Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 637 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#521 PostWysłany: 04 Paź 2020 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 175
Loty: 68
Kilometry: 129 075
Krajów: 18 / 8.4%
-- 04 Paź 2020 15:26 --

Za to bilety na najbliższy weekend Wroclaw-Praga niedostepne

EDIT

Chyba jednak po prostu jakiś problem na stronie bo na sobotę da się kupić. Na piątek nie wchodzą we wszystkich terminach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
#522 PostWysłany: 05 Paź 2020 13:53 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
chyba coś się ci pomieszało, na piątek również są dostępne - jedyna różnica że zaczyna z Holeszowic a nie dworca głównego w Pradze.

Ja natomiast zachęcam gorąco do zarezerwowania spontanicznego wyjazdu we wspomnianej przeze mnie wcześniej promocji z biletami od 2 zł (na wzór polskiegobusa). Tym razem również polskie odcinki się załapały, należy tylko pamiętać że promocja nie obowiązuje na międzynarodowe relacje jak również na połączenie z Wrocławia które ma sztywny cennik jeśli chodzi o najniższą klasę.
Załącznik:
leo express.png
leo express.png [ 27.88 KiB | Obejrzany 12775 razy ]

Ale z Cieszyna za 2 zł bądź np. z jakiejkolwiek stacji na trasie pociągu z Krakowa do np. Ołomuńca czy Pardubic znajdziemy bez problemu bilety za nawet 7 zł rozdzielając podróż w Chałupkach albo Boguminie (stacje graniczne). Bilety zawsze można anulować, więc nie widzę powodów żeby nie skorzystać bo przecież nikt nie wie jak będzie z granicami dalej. No i 7 zł to nie majątek.
Załącznik:
express leo.png
express leo.png [ 50.67 KiB | Obejrzany 12775 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#523 PostWysłany: 05 Paź 2020 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 175
Loty: 68
Kilometry: 129 075
Krajów: 18 / 8.4%
tiffany napisał(a):
chyba coś się ci pomieszało, na piątek również są dostępne - jedyna różnica że zaczyna z Holeszowic a nie dworca głównego w Pradze.


Z Wrocławia do Pragi trudno zacząć z Holeszowic :)

Powrotne są, sobotnie i niedzielne są, piątkowych nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#524 PostWysłany: 05 Paź 2020 16:08 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
Bo nigdy takich kursów nie było. Piątkowy pociąg o 6 kończy w Lichkowie i jest obsługiwany przez Koleje Dolnośląskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#525 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2017
Posty: 134
Loty: 403
Kilometry: 599 637
Krajów: 60 / 28.0%
https://www.stuttgarter-zeitung.de/inha ... bfa05.html

Niemiecki oddział Leo Express (dawny Locomore) oglosił upadlość.
Ciekawe czy to będzie efekt domina również w mateczniku "Leo", w Czechach?
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
Offline
#526 PostWysłany: 03 Gru 2020 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
Wracają połączenia przez Rybnik i nie tylko dla mieszkańców tamtego miasta

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,po ... 46832.html
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
Offline
#527 PostWysłany: 10 Gru 2020 13:37 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1365
srebrny
Czy trasa Wrocław-Praga została już wycięta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#528 PostWysłany: 21 Gru 2020 15:42 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1365
srebrny
Niestety wygląda na to że z Wrocławia do Pragi szybko z LEO nie pojedziemy...
https://gazetawroclawska.pl/leo-express ... 1-15356853

Z powodu epidemii frekwencja była bardzo niska, a w ostatnim pociągu w okresie “covidowym” jechało zaledwie 20 pasażerów. W marcu w Czechach rozpocznie się remont linii kolejowej, który potrwa około 2 lat, dlatego wznawianie połączenia na kilka miesięcy w czasie epidemii nie miało sensu - wyjaśnia rzecznik Kolei Dolnośląskich Bartłomiej Rodak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#529 PostWysłany: 10 Mar 2021 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 462
niebieski
"Hiszpańskie Renfe ma przejąć połowę udziałów Leo Expressu..."
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 01377.html
_________________
Image

