| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Lwów - Świtaź, Szack lwow-switaz-szack,1410,144153 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tom Jed [ 20 Sie 2019 11:47 ] |
| Temat postu: | Lwów - Świtaź, Szack |
Czy ktos zaprawiony w bojach moglby wskazac opcje powyzszego polaczenia (na niedziele).? Znalazlem niby jakis bus spod Magnusa... Prywatna podwozka to pewnie min 200pln...? Z gory dzieki | |
| Autor: | pabien [ 20 Sie 2019 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: Lwow - Switaz, Szack Pomocy |
Gdybyś umiał zastosować się do netykiety to może byś dostał odpowiedź. A tak to mogę Zresztą w Googlach też znajdziesz. el sueño de la razon produce monstruos | |
| Autor: | Tom Jed [ 20 Sie 2019 14:23 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Kulturalniej byloby napisac "Ci", a nie "ci". Prosze tych bardziej wyrozumialych o jakies sprawdzone linki z rozkladami, bo nie dosc, ze nie wiem co to jest "netykieta", to w dodatku nie potrafie zorganizowac sobie transportu Z gory WIELKIE dzieki. | |
| Autor: | elwirka [ 20 Sie 2019 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Tom Jed napisał(a): Kulturalniej byloby napisac "Ci", a nie "ci".. Nie, nie byłoby kulturalniej. Zaimki osobowe dużą literą piszą już tylko zatwardziałe „konserwy”. W necie możesz swobodnie używać małych liter. A pouczanie innych, żeby stosowali formy ze średniowiecznych listów dla wyrażania domniemanego „szacunku” dla odbiorcy jest tylko żenujące;-) | |
| Autor: | Tom Jed [ 20 Sie 2019 16:30 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Zenujace to jest bycie zarozumialym bucem, ktory mysli, ze pozjadal wszystkie rozumy i zamiast pomoc wylewa swoje frustracje na innych. Wydaje mi sie, ze forum to sluzy m.in do wzajemnej pomocy, ale moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko. I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili. | |
| Autor: | e-prezes [ 20 Sie 2019 17:16 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Rome2Rio pokazuje kilka opcji https://www.rome2rio.com/map/Lvov/Svytaziv poniżej tej kwoty. Do Szacka też. https://www.rome2rio.com/map/Lvov/Szack | |
| Autor: | Tom Jed [ 20 Sie 2019 17:46 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Dzieki, te opcje do Szacka widzialem, ale godziny mi srednio pasuja, dlatego poszukuje innej opcji, a Svytaziv, to nie Switez (kolo Szacka), ale i tak dziekuje | |
| Autor: | elwirka [ 20 Sie 2019 18:09 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Tom Jed napisał(a): moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko. I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili. Wyrażać szacunek możesz, ale nie możesz wymagać, by ktoś pisał Ty, Ci czy Tobie dużą literą. A do tego używał formy "pani". Przecież w necie wszyscy są równi. Nie miej pretensji do mnie. Nie ja wymyśliłam netykietę. Tak więc peace and love, bo odbiegamy od tematu;-) | |
| Autor: | tarman [ 20 Sie 2019 18:09 ] |
| Temat postu: | Re: Lwów - Świtaź, Szack |
Tom Jed napisał(a): Zenujace to jest bycie zarozumialym bucem, ktory mysli, ze pozjadal wszystkie rozumy i zamiast pomoc wylewa swoje frustracje na innych. Wydaje mi sie, ze forum to sluzy m.in do wzajemnej pomocy, ale moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko. Żenujący to jest twój post nie mający nic wspólnego z szacunkiem o którym piszesz....I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili. Jeśli uważasz, że możesz atakować i obrażać ludzi, to jesteś w błędzie. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |