| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Liga Narodów liga-narodow,1497,118741 | Strona 5 z 9 |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 02 Kwi 2018 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Cytuj: Zdaniem głównego specjalisty ds. PR Stadionu Śląskiego, Adama Pawlickiego, w październiku biało-czerwoni w Chorzowie rozegrają jedno ze spotkań Ligi Narodów. - Postaramy się, by kadra znów zagrała u nas. Z Portugalią albo Włochami [/quote]Moim zdaniem, ze względów logistycznych, głupotą byłoby rozdzielanie tych dwóch meczów, rozgrywanych w ciągu 3 dni, na dwa stadiony. Po co tracić czas na przeprowadzkę piłkarzy. Gdziekolwiek będą one grane (oczywiście wolałbym żeby na Śląskim), ale niech są grane na jednym stadionie. A pozostałe dwa, we wrześniu i listopadzie - każdy na innym. Edit. Z Irlandią (11 września) na 99% nie będzie na Śląskim, bo 15 września jest żużel na Śląskim. A budowanie sztucznego toru żużlowego trochę musi potrwać. | |
| Autor: | Diu [ 02 Kwi 2018 18:14 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Hey Mecze w Lidze Narodów będą w Chorzowie 90% i Gdańsku 100%, a towarzyskie albo na Narodowym albo we Wrocławiu/Poznaniu/Krakowie 2018-09-11: Polska – Irlandia (towarzyski) (Narodowy) 2018-10-11: Polska – Portugalia (Liga Narodów) (Stadion Śląski) 2018-10-14: Polska – Włochy (Liga Narodów) (Gdańsk) 2018-11-15: Polska – Czechy (towarzyski) (Wrocław/Poznań/Kraków) Pozdro | |
| Autor: | DominikDmN [ 11 Kwi 2018 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Witam. Czy znane sa lokalizacje meczy we Wloszech i w Portugalii? Ktos moze zaglada na strony tamtejszych federacji? | |
| Autor: | bizqit [ 13 Kwi 2018 09:10 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
nie ma, ja zaglądam | |
| Autor: | pemat [ 13 Kwi 2018 09:40 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
grzegorzkatowice napisał(a): Moim zdaniem, ze względów logistycznych, głupotą byłoby rozdzielanie tych dwóch meczów, rozgrywanych w ciągu 3 dni, na dwa stadiony ale taka sytuacja nie jest niczym niezwykłym. patrząc na ostatnie 3 lata, to powiedziałbym nawet, że jest to norma (za wiki):2015 13.06 Polska–Gruzja - Warszawa 16.06 Polska–Grecja - Gdańsk 13.11 Polska–Islandia - Warszawa 17.11 Polska–Czechy - Wrocław 2016 23.03 Polska–Serbia - Poznań 26.03 Polska–Finlandia - Wrocław 1.06 Polska–Holandia - Gdańsk 6.06 Polska–Litwa - Kraków 2017 10.11 Polska–Urugwaj - Warszawa 13.11 Polska–Meksyk - Gdańsk 2018 23.03 Polska–Nigeria - Wrocław 27.03 Polska–Korea Południowa - Chorzów | |
| Autor: | mordek [ 10 Maj 2018 20:28 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Włochy - Polska w Bolonii http://www.figc.it/en/204/2542216/2018/05/News.shtml | |
| Autor: | bizqit [ 23 Maj 2018 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jesienne mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie: 11.10.2018 20:45 Polska ??- Portugalia ?? 14.10.2018 20:45 Polska ??- Włochy ?? | |
| Autor: | R_W [ 23 Maj 2018 22:12 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Portugalski zwiazek wczoraj oglosil, ze z Wlochami zagraja w Lizbonie na stadionie Sportingu. http://www.fpf.pt/News/Todas-as-not%C3% ... news/15890 Niestety o meczu z Polską nadal cisza. | |
| Autor: | madej [ 22 Cze 2018 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
wybiera się ktoś do Bolonii na mecz z Włochami? . | |
| Autor: | nawyprawie_ [ 22 Cze 2018 14:49 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Tak. Bilety juz kupione 50E w dwie strony | |
| Autor: | marcino123 [ 24 Cze 2018 16:33 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
dla chętnych na wyjazd do Portugalii: waw-lis-xi-iii-2019,232,130284 | |
| Autor: | bizqit [ 29 Cze 2018 12:32 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
nawyprawie_ napisał(a): Tak. Bilety juz kupione 50E w dwie strony jaki lot do Bolonii ogarnąłeś? | |
| Autor: | nawyprawie_ [ 29 Cze 2018 19:02 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Z Berlina Zalezy kiedy chcesz lecieć środa/czwartek w tym momencie masz po 53 euro, powrot sobota niedziela po 20. Jak wylecisz we wtorek to 27 jurków. Z Warszawy czwartek-niedziela masz 360 zł. Możesz wylecieć róznież z Krakowa w czwartek za 114 zł i wrócić do Warszawy w niedziele za 130. | |
| Autor: | bizqit [ 02 Lip 2018 10:37 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
ja bardziej przy piątku staram się trzymać, i ten lot z Berlina właśnie obsewuje, no ale cena na razie szału nie robi | |
| Autor: | madej [ 03 Lip 2018 11:30 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
z Gdańska do Mediolanu 6 do 8 września 200 zł (kilka dni temu było 150) z Mediolanu Trenitalia godzinka do Bolonii. | |
| Autor: | irys [ 05 Lip 2018 16:19 ] | |||
| Temat postu: | Re: Liga Narodów | |||
Korzystając z dzisiejszego promo WIZZ. Ja już mam.
| ||||
| Autor: | grzegorzkatowice [ 12 Lip 2018 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Sprzedaż biletów przez włoską federację rusza 17 lipca http://www.figc.it/en/204/2542999/2018/07/News.shtml | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 18 Lip 2018 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jest już polska "pula" biletów. Cena 65 zł Od 25 - lipca - sprzedaż z KK, od 27 lipca do 2 sierpnia - sprzedaż otwarta https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... w-bolonii1 | |
| Autor: | pemat [ 18 Lip 2018 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Liga Narodów. Polska - Portugalia. Polska - Włochy. Ceny biletów i od kiedy w sprzedaży Cytuj: Za jeden bilet na trybuny Kategorii I, czyli najbardziej wypośrodkowane, trzeba zapłacić 180zł za jeden bilet. Na trybuny kategorii II cena wynosi 140zł, natomiast za miejscówki za bramkami trzeba zapłacić 80zł. W przypadku biletów rodzinnych cena wynosi łącznie 120zł (40zł za bilet dla dziecka + 80 dla opiekuna), a za 70zł może obejrzeć mecz osoba niepełnosprawna z opiekunem. Zamknięta sprzedaż biletów na mecz z Portugalią dla posiadaczy karty kibica reprezentacji potrwa między 20, a 23 września. W przypadku meczu z Włochami sprzedaż wejściówek przesunie się o dzień i potrwa w dniach 21-24 września. Po tych terminarz niesprzedane bilety trafią do ogólnodostępnej sprzedaży, która potrwa do rozpoczęcia spotkań lub do wyprzedania wszystkich biletów. | |
| Autor: | Tabciogaraj [ 20 Lip 2018 08:43 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Najlepiej będzie lecieć do Mediolanu, a z Mediolanu do Bolonii? Jaki koszt? Busik czy? Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 5 z 9 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |