| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Luźne gatki luzne-gatki,18,6784 | Strona 34 z 48 |
| Autor: | DMW [ 14 Gru 2021 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
Nie mogę uwierzyć że @boots dostał bana. Przecież zawsze tak ostrożnie się wypowiadał... | |
| Autor: | Zeus [ 16 Gru 2021 21:14 ] | ||
| Temat postu: | Re: Luźne gatki | ||
Ach te komentarze grozy <3
| |||
| Autor: | jar188 [ 16 Gru 2021 23:25 ] |
| Temat postu: | Re: Warunki 'wjazdu' do Polski - kwarantanna, test ... |
przem44 napisał(a): https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tlumy-na-lotnisku-chopina-podrozni-chca-wykonac-test-na-covi,nId,5712046#crp_state=1 Tymczasem na lotnisku w Warszawie. Nie ma to jak trzymać stłoczonych ludzi przez tyle czasu dla ich bezpieczeństwa. Chcą mieć pewność ,że testy wyjdą pozytywne, dlatego muszą ich razem trzymać dłużej, trzeba dać szansę wirusowi | |
| Autor: | Martinuss [ 24 Gru 2021 02:03 ] | ||
| Temat postu: | Re: Luźne gatki | ||
Pytanie odnoście statusów w Accor Hotels 1 pobyt od którego zacząłem ciągłość wbijania statusów miał miejsce 07.03.2021 i tak o to 13.12.2021 wbiłem status Silver bo okazało się że w 2021 każda doba jest naliczana podwójnie Teraz aby wbić Gold musze wbić 20 noclegów i mam 10/30 tak napisane na koncie. Czy jeśli minie pełny rok tj. po 07.03.2022 to będę miał 9/30 czy nadal 10/30? Jaki mam czas na wbicie Golda?
| |||
| Autor: | Japończyk [ 24 Gru 2021 13:03 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@Martinuss Według regulaminu to tak działa: Cytuj: Na początku każdego roku (N) sporządzany jest bilans odbytych przez Uczestnika Programu Kwalifikowanych Noclegów Status i uzyskanych przez niego Punktów Status w zakończonym roku kalendarzowym (N-1): - jeżeli w roku N-1 Uczestnik Programu spełnił jeden z warunków umożliwiających zachowanie jego dotychczasowego Statusu lub uzyskanie Statusu wyższego, zachowuje on Status z roku N-1 w roku N; - jeśli w trakcie roku N-1 Członek nie osiągnie jednego z progów umożliwiających utrzymanie Statusu, straci ten Status. Liczniki Nocy Stausowych i Punktów Statusowych są zerowane 1 stycznia każdego roku kalendarzowego. Jak skończy się rok kalendarzowy, to startujesz z punktami od zera, zachowując bądź nie status z poprzedniego roku. | |
| Autor: | Martinuss [ 24 Gru 2021 13:10 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@Japończyk No to lipa straszna | |
| Autor: | wtak [ 29 Gru 2021 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: Ruszyla sprzedaz biletow na polaczenia do Budapesztu |
Robaku napisał(a): .. ani na drachach... Nie "drachach" , tylko "drahach" | |
| Autor: | wtak [ 29 Gru 2021 17:37 ] |
| Temat postu: | Re: PKP - Ruszyla sprzedaz biletow na polaczenia do Budapesz |
A z Włoszczową próbowałeś? ? | |
| Autor: | jaco027 [ 04 Sty 2022 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [PC] Promocje Pegasus Airlines [zbiorczy] |
Pierwszy wpis 2022 Lojalnie uprzedzam, ze to bron obosieczna. Jak dlugo zrodla beda dostepne, nie wiem... "Pegasus Spyware Samples Decompiled & Recompiled" https://github.com/jonathandata1/pegasus_spyware @mod prosze o ew. przeniesienie we "wlasciwe" miejsce | |
| Autor: | Patrycjusz [ 07 Sty 2022 17:51 ] |
| Temat postu: | Re: Ryanair - zakup biletów/odprawa |
Pomozecie 06-01-2022 lot 6.20 GDAŃSK DO Dublin Irlandia. Nie wpuścili mnie na bo nieokazalem testu na 48g. Ok Ale posiadam testy wyniki wcześniejsze badania pełna listę szczepień formularz lokalizacyjnych ponadto UNIJNY CELEKTRONICZNY CERTYFIKAT AKCEPTOWANY PRZEZ Irlandię bo należy do projektu... By ułatwić przemieszczanie po kr. U i według prawa mogłem w 72 po przybyciu wykonać test bać odbyć kwarantannę. https://poloniairlandia.pl/wazne-inform ... -irlandii/ | |
| Autor: | mag_mac [ 14 Sty 2022 00:22 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe do Booking.com |
Mam kod ważny do 13.01 | |
| Autor: | Hose [ 14 Sty 2022 07:28 ] |
| Temat postu: | Re: Kody zniżkowe do Booking.com |
@mag_mac Mogłeś się wstrzymać te 37 minut i napisać o 23:59. | |
| Autor: | oskiboski [ 16 Sty 2022 21:37 ] |
| Temat postu: | Re: Turcja post-covid |
Cytuj: Siemka! Wlasnie wyladowalismy w wwie Ww czym wyladowaliście ? | |
| Autor: | jaco027 [ 19 Sty 2022 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wielka Brytania - Covid |
LonDynia napisał(a): ... Zalezy z Kim jedziesz Kim Jong-un ? | |
| Autor: | LonDynia [ 19 Sty 2022 21:32 ] |
| Temat postu: | Re: Wielka Brytania - Covid |
jaco027 napisał(a): LonDynia napisał(a): ... Zalezy z Kim jedziesz Kim Jong-un ? Sorry, mam slownik angielski I (<--!!) czasem losowe slowa zmienia | |
| Autor: | Mar77 [ 27 Sty 2022 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
Brestu nie Brześcia | |
| Autor: | J29 [ 27 Sty 2022 18:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
W Brześciu Ryanair to ewentualnie po jakimś kolejnym porwaniu może wylądować... | |
| Autor: | adam1987 [ 27 Sty 2022 19:31 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd | ||
Akurat francuski Brest jest w Polsce nazywany także Brześciem, @SeanM1997 nie popełnił więc błędu.
| |||
| Autor: | J29 [ 27 Sty 2022 19:52 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd | ||
@adam1987 Może i przez kogoś jest tak nazywany, ale błędnie. Ta miejscowość nie ma polskiej nazwy, gdyż nie widnieje w zestawieniu Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej:
| |||
| Autor: | Misiatek [ 27 Sty 2022 20:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
Też się zdziwiłem, że lata do Brześcia | |
| Strona 34 z 48 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |