| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Leo Express POLSKA leo-express-polska,35,101612 | Strona 32 z 32 |
| Autor: | wersus79 [ 11 Mar 2026 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Nowa ZDARMA na przejazdy Leo Niestety tylko dla studentów i seniorów. Nie działa na powyższą trasę (kod daje komunikat "Kód nelze uplatnit na daný spoj"), ale działa na przykład na trasę Kraków - Warszawa Załącznik: Výsledky-vyhledávání-Leo-Express™-11-03-2026_20_38.png [ 68.79 KiB | Obejrzany 1542 razy ] Na Kraków - Praga też działa. https://www.leoexpress.com/cs/2026-jizdenky-zdarma T&C Cytuj: Podmínky akce akce je platná do 13. 3. 2026 23:59:59 na jízdy do 12. 12. 2026 sleva 25 % ze základního jízdného je poskytovaná pouze na tarif Junior, Student a Senior ve třídě Economy, zákazník ve finále zaplatí pouze 25 % hodnoty ze základního jízdného pro získání slevy použijte slevový kód ZDARMA při objednávce v sekci Platba, výsledná cena vám bude automaticky snížena slevový kód lze použít opakovaně pro libovolný počet objednávek sleva platí na všech komerčních vlakových linkách Leo Express a na autobusových linkách Leo Express označených jako LEB91* nebo LEB99* akce je platná pouze při nákupu online na webu, v mobilní aplikaci, na pokladnách a kioscích Leo Express a u provizních prodejců společnost Leo Express si vyhrazuje právo v odůvodněných případech tuto nabídku kdykoliv odvolat nebo změnit její podmínky nákupem jízdenek se slevovým kódem zákazník souhlasí s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat a respektovat Do tego jak ktoś zarejestruje się w ich programie Smile Club dostanie za podróż Leo Credyty Cytuj: Jízdenka, která se zaplatí sama Po každé projeté jízdě vám navíc vrátíme 25 % z plné ceny jízdenky v leo kreditech, cestujete tak prakticky zdarma. Leo kredity můžete využít pro nákup dalších jízdenek nebo občerstvení ve vlaku. Jedinou podmínkou je členství v našem Smile Clubu. | |
| Autor: | Kalispell [ 01 Kwi 2026 15:54 ] | ||
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA | ||
W aplikacji Lidl Plus w zakładce Benefit Plus jest do pobrania kod na -20 PLN Kod ważny do 30.04 na bilety do 12 grudnia
| |||
| Autor: | Zeus [ 09 Kwi 2026 16:57 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Leo Express pozostaje wierny Polsce.? Uruchomiliśmy krajową linię Warszawa – Kraków i planujemy dalsze zwiększanie liczby połączeń oraz skomunikowanie Polski z Niemcami przez Czechy. Jesteśmy również zainteresowani obsługą kolejnych tras na terytorium Polski.??️ Dla pasażerów, którzy chcą przetestować nasze usługi, przygotowaliśmy 50% zniżki na co drugi bilet przy zakupie dwóch lub więcej biletów w jednym zamówieniu. Wystarczy, że podczas zakupu biletu zostanie użyty kod promocyjny SPROBUJLEO.✅ | |
| Autor: | erloy [ 09 Kwi 2026 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Skoro tacy wierni, to dlaczego skasowali z rozkładu trasę Przemyśl-Frankfurt, która miała ruszyć 25 czerwca? Wcześniej był komunikat, że PKP Intercity złożyło wniosek do UTK o zbadanie równowagi ekonomicznej. PKP twierdzi, że nowe połączenie zagraża rentowności ich dotowanych kursów. A teraz trasa zniknęła z rozkładu bez żadnej informacji, nawet dla posiadaczy biletów, bo mam i nic nie dostałem. | |
| Autor: | Szymon2020 [ 11 Kwi 2026 22:33 ] | ||
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA | ||
Bilety autobusowe do Lwowa po 6 PLN (z Krakowa). Co prawda tylko w jedną stronę, ale możliwy powrót pociągiem (w opcji marszrutkowej: 225 UAH + 6 zł bus Medyka-Przemyśl + ok. 50 zł Przemyśl-Kraków pociągiem). Da się złożyć w ten sposób weekend - przy połączeniu o 19.00 na minus dość nieludzka pora dojazdu do Lwowa [zakładając, że nie będzie kolejki na granicy]
| |||
| Autor: | swazi [ 11 Kwi 2026 23:52 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
erloy napisał(a): Skoro tacy wierni, to dlaczego skasowali z rozkładu trasę Przemyśl-Frankfurt, która miała ruszyć 25 czerwca? Wcześniej był komunikat, że PKP Intercity złożyło wniosek do UTK o zbadanie równowagi ekonomicznej. PKP twierdzi, że nowe połączenie zagraża rentowności ich dotowanych kursów. A teraz trasa zniknęła z rozkładu bez żadnej informacji, nawet dla posiadaczy biletów, bo mam i nic nie dostałem. Niestety, u mnie podobnie. Mam rezerwację na FRA, DRS, LEJ. Każdą wisi na moim koncie, ale niestety w rozkładzie połączenia zniknęły. Któś coś? | |
| Autor: | czeskipepik [ 12 Kwi 2026 00:19 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Widzę pociągi do Frankfurtu w wyszukiwarce biletów, ale są one skrócone do/z Bogumina. | |
| Autor: | swazi [ 12 Kwi 2026 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Ktos cos wie ... cos słyszał? ma możliwość skutecznie zadania im (leo) pytania | |
| Autor: | swazi [ 16 Kwi 2026 13:14 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Nie moglem update-owac poprzedniego postu ale na czacie LEO zapytalem o losy tego polaczenia i moich rezerwaacji i dostalem takie info [..] Jak na razie została wstrzymana sprzedaż biletów na to połączenie z powodów operacyjnych. Powinna zostać wznowiona pod koniec kwietnia.[..] Pozdrowienia | |
| Autor: | mezo23 [ 02 Maj 2026 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
I ponownie w apce Lidl kupon na -20 zł tym razem na podróże od 1 maja w klasie ekonomicznej | |
| Autor: | Anonim [ 04 Maj 2026 22:10 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Problemy Leo u naszych południowych sąsiadów z wdrożeniem nowego - starego taboru od Renfe (Talgo). https://zdopravy.cz/cesko-spanelska-bla ... gOngjlTlGw | |
| Autor: | Tomo14 [ 12 Maj 2026 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Mam zmienione terminy na trasie Warszawa-Kraków Tam z 7:21 na 7:05 Powrót z 18:48 na 18:45 Czy jest to podstawa do zwrotu biletu (jest w najniższej bezzwrotnej taryfie) ? Akurat zazębia mi się to z innym wylotem i jest zbędne - raptem kilkadziesiąt złotych, ale po co trzymać. | |
| Autor: | hanysek81 [ 01 Cze 2026 10:53 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Jakiś Leo Express jeździ w soboty i niedziele z Pragi do Krakowa przez Racibórz i Rybnik. W drugą stronę nie potrafię tego połączenia wyszukać, zresztą w ogóle nie ma informacji o tym, żeby Leo Express jeździł przez Racibórz i Rybnik. Może ktoś z okolic Raciborza lub Rybnika skorzysta z tego połączenia. | |
| Autor: | swazi [ 17 Cze 2026 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
-- 17 Cze 2026 10:30 -- Mam zakupione kilka biletów na trasie KRK LEJ, KRK DRS, KRK FRA. Bez skutku próbuję się dowiedzieć o statusie moich rezerwacji. Pociąg ten nie jest trasowany na polskim odcinku. Moje bilety wciąż są w aplikacji, a Leo nakazuje wciąż czekać. Na co pytam...! Smiesza mnie artykuly czy rolki o nowym polaczeniu ktore mozna znazezc na FB lub Tiktoku. Czy ktoś uzyskał jakieś info o procedurze, co dalej z tymi rezerwacjami? | |
| Autor: | bo76 [ 17 Cze 2026 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Jestem w tej samej sytuacji - wczoraj na czacie odpisali mi, że "sprzedaż na to połączenie zostanie odblokowana prawdopodobnie w tym tygodniu", ale ani słowa na moje pytanie, co z połączeniami - a pierwsze wyjazdy mam już na 27-28 czerwca;( | |
| Autor: | swazi [ 17 Cze 2026 15:55 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Dzięki za ujawnienie się. To samo już słyszałem kilka razy. Moje obawy o plany wynikają z dużego prawdopodobieństwa, że to połączenie nie dojdzie do skutku. Przeciągają do samego końca. Ciekawe, czy z kalendarzem w ręku informują podróżnych 14/15 dni przed planowanym wyjazdem. Syndrom RegioJet-a wciąż żywy. | |
| Autor: | erloy [ 22 Cze 2026 14:27 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Komunikacja z Leo Express to niestety ostatnimi czasy jakaś porażka. Kiedyś szybko odpowiadali na maile. a teraz tak: 8 czerwca zadałem mailowo pytanie co z tym połączeniem Przemyśl-Frankfurt, bo mam dawno temu kupiony bilet, ale z rozkładu zniknęło i nie wiem czy mam anulować rezerwację hotelu. 11 czerwca ponowiłem pytanie. I teraz najlepsze: dopiero dzisiaj otrzymałem odpowiedzi na oba maile, napisane przez tą samą osobę "Jiří", ale jedna przeczy drugiej: Pierwsza odpowiedź: "Obecnie finalizujemy koordynację rozkładu jazdy pomiędzy poszczególnymi krajami, przez które będzie kursował pociąg. Planowana data uruchomienia połączenia, tj. 25 czerwca 2026 roku, oraz wcześniej ogłoszona częstotliwość kursowania pozostają bez zmian. W tej chwili bilety nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, ponieważ trwają prace nad ostatecznym kształtem rozkładu jazdy. Po zakończeniu tego procesu uruchomimy sprzedaż biletów, a wszystkie istotne informacje zostaną opublikowane za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów komunikacji" Druga odpowiedź: "Obecnie finalizujemy rozkład jazdy między poszczególnymi krajami, przez które będzie obsługiwane połączenie. Po zakończeniu tego procesu i uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń opublikujemy ostateczny rozkład jazdy i rozpoczniemy sprzedaż biletów. Z tego powodu nie jesteśmy obecnie w stanie potwierdzić dokładnej daty uruchomienia, częstotliwości połączeń ani daty dostępności biletów. Rozumiemy Państwa zainteresowanie tymi szczegółami i doceniamy cierpliwość podczas ustalania ostatecznych ustaleń." Może redakcja Fly4free by się zainteresowała tematem. | |
| Autor: | erloy [ 24 Cze 2026 08:40 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Dzisiaj przyszedł mail "Zgodnie z decyzją polskich władz, niestety, na razie nie możemy obsługiwać połączenia LE232 z granicy czeskiej do Przemyśla i z powrotem pociągiem. Z tego powodu, ze względu na ograniczenia czasowe, autobusy będą zatrzymywać się tylko na przystankach w Boguminie, Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Przemyślu. Niestety, jeden z przystanków na Twojej trasie nie będzie obsługiwany, dlatego jesteśmy zmuszeni anulować Twój bilet. Oprócz zwrotu ceny biletu 262245561737010, zrekompensujemy Ci 100% ceny biletu w punktach Leo, które możesz wykorzystać na zakup dodatkowych biletów lub napojów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta." Bilet miałem na 10-12 lipca, start z Katowic. Jak na razie anulowali bilet tylko na połączenie "tam", powrotnego nie. Żadne kredyty na konto też jak na razie nie wróciły. | |
| Autor: | mezo23 [ 24 Cze 2026 09:10 ] |
| Temat postu: | Re: Leo Express POLSKA |
Tu macie odpowiedź dlaczego na trasie Polskim obsługa będzie autokarem https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 53381.html | |
| Strona 32 z 32 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |