Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Macedonia - Skopje
macedonia-skopje,1381,32690
Strona 1 z 1

Autor:  przemorx [ 30 Lip 2013 16:08 ]
Temat postu:  Macedonia - Skopje

Cześć,
Może ktoś polecić, jakiś niedrogi i sprawdzony nocleg (najlepiej pokój z łazienką) w Skopje ?

Autor:  Japi_29 [ 30 Lip 2013 16:37 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

my spalismy tu http://www.booking.com/hotel/mk/city-ho ... 3godMFMADA
nawet niezła lokalizacja , cenna niska a gospodarz super koleś. Ogólnie hostel prowadzi dziadek,ojciec i syn(to chyba był syn). Fajne miejsca poleci jak spytasz, zarówno do zwiedzania jak i knajpki na obiad. Tyle co się z nim domowego bimbru napiliśmy i pogadalismy dodało smaczku całemu wypadowi. tyle że bez prywatnej łazienki

Autor:  koncentrator [ 30 Lip 2013 17:09 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Tez spalem tam gdzie Japi_29 i tez moge polecic. Wprawdzie nie ma standartu hotelowego, jest to zwykly guesthouse glownie z pokojami wielosobowymi, ale panuje bardzo mila atmosfera. Tak jak moj poprzednik milo wspominam gospodarza.
Ja spalem w jakims pokoju wieloosobowym za rownowartosc ok. 25-28 zl ze sniadaniem w formie bufetu.
Rezerwowane 30 minut przed przybyciem do hostelu w kafejce internetowej na dworcu w Skopje. Bylo warto. :D

Autor:  kethrow [ 09 Cze 2014 11:58 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

My spaliśmy tu: https://www.airbnb.pl/rooms/1999457
Mieszkanie blisko centrum, niedaleko pyszna piekarnia. Gospodarz bezproblemowy :)

Autor:  wrzoch [ 13 Maj 2015 21:46 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

A ja polecam: http://www.booking.com/hotel/mk/ostel-alentin-2.pl.html
Dobra lokalizacja, genialna cena, ekstra atmosfera. Jeśli się szybko zżyjecie z Nikolettą (właścicielką Hostelu) to na pewno wieczorem zostaniecie ugoszczeni rakiją.

Autor:  krasnal [ 13 Maj 2015 22:00 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Spałem tam gdzie @Japi_29 i @koncentrator. To jest chyba najbardziej kultowa miejscówka w Skopje. Ja tylko taksiarze na dworcu autobusowym zobaczą turystę z plecakiem, pytają, czy nie podwieźć do tego hostelu. Właściciel miły, częstował rakiją, jednak sam standard pozostawiał trochę do życzenia, nawet jak na hostel. Np. awaria ciepłej wody, która nie została naprawiona do końca naszego pobytu. Niedaleko, przy ulicy Pawel Szatew jest zwykły sklep - warzywniak. Smak pomidorów, bakłażanów i ostrych papryczek dojrzewających w macedońskim słońcu pamiętam do dziś.

Autor:  Arekkk [ 06 Mar 2016 11:55 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

http://unityhostel.mk/

W miarę schludne miejsce, typowy hostel w socrealistycznym budynku. ;) Tuż naprzeciwko siedziba rządu, zaraz za rogiem przystanek do Kanionu Matka (autobus numer 60). Centrum, centrum. 9 EUR, bardzo wyluzowana ekipa, przyjaźni, pomocni.

Jadąc z lotniska trzeba wysiąść przy hotelu Holiday Inn i iść na lewo wzdłuż rzeki. 10 minut spaceru i jesteśmy na miejscu.