Tylko wtedy, gdy się śmieję...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#530 PostWysłany: 16 Cze 2021 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2696
Loty: 287
Kilometry: 658 291
Krajów: 29 / 13.6%
platynowy
Leo Express wraca na linię Praga – Kraków – Praga
https://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/le ... 03000.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#531 PostWysłany: 22 Cze 2021 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 03075.html
Wpadka Leo Expressu w Krakowie. Inne godziny odjazdu na biletach, inne w rzeczywistości
Cytuj:
Różnice pomiędzy godzinami odjazdu pociągów podanymi na stronie a rzeczywistymi czasami odjazdu dla poszczególnych stacji wynosiły od 12 do 24 minut (pociągi odjeżdżały więc sporo wcześniej)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#532 PostWysłany: 22 Cze 2021 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1148
Loty: 48
Kilometry: 47 050
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
[Od godzin rannych brak mozliwosci kupna biletow na trasie Krakow-Praga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#533 PostWysłany: 22 Cze 2021 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 395
Loty: 424
Kilometry: 457 207
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Już jest możliwość, zmiana rozkładu. Dodatkowo informacja na e-mail:

„Szanowni podróżujący,
w związku z długoterminowym remontem torów na odcinku między Brandysem nad Orlicí i Ústím nad Orlicí, zmuszeni zmienić nasz rozkład jazdy ważny od 6.4.2021. Zmiana czasu odjazdu dotyczy również Państwa połączenia, na które mają Państwo zakupiony bilet.”.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#534 PostWysłany: 23 Sie 2021 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Narodowe Koleje Hiszpańskie Renfe kupiły 50% akcji czeskiej prywatnej spółki Leo Express. Zgodę wydały hiszpańskie ministerstwa odpowiedzialne za transport oraz finanse.
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 04038.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#535 PostWysłany: 19 Lis 2021 20:39 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
Tanie bilety na 2022 rok, storno za darmo do odjazdu:

Krakow - Ostrawa po 15 / (12) PLN,
Katowice - Ostrawa po 8 / (6!!!! ) PLN.
Krakow - Ołomuniec po 26 / (21) PLN.
Katowice - Ołomuniec po 17 / (14) PLN.
Krakow - Praga od 48 / (39) PLN.
Katowice - Praga od 39 / (31!!) PLN. Wieczerza w hospode moze kosztowac wiecej :)
Krakow - Tychy 8 / (6!!!) PLN.


Ceny w nawiasach obowiazuja na bilety powrotne lub na wszystkie bilety, jesli kupi sie przejazd dla przynajmniej 4 osob.

Wjazd do Czech zasadniczo bez ograniczen.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#536 PostWysłany: 15 Sty 2022 23:23 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
w uzupełnieniu do powyższej oferty (wciąż ważnej):
Wodzisław Śląski - Bogumin 3 zł i do tego tonik Schweppes w prezencie. Czyli - jak kto woli - za nieco ponad cenę puszki Schweppsa mamy przejazd w gratisie.

Do wszystkich innych przejazdów do Bogumina i dalej również tonik za darmo, nie trzeba nic kupować (poza biletem oczywiście).

A swoją drogą wie ktoś czy leo express ma zamiar przedłużać koncesję na przejazdy na polską trasę? Obecna kończy się wraz z obecnym rozkładem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#537 PostWysłany: 30 Maj 2022 15:17 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
Od połowy czerwca pociągi z Krakowa będą jeździć również w PIĄTKI i wracać w CZWARTKI! :) Czyli można wyskoczyć na jedniodniowy trip
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#538 PostWysłany: 04 Paź 2022 18:49 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
A mnie ciekawi czy leo zdaje sobie sprawe, ze nowa licencja pozwala im kursowac tylko i wylacznie "codziennie"....
W kazdym razie nie ma co wydziwiac, za taka cene grzech nie skorzystac! Do boju podroznicy!!! Cala trasa od Krakowa az po Prage w tej cenie (od - dynamiczne ceny) dostepna, powroty niestety drozsze. Ale i tak warto porownujac konkurencje (IC od 9,90€/ ČD od 14€ i to bezzwrotne a RJ to juz w ogole pogielo)

109 koron to mniej niż 22zł Kraków - Praga.
Do Ostrawy za połowę tej kwoty.

Załączniki:
taniooooooooooooooooooooooooooooooo.png
taniooooooooooooooooooooooooooooooo.png [ 473.84 KiB | Obejrzany 5624 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#539 PostWysłany: 05 Paź 2022 21:26 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 373
niebieski
:)

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 29.36 KiB | Obejrzany 5444 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#540 PostWysłany: 25 Paź 2022 08:13 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
"W tym roku świętujemy 10 lat od pierwszego pociągu naszej firmy, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję 1 + 50% zniżki na drugi bilet. Największym prezentem urodzinowym dla nas będzie, jeżeli wybierzecie się z nami na przygodę na przykład na przedłużony weekend. Wystarczy wpisać do koszyka kod promocyjny „LEO10” i pojechać"

Promocja trwa do 10.12 i na połączenia do 10.12.
Regulamin tutaj na dole: https://www.leoexpress.com/pl/50-znizki-na-drugi-bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 637 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group