roku i bardzo polecam. Oczywiście w zależności ile zapłacisz, podczas gdy ja rezerwowałem ten hotel był to najtańszy hotel z all inc. na wyspie. Dla osób, które nie mają wygórowanych wymagań jest wystarczający, pokój czysty, sprzątany codziennie, napoje/alko w allu ok, śniadanie mogłoby być lepsze, ubogie kontynentalne (dżemy sery, mortadela, miód, pieczywo + coś na słodko), na obiad i kolację każdy znajdzie coś dla siebie, choć mi osobiście brakowało kurczaków ;-)

Do plaży nie jest wcale tak daleko, ok. 500m, zero problemów z dojściem.

Z basenu w hotelu nie korzystaliśmy w ogóle.


Ogólnie dla "budżetowego" turysty, który szuka taniego alla na Majorce polecam jak najbardziej ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#187 PostWysłany: 01 Mar 2014 00:36 

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1
http://www.noclegi-majorka.pl/ co jest że ten adres już nie działa???

NoclegiMajorka napisałem do Was na priv! sprawdźcie wiadomość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#188 PostWysłany: 17 Mar 2014 00:08 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 24
Mam mętlik w głowie , co byście wybrali?

http://www.booking.com/hotel/es/na-forana.pl.html

czy

http://www.booking.com/hotel/es/grupote ... ch.pl.html

Cena taka sama, obydwa przy plaży ..na czym nam zależy. Ktoś z was był widział te hotele?

Przylatujemy o 16:00 myslicie , że lepiej zatrzymać się na noc np. w El Arenal czy jechać od razu na północ wyspy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#189 PostWysłany: 17 Mar 2014 00:19 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
Krajów: 2 / 0.9%
foka81 napisał(a):
Mam mętlik w głowie , co byście wybrali?

http://www.booking.com/hotel/es/na-forana.pl.html

czy

http://www.booking.com/hotel/es/grupote ... ch.pl.html

Cena taka sama, obydwa przy plaży ..na czym nam zależy. Ktoś z was był widział te hotele?

Przylatujemy o 16:00 myslicie , że lepiej zatrzymać się na noc np. w El Arenal czy jechać od razu na północ wyspy?


To zależy czego szukacie - w picafort jest jedna ale ładna plaża, w ratjadzie kilka ale mniejszych i nie wszystkie piaszczyste (więc sporo zależy od tego przy której jest hotel) - inne atrakcje - picafort jest spokojno emerycki, a ratjada bardziej zróżnicowana i więcej jest tam ludzi młodych,

Co do hotelu to forany nie kojarze, a grupotel w picafort to taki typowy moloch (ale rzeczywiście tuż obok plaży).

Jeśli lądujecie o 16 - to od razu jedźcie na miejsce, szczególnie jak wypożyczacie samochód, co jest świetną i tanią opcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#190 PostWysłany: 17 Mar 2014 15:19 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 24
Dzięki!

Jeszcze jeden http://www.booking.com/hotel/es/boccaccio.pl.html w Alcudia

Co prawda 200m od plaży ale jest bar na plaży :)

Chcemy wieczorem gdzieś wyjść pochodzić w dzień leniuchować!

Co myślicie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#191 PostWysłany: 17 Mar 2014 16:32 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 847
niebieski
Chcemy ze znajomymi spędzić kilka dni na Majorce dobrze się bawiąc. Byliście może w hotelu Amic Miraflores? Wiem, że mogę poczytać opinie np. na holidaycheck, ale bardziej liczę się ze zdaniem miłośników fly4free. 5 dni w lipcu w tym hotelu HB + przelot to koszt 1050zł/osobę. Nie wiem czy to dużo? Chciałbym wiedzieć czego mamy się spodziewać. Dodam, że znajomi jadą pierwszy raz za granicę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#192 PostWysłany: 24 Mar 2014 18:37 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1006
niebieski
Witam. Czy ktoś z Was może spędzał wakacje w miejscowości Porto Colom? A przy okazji szukam opinii o hotelu Ola Apartamentos Cecilia. Czy nie czekają tam na gości jakieś niespodzianki typu plaża z której nie można korzystać? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#193 PostWysłany: 24 Mar 2014 19:42 

Rejestracja: 23 Mar 2013
Posty: 49
AlbertT napisał(a):
foka81 napisał(a):
Mam mętlik w głowie , co byście wybrali?

http://www.booking.com/hotel/es/na-forana.pl.html

czy

http://www.booking.com/hotel/es/grupote ... ch.pl.html

Cena taka sama, obydwa przy plaży ..na czym nam zależy. Ktoś z was był widział te hotele?

Przylatujemy o 16:00 myslicie , że lepiej zatrzymać się na noc np. w El Arenal czy jechać od razu na północ wyspy?


To zależy czego szukacie - w picafort jest jedna ale ładna plaża, w ratjadzie kilka ale mniejszych i nie wszystkie piaszczyste (więc sporo zależy od tego przy której jest hotel) - inne atrakcje - picafort jest spokojno emerycki, a ratjada bardziej zróżnicowana i więcej jest tam ludzi młodych,

Co do hotelu to forany nie kojarze, a grupotel w picafort to taki typowy moloch (ale rzeczywiście tuż obok plaży).

Jeśli lądujecie o 16 - to od razu jedźcie na miejsce, szczególnie jak wypożyczacie samochód, co jest świetną i tanią opcją.


