Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Narodów
liga-narodow,1497,118741
Strona 2 z 9

Autor:  madej [ 29 Paź 2017 16:55 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@grzegorzkatowice
albo odwrotnie :)

Autor:  Inspektor Gadżet [ 29 Paź 2017 17:58 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

kiedy losowanie grup, terminarza Ligi Narodów?

Autor:  grzegorzkatowice [ 29 Paź 2017 18:49 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

24 stycznia
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,291.html

Autor:  Anonymous [ 31 Paź 2017 19:39 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Brną dalej, tym razem FIFA
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... Id,2459720

Ile tych meczów towarzyskich było, a tu poważne rozgrywki w zamian
Chyba cyborgi będą to wszystko rozgrywać

Autor:  Legion1 [ 31 Paź 2017 19:50 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Kasa musi się zgadzać i tyle. FIFA nie chce być gorsza od UEFY ;)

Autor:  luck1991 [ 08 Gru 2017 08:29 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Losowanie grup Ligi Narodów odbędzie się 24 stycznia 2018 roku.

Podział na koszyki:

Liga A:

Koszyk 1: Niemcy, Portugalia, Belgia, Hiszpania
Koszyk 2: Francja, Anglia, Szwajcaria, Włochy
Koszyk 3: Polska, Islandia, Chorwacja, Holandia
Liga B:

Koszyk 1: Austria, Walia, Rosja, Słowacja
Koszyk 2: Szwecja, Ukraina, Irlandia, Bośnia i Hercegowina
Koszyk 3: Irlandia Północna, Dania, Czechy, Turcja
Liga C:

Koszyk 1: Węgry, Rumunia, Szkocja, Słowenia
Koszyk 2: Grecja, Serbia, Albania, Norwegia
Koszyk 3: Czarnogóra, Izrael, Bułgaria, Finlandia
Koszyk 4: Cypr, Estonia, Litwa
Liga D:

Koszyk 1: Azerbejdżan, Macedonia, Białoruś, Gruzja
Koszyk 2: Armenia, Łotwa, Wyspy Owcze, Luksemburg
Koszyk 3: Kazachstan, Mołdawia, Liechtenstein, Malta
Koszyk 4: Andora, Kosowo, San Marino, Gibraltar
Kalendarz Ligi Narodów:

Kolejka 1: 6-8 września 2018

Kolejka 2: 9-11 września 2018

Kolejka 3: 11-13 października 2018

Kolejka 4: 14-16 października 2018

Kolejka 5: 15-17 listopada 2018

Kolejka 6: 18-20 listopada 2018

Losowanie Final Four: grudzień 2018

Final Four: 5-9 czerwca 2019

Autor:  MrMarGol [ 22 Gru 2017 09:54 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Rozumiem że rozegranie sześciu kolejek fazy grupowej dotyczy ligi C i D.
Ligi A i B zagrają jedynie cztery kolejki.

Czy ktoś wie, które terminy dotyczą rozgrywek dwóch najlepszych lig?

Autor:  dajkamienia [ 27 Gru 2017 03:46 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@MrMarGol W grupach A i B też będzie po sześć kolejek, tyle że w każdej z nich jedna z drużyn będzie pauzować i łącznie zostanie rozegranych sześć meczów.

Autor:  MrMarGol [ 28 Gru 2017 10:27 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Słuszna uwaga, moje przeoczenie. Dzięki za wyjaśnienie.

Jak każdy nowy pomysł dotrze się w praniu ale myślę, że to będą bardzo ciekawe rozgrywki.

Autor:  R_W [ 17 Sty 2018 12:54 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Za tydzien losowanie. Z punktu widzenia wyjazdowego chcialbym trafic na Belgie i Wlochy, co nie byloby az takie zle rowniez i z pilkarskiego ;)

