Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Leo Express POLSKA
leo-express-polska,35,101612
Strona 32 z 32

Autor:  wersus79 [ 11 Mar 2026 21:41 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Nowa ZDARMA na przejazdy Leo
Niestety tylko dla studentów i seniorów. Nie działa na powyższą trasę (kod daje komunikat "Kód nelze uplatnit na daný spoj"), ale działa na przykład na trasę Kraków - Warszawa
Załącznik:
Výsledky-vyhledávání-Leo-Express™-11-03-2026_20_38.png
Výsledky-vyhledávání-Leo-Express™-11-03-2026_20_38.png [ 68.79 KiB | Obejrzany 1542 razy ]


Na Kraków - Praga też działa.

https://www.leoexpress.com/cs/2026-jizdenky-zdarma
T&C
Cytuj:
Podmínky akce

akce je platná do 13. 3. 2026 23:59:59 na jízdy do 12. 12. 2026
sleva 25 % ze základního jízdného je poskytovaná pouze na tarif Junior, Student a Senior ve třídě Economy, zákazník ve finále zaplatí pouze 25 % hodnoty ze základního jízdného
pro získání slevy použijte slevový kód ZDARMA při objednávce v sekci Platba, výsledná cena vám bude automaticky snížena
slevový kód lze použít opakovaně pro libovolný počet objednávek
sleva platí na všech komerčních vlakových linkách Leo Express a na autobusových linkách Leo Express označených jako LEB91* nebo LEB99*
akce je platná pouze při nákupu online na webu, v mobilní aplikaci, na pokladnách a kioscích Leo Express a u provizních prodejců
společnost Leo Express si vyhrazuje právo v odůvodněných případech tuto nabídku kdykoliv odvolat nebo změnit její podmínky
nákupem jízdenek se slevovým kódem zákazník souhlasí s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat a respektovat


Do tego jak ktoś zarejestruje się w ich programie Smile Club dostanie za podróż Leo Credyty
Cytuj:
Jízdenka, která se zaplatí sama
Po každé projeté jízdě vám navíc vrátíme 25 % z plné ceny jízdenky v leo kreditech, cestujete tak prakticky zdarma. Leo kredity můžete využít pro nákup dalších jízdenek nebo občerstvení ve vlaku. Jedinou podmínkou je členství v našem Smile Clubu.

Autor:  Kalispell [ 01 Kwi 2026 15:54 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

W aplikacji Lidl Plus w zakładce Benefit Plus jest do pobrania kod na -20 PLN
Kod ważny do 30.04 na bilety do 12 grudnia

Załączniki:
Screenshot_20260401_154845_Lidl Plus.jpg
Screenshot_20260401_154845_Lidl Plus.jpg [ 166.1 KiB | Obejrzany 1465 razy ]

Autor:  Zeus [ 09 Kwi 2026 16:57 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Leo Express pozostaje wierny Polsce.? Uruchomiliśmy krajową linię Warszawa – Kraków i planujemy dalsze zwiększanie liczby połączeń oraz skomunikowanie Polski z Niemcami przez Czechy. Jesteśmy również zainteresowani obsługą kolejnych tras na terytorium Polski.??️
Dla pasażerów, którzy chcą przetestować nasze usługi, przygotowaliśmy 50% zniżki na co drugi bilet przy zakupie dwóch lub więcej biletów w jednym zamówieniu. Wystarczy, że podczas zakupu biletu zostanie użyty kod promocyjny SPROBUJLEO.✅

Autor:  erloy [ 09 Kwi 2026 20:19 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Skoro tacy wierni, to dlaczego skasowali z rozkładu trasę Przemyśl-Frankfurt, która miała ruszyć 25 czerwca? Wcześniej był komunikat, że PKP Intercity złożyło wniosek do UTK o zbadanie równowagi ekonomicznej. PKP twierdzi, że nowe połączenie zagraża rentowności ich dotowanych kursów. A teraz trasa zniknęła z rozkładu bez żadnej informacji, nawet dla posiadaczy biletów, bo mam i nic nie dostałem.

Autor:  Szymon2020 [ 11 Kwi 2026 22:33 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Bilety autobusowe do Lwowa po 6 PLN (z Krakowa). Co prawda tylko w jedną stronę, ale możliwy powrót pociągiem (w opcji marszrutkowej: 225 UAH + 6 zł bus Medyka-Przemyśl + ok. 50 zł Przemyśl-Kraków pociągiem). Da się złożyć w ten sposób weekend - przy połączeniu o 19.00 na minus dość nieludzka pora dojazdu do Lwowa [zakładając, że nie będzie kolejki na granicy]

Załączniki:
2026-05-22-Lwów.png
2026-05-22-Lwów.png [ 38.92 KiB | Obejrzany 1279 razy ]

Autor:  swazi [ 11 Kwi 2026 23:52 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

erloy napisał(a):
Skoro tacy wierni, to dlaczego skasowali z rozkładu trasę Przemyśl-Frankfurt, która miała ruszyć 25 czerwca? Wcześniej był komunikat, że PKP Intercity złożyło wniosek do UTK o zbadanie równowagi ekonomicznej. PKP twierdzi, że nowe połączenie zagraża rentowności ich dotowanych kursów. A teraz trasa zniknęła z rozkładu bez żadnej informacji, nawet dla posiadaczy biletów, bo mam i nic nie dostałem.


Niestety, u mnie podobnie. Mam rezerwację na FRA, DRS, LEJ. Każdą wisi na moim koncie, ale niestety w rozkładzie połączenia zniknęły. Któś coś?

Autor:  czeskipepik [ 12 Kwi 2026 00:19 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Widzę pociągi do Frankfurtu w wyszukiwarce biletów, ale są one skrócone do/z Bogumina.

Autor:  swazi [ 12 Kwi 2026 23:32 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Ktos cos wie ... cos słyszał? ma możliwość skutecznie zadania im (leo) pytania

Autor:  swazi [ 16 Kwi 2026 13:14 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Nie moglem update-owac poprzedniego postu ale na czacie LEO zapytalem o losy tego polaczenia i moich rezerwaacji i dostalem takie info
[..] Jak na razie została wstrzymana sprzedaż biletów na to połączenie z powodów operacyjnych.
Powinna zostać wznowiona pod koniec kwietnia.[..]
Pozdrowienia

Autor:  mezo23 [ 02 Maj 2026 19:26 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

I ponownie w apce Lidl kupon na -20 zł tym razem na podróże od 1 maja w klasie ekonomicznej

Autor:  Anonim [ 04 Maj 2026 22:10 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Problemy Leo u naszych południowych sąsiadów z wdrożeniem nowego - starego taboru od Renfe (Talgo). https://zdopravy.cz/cesko-spanelska-bla ... gOngjlTlGw

Autor:  Tomo14 [ 12 Maj 2026 16:47 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Mam zmienione terminy na trasie Warszawa-Kraków
Tam z 7:21 na 7:05
Powrót z 18:48 na 18:45

Czy jest to podstawa do zwrotu biletu (jest w najniższej bezzwrotnej taryfie) ?

Akurat zazębia mi się to z innym wylotem i jest zbędne - raptem kilkadziesiąt złotych, ale po co trzymać.

Autor:  hanysek81 [ 01 Cze 2026 10:53 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Jakiś Leo Express jeździ w soboty i niedziele z Pragi do Krakowa przez Racibórz i Rybnik.
W drugą stronę nie potrafię tego połączenia wyszukać, zresztą w ogóle nie ma informacji o tym, żeby Leo Express jeździł przez Racibórz i Rybnik.
Może ktoś z okolic Raciborza lub Rybnika skorzysta z tego połączenia.

Autor:  swazi [ 17 Cze 2026 11:46 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

-- 17 Cze 2026 10:30 --

Mam zakupione kilka biletów na trasie KRK LEJ, KRK DRS, KRK FRA. Bez skutku próbuję się dowiedzieć o statusie moich rezerwacji. Pociąg ten nie jest trasowany na polskim odcinku. Moje bilety wciąż są w aplikacji, a Leo nakazuje wciąż czekać. Na co pytam...!
Smiesza mnie artykuly czy rolki o nowym polaczeniu ktore mozna znazezc na FB lub Tiktoku. Czy ktoś uzyskał jakieś info o procedurze, co dalej z tymi rezerwacjami?

Autor:  bo76 [ 17 Cze 2026 12:31 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Jestem w tej samej sytuacji - wczoraj na czacie odpisali mi, że "sprzedaż na to połączenie zostanie odblokowana prawdopodobnie w tym tygodniu", ale ani słowa na moje pytanie, co z połączeniami - a pierwsze wyjazdy mam już na 27-28 czerwca;(

Autor:  swazi [ 17 Cze 2026 15:55 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Dzięki za ujawnienie się. To samo już słyszałem kilka razy. Moje obawy o plany wynikają z dużego prawdopodobieństwa, że to połączenie nie dojdzie do skutku. Przeciągają do samego końca. Ciekawe, czy z kalendarzem w ręku informują podróżnych 14/15 dni przed planowanym wyjazdem. Syndrom RegioJet-a wciąż żywy.

Autor:  erloy [ 22 Cze 2026 14:27 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Komunikacja z Leo Express to niestety ostatnimi czasy jakaś porażka. Kiedyś szybko odpowiadali na maile. a teraz tak:
8 czerwca zadałem mailowo pytanie co z tym połączeniem Przemyśl-Frankfurt, bo mam dawno temu kupiony bilet, ale z rozkładu zniknęło i nie wiem czy mam anulować rezerwację hotelu.
11 czerwca ponowiłem pytanie.
I teraz najlepsze: dopiero dzisiaj otrzymałem odpowiedzi na oba maile, napisane przez tą samą osobę "Jiří", ale jedna przeczy drugiej:
Pierwsza odpowiedź: "Obecnie finalizujemy koordynację rozkładu jazdy pomiędzy poszczególnymi krajami, przez które będzie kursował pociąg. Planowana data uruchomienia połączenia, tj. 25 czerwca 2026 roku, oraz wcześniej ogłoszona częstotliwość kursowania pozostają bez zmian.
W tej chwili bilety nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, ponieważ trwają prace nad ostatecznym kształtem rozkładu jazdy. Po zakończeniu tego procesu uruchomimy sprzedaż biletów, a wszystkie istotne informacje zostaną opublikowane za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów komunikacji"
Druga odpowiedź: "Obecnie finalizujemy rozkład jazdy między poszczególnymi krajami, przez które będzie obsługiwane połączenie. Po zakończeniu tego procesu i uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń opublikujemy ostateczny rozkład jazdy i rozpoczniemy sprzedaż biletów.
Z tego powodu nie jesteśmy obecnie w stanie potwierdzić dokładnej daty uruchomienia, częstotliwości połączeń ani daty dostępności biletów. Rozumiemy Państwa zainteresowanie tymi szczegółami i doceniamy cierpliwość podczas ustalania ostatecznych ustaleń."

Może redakcja Fly4free by się zainteresowała tematem.

Autor:  erloy [ 24 Cze 2026 08:40 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Dzisiaj przyszedł mail "Zgodnie z decyzją polskich władz, niestety, na razie nie możemy obsługiwać połączenia LE232 z granicy czeskiej do Przemyśla i z powrotem pociągiem. Z tego powodu, ze względu na ograniczenia czasowe, autobusy będą zatrzymywać się tylko na przystankach w Boguminie, Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Przemyślu. Niestety, jeden z przystanków na Twojej trasie nie będzie obsługiwany, dlatego jesteśmy zmuszeni anulować Twój bilet.
Oprócz zwrotu ceny biletu 262245561737010, zrekompensujemy Ci 100% ceny biletu w punktach Leo, które możesz wykorzystać na zakup dodatkowych biletów lub napojów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta."

Bilet miałem na 10-12 lipca, start z Katowic. Jak na razie anulowali bilet tylko na połączenie "tam", powrotnego nie. Żadne kredyty na konto też jak na razie nie wróciły.

Autor:  mezo23 [ 24 Cze 2026 09:10 ]
Temat postu:  Re: Leo Express POLSKA

Tu macie odpowiedź dlaczego na trasie Polskim obsługa będzie autokarem
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 53381.html

Strona 32 z 32 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/