Jest dokładnie jak pisze AlbertT
W Alcudii Boccaccio nieciekawy moloch, ale ciekawsze miasto, port, polecam targ w niedzielę, Can Picafort dużo spokojniejsze, targ w czwartek albo piątek, Grupotel 99% niemców,
poleciłbym hotel naprzeciwko, Santa Fe, dużo tańszy, kupuję poprzez http://www.otel.com/ byłem tam kilkukrotnie, ale tylko pokój w opcji z widokiem na morze, za różnicę kasy odwiedzisz kilka fajnych kafejek nad brzegiem morza, polecam ukrytą na plaży ok.400m. w kierunku Alcudii, również w tą stronę extra spacery plażą do pierwszego mola, powrót lasem piniowym.
Can Picafort tania i sprawdzona wypożyczalnia http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... rA&cad=rja, można tanio zwiedzić pozostałą część wyspy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#194 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:42 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 8
Witajcie,

na ten sezon mamy dla Was przygotowane nie 4 mieszkania, jak wcześniej tylko 9 mieszkań i 3 domki na Majorce !

Zapraszamy na stronę: http://www.noclegi-majorka.pl
_________________
Od 12 lat mieszkamy na Majorce, blisko pięć lat wynajmujemy pokoje turystom. Jeśli masz jakieś pytania co do samej Majorki, cen, czego szukać na co zwrócić uwagę - pisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#195 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:43 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 8
Adres już działa :)

Przebudowaliśmy delikatnie stronę, ponieważ doszło Nam sporo mieszkań i kilka domków na Majorce :)
Także zapraszamy również w tym sezonie !

Wszystkie Noclegi na Majorce, każdy blisko plaży :)
_________________
Od 12 lat mieszkamy na Majorce, blisko pięć lat wynajmujemy pokoje turystom. Jeśli masz jakieś pytania co do samej Majorki, cen, czego szukać na co zwrócić uwagę - pisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#196 PostWysłany: 30 Mar 2014 22:08 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 8
Witam Forumowiczów,
Na Majorce ląduję 18.04.14 o 23.20, bilety we własnym zakresie - nie mam rezerwacji noclegów, ale planuję sobotę i niedzielę nocować w Palmie lub okolicach, potem dwie noce w innym miejscu i kolejne dwie w następnym po czym powrót na lotnisko. Ktoś może mi coś poradzić co robić z noclegiem po wylądowaniu? Najchętniej to bym się przespał na lotnisku, a rano udał się do Palmy, pozwiedzał trochę po czym check-in w hotelu zgodnie z dobą hotelową (Czy jest w ogóle taka możliwość spania na lotnisku?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#197 PostWysłany: 30 Mar 2014 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2961
Loty: 348
Kilometry: 658 488
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
CookieX napisał(a):
Witam Forumowiczów,
Na Majorce ląduję 18.04.14 o 23.20, bilety we własnym zakresie - nie mam rezerwacji noclegów, ale planuję sobotę i niedzielę nocować w Palmie lub okolicach, potem dwie noce w innym miejscu i kolejne dwie w następnym po czym powrót na lotnisko. Ktoś może mi coś poradzić co robić z noclegiem po wylądowaniu? Najchętniej to bym się przespał na lotnisku, a rano udał się do Palmy, pozwiedzał trochę po czym check-in w hotelu zgodnie z dobą hotelową (Czy jest w ogóle taka możliwość spania na lotnisku?)


Czy lecisz sam czy z mniejszym lub większych towarzystwem? Pytam, bo ceny noclegów o tej porze roku są tam naprawdę przyzwoite i może nie ma potrzeby męczenia się, przed jakby nie było wypoczynkiem, skoro dokładając z 20-30zł można przespać się w normalnych warunkach.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#198 PostWysłany: 30 Mar 2014 23:39 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 8
Wyjdzie, że jadę sam, znajomy miał lecieć, ale jednak się rozmyślił ;) (BTW mam bilet na 18-25.04 na Ryanaira z Modlina, razem z moją rezerwacją - można zmienić jego nazwisko na nazwisko potencjalnego zainteresowanego - ktoś doradzi gdzie to na forum zgłosić, może chętny się znajdzie (340zł bilet+500zł zmiana nazwiska..) [sorry za mały offtop]). Wracając do meritum - plan mam taki, że do niedzieli włącznie nocleg w Palmie, potem 2 noce Soller, następne 2 Alcudia. Co do cen to sprawdzając hotel4free to raczej drogo ;) Jedynie w Alcudii na razie znalazłem znośnie:
http://www.booking.com/hotel/es/hostal- ... X1;hptv=do

Tudzież:
http://www.onhotels.com/search-view-hot ... OKING&ref=

W każdym razie jestem otwarty na propozycje do ww. lokacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#199 PostWysłany: 23 Kwi 2014 14:39 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 25
Zastanawiam się nad organizacją noclegu podczas pobytu i się zastanawiam, czy wykupić nocleg w jednym miejscu i każdego dnia wracać w to samo miejsce czy rozbić to np. na 3 dni w palmie i stąd zwiedzać część oraz ze dwa dni w części wschodniej, dwa dni w części północnej. Wyspa nie jest duża dlatego pytam,.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#200 PostWysłany: 23 Kwi 2014 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Generalnie mając wypożyczone auto możesz spokojnie w ciągu jednego dnia przejechać całą wyspę - oczywiście konkretną trasą, na zjeżdżenie większej części Majorki potrzeba co najmniej kilku dni. Jeśli nie lubisz siedzieć w jednym miejscu lub spędzać w aucie więcej niż kilka godzin to przeniesienie się w inne miejsce jest dobrym pomysłem, ale nie jest to konieczne. Można pomieszkać ze dwa dni w Palmie, kilka dni na plażach na północy lub wschodzie, a na góry jeśli je lubisz to parę dni też nie zawadzi.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group