Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Narodów
liga-narodow,1497,118741
Strona 5 z 9

Autor:  grzegorzkatowice [ 02 Kwi 2018 16:03 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Cytuj:
Zdaniem głównego specjalisty ds. PR Stadionu Śląskiego, Adama Pawlickiego, w październiku biało-czerwoni w Chorzowie rozegrają jedno ze spotkań Ligi Narodów. - Postaramy się, by kadra znów zagrała u nas. Z Portugalią albo Włochami
[/quote]

Moim zdaniem, ze względów logistycznych, głupotą byłoby rozdzielanie tych dwóch meczów, rozgrywanych w ciągu 3 dni, na dwa stadiony.
Po co tracić czas na przeprowadzkę piłkarzy.
Gdziekolwiek będą one grane (oczywiście wolałbym żeby na Śląskim), ale niech są grane na jednym stadionie.
A pozostałe dwa, we wrześniu i listopadzie - każdy na innym.

Edit.
Z Irlandią (11 września) na 99% nie będzie na Śląskim, bo 15 września jest żużel na Śląskim. A budowanie sztucznego toru żużlowego trochę musi potrwać.

Autor:  Diu [ 02 Kwi 2018 18:14 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Hey
Mecze w Lidze Narodów będą w Chorzowie 90% i Gdańsku 100%, a towarzyskie albo na Narodowym albo we Wrocławiu/Poznaniu/Krakowie

2018-09-11: Polska – Irlandia (towarzyski) (Narodowy)
2018-10-11: Polska – Portugalia (Liga Narodów) (Stadion Śląski)
2018-10-14: Polska – Włochy (Liga Narodów) (Gdańsk)
2018-11-15: Polska – Czechy (towarzyski) (Wrocław/Poznań/Kraków)

Pozdro

Autor:  DominikDmN [ 11 Kwi 2018 12:10 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Witam. Czy znane sa lokalizacje meczy we Wloszech i w Portugalii? Ktos moze zaglada na strony tamtejszych federacji?

Autor:  bizqit [ 13 Kwi 2018 09:10 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

nie ma, ja zaglądam

Autor:  pemat [ 13 Kwi 2018 09:40 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

grzegorzkatowice napisał(a):
Moim zdaniem, ze względów logistycznych, głupotą byłoby rozdzielanie tych dwóch meczów, rozgrywanych w ciągu 3 dni, na dwa stadiony
ale taka sytuacja nie jest niczym niezwykłym. patrząc na ostatnie 3 lata, to powiedziałbym nawet, że jest to norma (za wiki):
2015
13.06 Polska–Gruzja - Warszawa
16.06 Polska–Grecja - Gdańsk
13.11 Polska–Islandia - Warszawa
17.11 Polska–Czechy - Wrocław

2016
23.03 Polska–Serbia - Poznań
26.03 Polska–Finlandia - Wrocław
1.06 Polska–Holandia - Gdańsk
6.06 Polska–Litwa - Kraków

2017
10.11 Polska–Urugwaj - Warszawa
13.11 Polska–Meksyk - Gdańsk

2018
23.03 Polska–Nigeria - Wrocław
27.03 Polska–Korea Południowa - Chorzów

Autor:  mordek [ 10 Maj 2018 20:28 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Włochy - Polska w Bolonii
http://www.figc.it/en/204/2542216/2018/05/News.shtml

Autor:  bizqit [ 23 Maj 2018 12:53 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jesienne mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów będą rozgrywane na Stadionie Śląskim w Chorzowie:
11.10.2018 20:45 Polska ??- Portugalia ??
14.10.2018 20:45 Polska ??- Włochy ??

Autor:  R_W [ 23 Maj 2018 22:12 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Portugalski zwiazek wczoraj oglosil, ze z Wlochami zagraja w Lizbonie na stadionie Sportingu.
http://www.fpf.pt/News/Todas-as-not%C3% ... news/15890
Niestety o meczu z Polską nadal cisza.

Autor:  madej [ 22 Cze 2018 11:33 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

wybiera się ktoś do Bolonii
na mecz z Włochami?


.

Autor:  nawyprawie_ [ 22 Cze 2018 14:49 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Tak. Bilety juz kupione 50E w dwie strony :)

Autor:  marcino123 [ 24 Cze 2018 16:33 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

dla chętnych na wyjazd do Portugalii: waw-lis-xi-iii-2019,232,130284

Autor:  bizqit [ 29 Cze 2018 12:32 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

nawyprawie_ napisał(a):
Tak. Bilety juz kupione 50E w dwie strony :)

jaki lot do Bolonii ogarnąłeś?

Autor:  nawyprawie_ [ 29 Cze 2018 19:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Z Berlina :)
Zalezy kiedy chcesz lecieć środa/czwartek w tym momencie masz po 53 euro, powrot sobota niedziela po 20. Jak wylecisz we wtorek to 27 jurków.
Z Warszawy czwartek-niedziela masz 360 zł.
Możesz wylecieć róznież z Krakowa w czwartek za 114 zł i wrócić do Warszawy w niedziele za 130.

Autor:  bizqit [ 02 Lip 2018 10:37 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

ja bardziej przy piątku staram się trzymać, i ten lot z Berlina właśnie obsewuje, no ale cena na razie szału nie robi :(

Autor:  madej [ 03 Lip 2018 11:30 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

z Gdańska do Mediolanu 6 do 8 września 200 zł (kilka dni temu było 150)
z Mediolanu Trenitalia godzinka do Bolonii.

Autor:  irys [ 05 Lip 2018 16:19 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Korzystając z dzisiejszego promo WIZZ.
Ja już mam.

Załączniki:
BGY-WAW.JPG
BGY-WAW.JPG [ 44.72 KiB | Obejrzany 7224 razy ]
WAW-BGY.JPG
WAW-BGY.JPG [ 45.83 KiB | Obejrzany 7224 razy ]

Autor:  grzegorzkatowice [ 12 Lip 2018 17:06 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Sprzedaż biletów przez włoską federację rusza 17 lipca

http://www.figc.it/en/204/2542999/2018/07/News.shtml

Autor:  grzegorzkatowice [ 18 Lip 2018 15:51 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jest już polska "pula" biletów.
Cena 65 zł
Od 25 - lipca - sprzedaż z KK, od 27 lipca do 2 sierpnia - sprzedaż otwarta

https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... w-bolonii1

Autor:  pemat [ 18 Lip 2018 19:41 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Liga Narodów. Polska - Portugalia. Polska - Włochy. Ceny biletów i od kiedy w sprzedaży
Cytuj:
Za jeden bilet na trybuny Kategorii I, czyli najbardziej wypośrodkowane, trzeba zapłacić 180zł za jeden bilet. Na trybuny kategorii II cena wynosi 140zł, natomiast za miejscówki za bramkami trzeba zapłacić 80zł. W przypadku biletów rodzinnych cena wynosi łącznie 120zł (40zł za bilet dla dziecka + 80 dla opiekuna), a za 70zł może obejrzeć mecz osoba niepełnosprawna z opiekunem.

Zamknięta sprzedaż biletów na mecz z Portugalią dla posiadaczy karty kibica reprezentacji potrwa między 20, a 23 września. W przypadku meczu z Włochami sprzedaż wejściówek przesunie się o dzień i potrwa w dniach 21-24 września. Po tych terminarz niesprzedane bilety trafią do ogólnodostępnej sprzedaży, która potrwa do rozpoczęcia spotkań lub do wyprzedania wszystkich biletów.

Autor:  Tabciogaraj [ 20 Lip 2018 08:43 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Najlepiej będzie lecieć do Mediolanu, a z Mediolanu do Bolonii? Jaki koszt? Busik czy?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Strona 5 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/