Autor:  karin861 [ 17 Mar 2016 12:27 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Spaliśmy tam gdzie @Japi_29, @krasnal i @koncentrator :) Miejscówka bardzo spoko, spędziliśmy jedną noc. Właściciel bardzo miły, grzał w piecu więc było ciepło w marcową noc. Wifi działa bez problemu. Łazienka na korytarzu, ale czysto wszędzie. Mieliśmy sam nocleg bez śniadania, ale do dyspozycji czajnik, darmowa herbata/kawa. Spaliśmy w pokoju 2-os (może być też 4-os - z uwagi na piętrowe łóżko postawione obok), łóżko wygodne, czysta pościel, ręczniki od razu dane po zameldowaniu :)
Kontakt z właścicielem bez problemu w języku angielskim. Blisko do centrum - polecam na krótki wypad bo niedrogo.

Autor:  Baszka [ 17 Mar 2016 23:27 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Jak ktoś woli mieszkanko, to polecam te z tej strony:
http://skopjerent.mk/skopje-apartments
Dobry kontakt, zarówno mailowy jak i na miejscu, wszystko zgodne z opisem. Byłam tam 3 lata temu, ale za mieszkanie 3 min z buta od Aleksandra płaciliśmy 10e/os.

Autor:  radko93 [ 18 Mar 2016 00:22 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Unity Hostel jest świetny, pokoje deluxe są bardzo wygodne. Atmosfera też jest w porządku. Śniadanie jest, ale dostępne były chyba tylko tosty z dżemem i płatki.

Autor:  Hawi [ 21 Sty 2017 17:41 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

My korzystaliśmy z tego mieszkania w samym centrum : 3 pokoje + salon , kuchnia, łazienka i drugi kibelek
W 8 osób byliśmy więc wyszło nas po 35zł na osobę

https://www.booking.com/hotel/mk/skopje-apartment.pl.html?aid=397611;label=gog235jc-index-XX-XX-XX-unspec-pl-com-L%3Axu-O%3AwindowsS81-B%3Aopera-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=eb720e2debd8abdb7f5739ddad5cd692


Relacja ze Skopje i innych miejsc w Macedonii na moim blogu http://hawaj.pl/macedonia-czesc-1-moglo-byc-gorzej/

Autor:  piekara114 [ 20 Lut 2017 11:38 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

A może ktoś polecić jakieś mieszkanie lub pokój z własną łazienką i obowiązkowo lodówką i bezpieczne miejsce parkingowe przy nim?
Chyba w tym roku znowu tu wypadnie pitstop, a poprzednia miejscówka taka sobie, a auta z całym turystycznym majdanem nie chcę na ulicy parkować.

Autor:  Mariusz Sa [ 04 Lis 2017 23:58 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Zdecydowanie polecam Hostel 42 - przesympatyczni gospodarze (zaznaczą na mapie, gdzie warto dobrze zjeść), czysto, bardzo dobra lokalizacja, tanio.

Autor:  nawyprawie_ [ 26 Cze 2019 11:25 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Polecam https://www.booking.com/hotel/mk/kolev- ... 424cd417b6 apartament. Jest bardzo blisko centrum, nie drogi przy 4 osobach na dwie noce wyszło 80 euro, a mieszkanie jest naprawde duże. Mimo poślizgu czasowego przez problemy na granicy z Kosowem, szybki odbiór kluczy na miejscu.

Autor:  DamianS [ 08 Wrz 2022 15:14 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Ze swojej strony polecam Hostel Log Inn 7 min od przystanku shuttle bus z i na lotnisko - pod hotelem Holiday Inn, 10min od centrum, 5 min centrum handlowe - https://www.hostelloginn.mk/
Warunki w hostelowym pokoju jak w hotelu: klima, TV z obszernym pakietem programów.

Autor:  Kashpir [ 31 Sie 2025 18:13 ]
Temat postu:  Re: Macedonia - Skopje

Regina's Modern Apartment2 w tym budynku https://maps.app.goo.gl/PP2VHqbuohJ9161v8

Mieszkanie w rzeczywistości wygląda nieco gorzej niż na zdjęciach (nie jest tak czysto ;) ), ale jest w zupełności akceptowalne. Lokalizacja super - wszędzie swobodnie na piechotę. Gospodarz zgodził się na późne wymeldowanie. Płatność oczywiście w gotówce przy zameldowaniu. Polecam.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/