Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Luźne gatki
luzne-gatki,18,6784
Strona 34 z 48

Autor:  DMW [ 14 Gru 2021 18:37 ]
Temat postu:  Re: Luźne gatki

Nie mogę uwierzyć że @boots dostał bana. Przecież zawsze tak ostrożnie się wypowiadał...

Autor:  Zeus [ 16 Gru 2021 21:14 ]
Temat postu:  Re: Luźne gatki

Ach te komentarze grozy <3

Załączniki:
komentarz_grozy.JPG
komentarz_grozy.JPG [ 16.47 KiB | Obejrzany 1505 razy ]

Autor:  jar188 [ 16 Gru 2021 23:25 ]
Temat postu:  Re: Warunki 'wjazdu' do Polski - kwarantanna, test ...

przem44 napisał(a):
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tlumy-na-lotnisku-chopina-podrozni-chca-wykonac-test-na-covi,nId,5712046#crp_state=1

Tymczasem na lotnisku w Warszawie. Nie ma to jak trzymać stłoczonych ludzi przez tyle czasu dla ich bezpieczeństwa.

Chcą mieć pewność ,że testy wyjdą pozytywne, dlatego muszą ich razem trzymać dłużej, trzeba dać szansę wirusowi ;)

Autor:  Martinuss [ 24 Gru 2021 02:03 ]
Temat postu:  Re: Luźne gatki

Pytanie odnoście statusów w Accor Hotels
1 pobyt od którego zacząłem ciągłość wbijania statusów miał miejsce 07.03.2021 i tak o to 13.12.2021 wbiłem status Silver bo okazało się że w 2021 każda doba jest naliczana podwójnie :D
Teraz aby wbić Gold musze wbić 20 noclegów i mam 10/30 tak napisane na koncie. Czy jeśli minie pełny rok tj. po 07.03.2022 to będę miał 9/30 czy nadal 10/30? Jaki mam czas na wbicie Golda?

Załączniki:
status silver accor hotels.jpg
status silver accor hotels.jpg [ 37.38 KiB | Obejrzany 1368 razy ]

Autor:  Japończyk [ 24 Gru 2021 13:03 ]
Temat postu:  Re: Luźne gatki

@Martinuss Według regulaminu to tak działa:
Cytuj:
Na początku każdego roku (N) sporządzany jest bilans odbytych przez Uczestnika Programu
Kwalifikowanych Noclegów Status i uzyskanych przez niego Punktów Status w zakończonym
roku kalendarzowym (N-1):
- jeżeli w roku N-1 Uczestnik Programu spełnił jeden z warunków umożliwiających
zachowanie jego dotychczasowego Statusu lub uzyskanie Statusu wyższego,
zachowuje on Status z roku N-1 w roku N;
- jeśli w trakcie roku N-1 Członek nie osiągnie jednego z progów umożliwiających
utrzymanie Statusu, straci ten Status. Liczniki Nocy Stausowych i Punktów Statusowych
są zerowane 1 stycznia każdego roku kalendarzowego.


Jak skończy się rok kalendarzowy, to startujesz z punktami od zera, zachowując bądź nie status z poprzedniego roku.

Autor:  Martinuss [ 24 Gru 2021 13:10 ]
Temat postu:  Re: Luźne gatki

@Japończyk

No to lipa straszna :( Dzięki za poszukanie odpowiedzi :)

Autor:  wtak [ 29 Gru 2021 12:42 ]
Temat postu:  Re: Ruszyla sprzedaz biletow na polaczenia do Budapesztu

Robaku napisał(a):
.. ani na drachach...

Nie "drachach" , tylko "drahach" :)

Autor:  wtak [ 29 Gru 2021 17:37 ]
Temat postu:  Re: PKP - Ruszyla sprzedaz biletow na polaczenia do Budapesz

A z Włoszczową próbowałeś? ?

Autor:  jaco027 [ 04 Sty 2022 20:36 ]
Temat postu:  Re: [PC] Promocje Pegasus Airlines [zbiorczy]

Pierwszy wpis 2022 :-) Troche inny Pegasus - pol zartem pol serio.
Lojalnie uprzedzam, ze to bron obosieczna. Jak dlugo zrodla beda dostepne, nie wiem...
"Pegasus Spyware Samples Decompiled & Recompiled"
https://github.com/jonathandata1/pegasus_spyware
@mod prosze o ew. przeniesienie we "wlasciwe" miejsce

Autor:  Patrycjusz [ 07 Sty 2022 17:51 ]
Temat postu:  Re: Ryanair - zakup biletów/odprawa

Pomozecie

06-01-2022 lot 6.20 GDAŃSK DO Dublin Irlandia. Nie wpuścili mnie na bo nieokazalem testu na 48g.
Ok
Ale posiadam testy wyniki wcześniejsze badania pełna listę szczepień formularz lokalizacyjnych ponadto UNIJNY CELEKTRONICZNY CERTYFIKAT AKCEPTOWANY PRZEZ Irlandię bo należy do projektu... By ułatwić przemieszczanie po kr. U i według prawa mogłem w 72 po przybyciu wykonać test bać odbyć kwarantannę.

https://poloniairlandia.pl/wazne-inform ... -irlandii/

Autor:  mag_mac [ 14 Sty 2022 00:22 ]
Temat postu:  Re: Kody zniżkowe do Booking.com

Mam kod ważny do 13.01

Autor:  Hose [ 14 Sty 2022 07:28 ]
Temat postu:  Re: Kody zniżkowe do Booking.com

@mag_mac Mogłeś się wstrzymać te 37 minut i napisać o 23:59.

Autor:  oskiboski [ 16 Sty 2022 21:37 ]
Temat postu:  Re: Turcja post-covid

Cytuj:
Siemka! Wlasnie wyladowalismy w wwie
Ww czym wyladowaliście ?

Autor:  jaco027 [ 19 Sty 2022 21:30 ]
Temat postu:  Re: Wielka Brytania - Covid

LonDynia napisał(a):
... Zalezy z Kim jedziesz :) ...
Kim Jong-un ? :-)

Autor:  LonDynia [ 19 Sty 2022 21:32 ]
Temat postu:  Re: Wielka Brytania - Covid

jaco027 napisał(a):
LonDynia napisał(a):
... Zalezy z Kim jedziesz :) ...
Kim Jong-un ? :-)

Sorry, mam slownik angielski I (<--!!) czasem losowe slowa zmienia :-)

Autor:  Mar77 [ 27 Sty 2022 18:10 ]
Temat postu:  Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

Brestu nie Brześcia ;)

Autor:  J29 [ 27 Sty 2022 18:57 ]
Temat postu:  Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

W Brześciu Ryanair to ewentualnie po jakimś kolejnym porwaniu może wylądować...

Autor:  adam1987 [ 27 Sty 2022 19:31 ]
Temat postu:  Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

Akurat francuski Brest jest w Polsce nazywany także Brześciem, @SeanM1997 nie popełnił więc błędu.

Załączniki:
2022-01-27 (2).png
2022-01-27 (2).png [ 655.18 KiB | Obejrzany 1656 razy ]

Autor:  J29 [ 27 Sty 2022 19:52 ]
Temat postu:  Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

@adam1987
Może i przez kogoś jest tak nazywany, ale błędnie. Ta miejscowość nie ma polskiej nazwy, gdyż nie widnieje w zestawieniu Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej:

Załączniki:
IMG_20220127_185013.jpg
IMG_20220127_185013.jpg [ 271.91 KiB | Obejrzany 1651 razy ]

Autor:  Misiatek [ 27 Sty 2022 20:34 ]
Temat postu:  Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

Też się zdziwiłem, że lata do Brześcia :)

Strona 34 z 48 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/