Autor:  bizqit [ 24 Sty 2018 13:52 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Polska w grupie z Włochami i Portugalią

pozostałe grupy:
LIGA NARODÓW A
Grupa 1: Niemcy Francja Holandia
Grupa 2: Belgia Szwajcaria Islandia
Grupa 3: Portugalia Włochy Polska
Grupa 4: Chorwacja Hiszpania Anglia
LIGA NARODÓW B
Grupa 1: Słowacja Ukraina Czechy
Grupa 2: Rosja Szwecja Turcja
Grupa 3: Austria Bośnia i Hercegowina Irlandia Północna
Grupa 4: Walia Irlandia Dania
LIGA NARODÓW C
Grupa 1: Szkocja Albania Izrael
Grupa 2: Węgry Grecja Finlandia Estonia
Grupa 3: Słowenia Norwegia Bułgaria Cypr
Grupa 4: Rumunia Serbia Czarnogóra Litwa
LIGA NARODÓW D
Grupa 1: Andora Kazachstan Łotwa Gruzja
Grupa 2: San Marino Mołdawia Luksemburg Białoruś
Grupa 3: Kosowo Malta Wyspy Owcze Azerbejdżan
Grupa 4: Gibratar Liechtenstein Armenia Macedonia

Autor:  Justin Credible [ 24 Sty 2018 14:07 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

z doświadczeń meczów towarzyskich z lat ubiegłych gdzie możemy spodziewać się wyjazdów?

Autor:  marcino123 [ 24 Sty 2018 14:15 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

fajne mecze.
terminarz:

- 6-11 września 2018
- 11-16 października 2018
- 15-20 listopada 2018

Autor:  kamo375 [ 24 Sty 2018 14:16 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Bardzo mocna grupa w Lidze Narodów C: Rumunia Serbia Czarnogóra.
Nasza też bardzo ciekawa, przyda się rewanż na portugalczykach za Euro, z Włochami nie udało się zagrać przed mundialem to zagramy po :)

Autor:  Anonymous [ 24 Sty 2018 14:19 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

marcino123 napisał(a):
fajne mecze.
terminarz:

- 6-8 i 9-11 września 2018 (dwa mecze)
- 11-13 i 14-16 października 2018 (dwa mecze)
- 15-17 i 18-20 listopada 2018 (dwa mecze)


Wy naprawdę liczycie, że oni to zagrają pierwszym reprezentacyjnym składem???

Jesienią wychodzą mecze co 3 dni, bo klub ma pierwszeństwo, to też są ludzie i oni lub organizmy się zbuntują

Autor:  marcino123 [ 24 Sty 2018 14:25 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@gorny77 a po czym wnosisz na co ja liczę ? :)
bo napisałem "fajne mecze" ? mecze towarzyskie też nigdy nie gwarantowały ani w 100% najlepszych, możliwych w danym momencie (kontuzje) składów, ani grania z pełnym zaangażowaniem.
Nie spodziewam się, że w komercji, jaką jest ten twór będzie lepiej. Po prostu lepiej grać towarzysko z Włochami i Portugalią niż dajmy na to z Litwą.

Autor:  R_W [ 24 Sty 2018 14:29 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Anonymous napisał(a):
Wy naprawdę liczycie, że oni to zagrają pierwszym reprezentacyjnym składem???
Jesienią wychodzą mecze co 3 dni, bo klub ma pierwszeństwo, to też są ludzie i oni lub organizmy się zbuntują

Nawet jak nie to tez dobrze, beda mniejsze cyrki z biletami a i drugi sklad niech tez sie ogrywa raczej z drugim skladem Portugalii/Wlochow niz z pierwszym jakiejs Litwy czy Finlandii.

Autor:  Anonymous [ 24 Sty 2018 14:30 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Ok, piszę o praktycznych aspektach :tworu:

Podobnie mamy z ligą światową w siatkówce, nawet kasa już nie działa jak organizmy się buntują

Jak pisałem wcześniej u mnie ZERO zainteresowania, towarzysko to się mogę spotkać ze znajomymi na piwie czy grillu ;) - ile tych meczów towarzyskich ze względu na aspekt przeładowania kalendarza jest???

Autor:  Robaku [ 24 Sty 2018 14:31 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

ale wiadomo kiedy mecz u nas a kiedy na wyjeździe, co do lokalizacji to strzelam, że jednak będzie Narodowy

Edit:
A jednak nie...
Adam Godlewski z piłki nożnej pisze, że kandydatami do rozegrania spotkań są:
Gdańsk, Poznań, Śląsk, Wrocław.

Autor:  Anonymous [ 24 Sty 2018 14:35 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jak towarzysko to teren jest idealny, choć jak ostatnio rozeszło się, iż LEWY nie zagra sprzedaż biletów "zdechła"... :D

Strona 2 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/