Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#461 PostWysłany: 17 Sty 2017 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 369
Kilometry: 532 828
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Tak, w rozkładzie jest wszystko ok, tylko journey planner kłamie.
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#462 PostWysłany: 17 Sty 2017 16:41 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
Oficjalny rozkład mówi, że 16:47 -> 18:14, czyli prawie 1,5 godziny. W danych do wyszukiwarki znowu coś sp...lili, a to ciekawe, bo dotychczas to zazwyczaj w wyszukiwarce było mniej błędów niż w publikowanym rozkładzie. Tak czy inaczej tam trzeba ostrożnie. A w sumie ja na lotnisko to polecam X1, choć jeździ co 45 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#463 PostWysłany: 17 Sty 2017 18:15 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 131
Akurat linia autobusowa lotniskowa jest przewrotnie najmniej punktualna ze wszystkich linii, takie przynajmniej odniosłem wrażenie podczas pobytu.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#464 PostWysłany: 17 Sty 2017 18:39 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
Przy takiej trasie to nic dziwnego, poza tym to Malta. Tu ruszyć z pięć minut przed czasem z pętli to norma. Miał pojechać, pojechał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#465 PostWysłany: 11 Lut 2017 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
Czym się różni transfer Shared Shuttle od Speedy Shuttle Max 4 Stops w Hoppa? Różnica w cenie to jakieś 4$.

Z tego co wyczytałem to oni dojeżdżają tylko pod hotele? Bo w wyszukiwarce jednak można wybrać wiele innych przystanków. Mam nocleg z Airbnb w okolicach San Giljan i się zastanawiam czy podawać właśnie to, czy Hiltona obok. ;)

Przy okazji, są jakieś kody promo na luty? ;p

edit: znalazłem jakiś, działa: AB25
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#466 PostWysłany: 20 Lut 2017 23:32 

Rejestracja: 29 Paź 2013
Posty: 20
Też się zastanawiam czym się różni Shared Shuttle od Speedy Shuttle Max 4 Stops w Hoppa? jaka jest różnica w czasie dojazdu do lotniska orientuje się ktoś? Zależy mi na jak najszybszym dojeździe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#467 PostWysłany: 21 Lut 2017 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Najtanszy Shared Shuttle moze miec tyle przystankow ile trzeba. Jesli bedzie to bus na kilkanascie osob to moze byc 5-10 przystanow przy roznych hotelach. A moze byc jeden i auto osobowe w tej opcji bo tak raz tez mi sie zdarzylo. Wiec liczba przystanow jest nieznana i zalezna od tego jak sie firmy transportowe miedzy soba dogadaja - hoppa to tylko posrednik, a firmy darza do tego by nie robic na wpol pustych tras. Zazwyczaj i tak wychodzi powiedzmy kolo 4-5 przystankow.

Max 4 stops - logiczne, maja byc tylko 4 przystanki i nie wiecej. W praktyce i tak moze byc roznie ;)

Ja bym bral ten najtanszy, zazwyczaj dosc szybko to idzie i od wyjazdu z lotniska powiedzmy w godzine, max 1,5h wszyscy sa na miejscu (a czesto krocej, nawet 30 min).

Jesli koniecznie zalezy ci na czasie, to wez po prostu taxi lub private transfer z hoppa.

-- 21 Lut 2017 10:31 --

Czasy przejazdy nie sa za bardzo mozliwe do przewidzenia w opcjach shuttle, bo wszystko zalezy od pojemnosci busa, ilosci osob i hoteli po drodze, pory dnia i natezenia ruchu.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#468 PostWysłany: 21 Lut 2017 12:41 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 1
Witam. jechal moze ktos z Hoppa z lotniska na gozo? sa tam 2 opcje z biletem na prom i bez. czy mam rozumiec ze jesli z biletem na prom to nas bezposrednio wiezie a jak bez biletu na prom to przeprawiamy sie sami a na Gozo czeka nastepny bus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#469 PostWysłany: 21 Lut 2017 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Ogolnie ta opcja z promem cos mocno droga sie wydaje. Przy 2os podstawowa cena to ok 51$, a bez promu kolo 15$....

Bilet na prom dla pieszego to 4,65 w dwie strony, samochod 15,70 w dwie strony - ceny w EUR. Chyba, ze za duzego busa licza jako commercial. W praktyce nie sprawdzalem hoppa na Gozo, ale tak na logike to wydaje mi sie, ze moze byc tak jak piszesz w tej tanszej opcji, czyli dwa osobne busy - jeden na Malcie i drugi na Gozo
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#470 PostWysłany: 01 Mar 2017 20:32 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Na http://hoppa.com z dzisiejszym kodem : FLASH25 (ważnym do 3/3/17)
za transfer z lotniska do Sliemy i z powrotem zapłaciłem 5,15 USD.
Cena za 2 osoby.

Załączniki:
unnamed.jpg
unnamed.jpg [ 80.88 KiB | Obejrzany 1855 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas lubi ten post.
klimas uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#471 PostWysłany: 02 Mar 2017 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
Tylko uważajcie przy płatności na Hoppa. Za płatność kartą doliczają 3$ i w ostateczności za transfer zapłaciłem tyle, ile bym zapłacił bez kuponu. ;)

Trzeba płacić przez PP najlepiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#472 PostWysłany: 19 Mar 2017 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 667
niebieski
ggebski napisał(a):
Oczywiście , że kupisz. Byłem styczniu i chociaż turystów nie było zbyt wielu stoisko stało.


Super! A pamiętasz może, w którym miejscu jest/są takie sklepiki usytuowane? Czy gdzieś bezpośrednio na panwiach czy w miasteczku obok?

Też bym chciał jakieś alko przywieźć i też niestety mam do dyspozycji jedynie bagaż podręczny więc zostają zakupy na lotnisku. Da się coś sensownego za rozsądne pieniądze kupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#473 PostWysłany: 22 Mar 2017 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 496
niebieski
Po wyjściu z lotniska zakupiony bilet u kierowcy w autobusie linii X4 , potem przesiadka w autobus linii 13 na przystanku BOMBI i po 30 minutach jesteśmy w Sliemie. Cena 1,50 Euro. Powrót bezpośrednio autobusem linii X2 ( półtorej godziny ) - cena biletu 2 Euro....
_________________
80 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#474 PostWysłany: 22 Mar 2017 13:49 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
To by sugerowało, że w jedną stronę stuknęło według taryfy zimowej (1,50), a w drugą letniej (2,00). Ciekawe. Może kierowca nie miał wydać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#475 PostWysłany: 02 Kwi 2017 20:22 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 68
Polecam transfer z hoppa troche ponad 5 $ za 2 osoby do Sliemy w 2 strony. W pierwsza strone samochodem w 3 osoby, w powrotna busem z kilkoma osobami, wszystko bardzo sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#476 PostWysłany: 10 Maj 2017 16:09 

Rejestracja: 17 Lis 2016
Posty: 15
Loty: 41
Kilometry: 53 490
Krajów: 12 / 5.6%
Jak dojadę z lotniska do San Pawl Il-Bahar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#477 PostWysłany: 10 Maj 2017 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
W które miejsce dokładnie? Możesz pojechać X3 do Buġibby i podejść kawałek, lub X1 do przystanku Roti i wrócić kilka przystanków.
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#478 PostWysłany: 20 Maj 2017 10:29 

Rejestracja: 17 Lis 2016
Posty: 15
Loty: 41
Kilometry: 53 490
Krajów: 12 / 5.6%
Dokładnie do Oasis guest house
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#479 PostWysłany: 20 Maj 2017 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
To Buġibba, jedziesz X3 do Rizzi albo Sajf i piechotą jakieś 400 metrów.
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#480 PostWysłany: 22 Maj 2017 00:26 

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 5
Krupier napisał(a):
Tylko uważajcie przy płatności na Hoppa. Za płatność kartą doliczają 3$ i w ostateczności za transfer zapłaciłem tyle, ile bym zapłacił bez kuponu. ;)

Trzeba płacić przez PP najlepiej.


Odnośnie rabatów na transfery po Malcie: na blogu maltaigozo.pl jest kod rabatowy. Transfer MLA - St. Julian’s - MLA, 6 euro za odcinek. Przy lądowaniu późnym wieczorem i porannym wylocie okazał się bardzo przydatny :) Za płatność kartą nic nie doliczają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group