| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Macedonia - Skopje macedonia-skopje,1381,32690 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | przemorx [ 30 Lip 2013 16:08 ] |
| Temat postu: | Macedonia - Skopje |
Cześć, Może ktoś polecić, jakiś niedrogi i sprawdzony nocleg (najlepiej pokój z łazienką) w Skopje ? | |
| Autor: | Japi_29 [ 30 Lip 2013 16:37 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
my spalismy tu http://www.booking.com/hotel/mk/city-ho ... 3godMFMADA nawet niezła lokalizacja , cenna niska a gospodarz super koleś. Ogólnie hostel prowadzi dziadek,ojciec i syn(to chyba był syn). Fajne miejsca poleci jak spytasz, zarówno do zwiedzania jak i knajpki na obiad. Tyle co się z nim domowego bimbru napiliśmy i pogadalismy dodało smaczku całemu wypadowi. tyle że bez prywatnej łazienki | |
| Autor: | koncentrator [ 30 Lip 2013 17:09 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Tez spalem tam gdzie Japi_29 i tez moge polecic. Wprawdzie nie ma standartu hotelowego, jest to zwykly guesthouse glownie z pokojami wielosobowymi, ale panuje bardzo mila atmosfera. Tak jak moj poprzednik milo wspominam gospodarza. Ja spalem w jakims pokoju wieloosobowym za rownowartosc ok. 25-28 zl ze sniadaniem w formie bufetu. Rezerwowane 30 minut przed przybyciem do hostelu w kafejce internetowej na dworcu w Skopje. Bylo warto. | |
| Autor: | kethrow [ 09 Cze 2014 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
My spaliśmy tu: https://www.airbnb.pl/rooms/1999457 Mieszkanie blisko centrum, niedaleko pyszna piekarnia. Gospodarz bezproblemowy | |
| Autor: | wrzoch [ 13 Maj 2015 21:46 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
A ja polecam: http://www.booking.com/hotel/mk/ostel-alentin-2.pl.html Dobra lokalizacja, genialna cena, ekstra atmosfera. Jeśli się szybko zżyjecie z Nikolettą (właścicielką Hostelu) to na pewno wieczorem zostaniecie ugoszczeni rakiją. | |
| Autor: | krasnal [ 13 Maj 2015 22:00 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Spałem tam gdzie @Japi_29 i @koncentrator. To jest chyba najbardziej kultowa miejscówka w Skopje. Ja tylko taksiarze na dworcu autobusowym zobaczą turystę z plecakiem, pytają, czy nie podwieźć do tego hostelu. Właściciel miły, częstował rakiją, jednak sam standard pozostawiał trochę do życzenia, nawet jak na hostel. Np. awaria ciepłej wody, która nie została naprawiona do końca naszego pobytu. Niedaleko, przy ulicy Pawel Szatew jest zwykły sklep - warzywniak. Smak pomidorów, bakłażanów i ostrych papryczek dojrzewających w macedońskim słońcu pamiętam do dziś. | |
| Autor: | Arekkk [ 06 Mar 2016 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
http://unityhostel.mk/ W miarę schludne miejsce, typowy hostel w socrealistycznym budynku. Jadąc z lotniska trzeba wysiąść przy hotelu Holiday Inn i iść na lewo wzdłuż rzeki. 10 minut spaceru i jesteśmy na miejscu. | |
| Autor: | karin861 [ 17 Mar 2016 12:27 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Spaliśmy tam gdzie @Japi_29, @krasnal i @koncentrator Kontakt z właścicielem bez problemu w języku angielskim. Blisko do centrum - polecam na krótki wypad bo niedrogo. | |
| Autor: | Baszka [ 17 Mar 2016 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Jak ktoś woli mieszkanko, to polecam te z tej strony: http://skopjerent.mk/skopje-apartments Dobry kontakt, zarówno mailowy jak i na miejscu, wszystko zgodne z opisem. Byłam tam 3 lata temu, ale za mieszkanie 3 min z buta od Aleksandra płaciliśmy 10e/os. | |
| Autor: | radko93 [ 18 Mar 2016 00:22 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Unity Hostel jest świetny, pokoje deluxe są bardzo wygodne. Atmosfera też jest w porządku. Śniadanie jest, ale dostępne były chyba tylko tosty z dżemem i płatki. | |
| Autor: | Hawi [ 21 Sty 2017 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
My korzystaliśmy z tego mieszkania w samym centrum : 3 pokoje + salon , kuchnia, łazienka i drugi kibelek W 8 osób byliśmy więc wyszło nas po 35zł na osobę https://www.booking.com/hotel/mk/skopje-apartment.pl.html?aid=397611;label=gog235jc-index-XX-XX-XX-unspec-pl-com-L%3Axu-O%3AwindowsS81-B%3Aopera-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=eb720e2debd8abdb7f5739ddad5cd692 Relacja ze Skopje i innych miejsc w Macedonii na moim blogu http://hawaj.pl/macedonia-czesc-1-moglo-byc-gorzej/ | |
| Autor: | piekara114 [ 20 Lut 2017 11:38 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
A może ktoś polecić jakieś mieszkanie lub pokój z własną łazienką i obowiązkowo lodówką i bezpieczne miejsce parkingowe przy nim? Chyba w tym roku znowu tu wypadnie pitstop, a poprzednia miejscówka taka sobie, a auta z całym turystycznym majdanem nie chcę na ulicy parkować. | |
| Autor: | Mariusz Sa [ 04 Lis 2017 23:58 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Zdecydowanie polecam Hostel 42 - przesympatyczni gospodarze (zaznaczą na mapie, gdzie warto dobrze zjeść), czysto, bardzo dobra lokalizacja, tanio. | |
| Autor: | nawyprawie_ [ 26 Cze 2019 11:25 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Polecam https://www.booking.com/hotel/mk/kolev- ... 424cd417b6 apartament. Jest bardzo blisko centrum, nie drogi przy 4 osobach na dwie noce wyszło 80 euro, a mieszkanie jest naprawde duże. Mimo poślizgu czasowego przez problemy na granicy z Kosowem, szybki odbiór kluczy na miejscu. | |
| Autor: | DamianS [ 08 Wrz 2022 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Ze swojej strony polecam Hostel Log Inn 7 min od przystanku shuttle bus z i na lotnisko - pod hotelem Holiday Inn, 10min od centrum, 5 min centrum handlowe - https://www.hostelloginn.mk/ Warunki w hostelowym pokoju jak w hotelu: klima, TV z obszernym pakietem programów. | |
| Autor: | Kashpir [ 31 Sie 2025 18:13 ] |
| Temat postu: | Re: Macedonia - Skopje |
Regina's Modern Apartment2 w tym budynku https://maps.app.goo.gl/PP2VHqbuohJ9161v8 Mieszkanie w rzeczywistości wygląda nieco gorzej niż na zdjęciach (nie jest tak czysto | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |