| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| LAS-SFO czy LAS-OAK las-sfo-czy-las-oak,765,163130 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | brzemia [ 16 Sty 2022 11:37 ] |
| Temat postu: | LAS-SFO czy LAS-OAK |
Hej Potrzebuję dostać się z Las Vegas do San Francisco. Lot chyba chyba najlepiej ogarnąć Soutwestern (to jest moja ulubiona linia chce 2 dni pozwiedzać SFO i potem wynająć samochód i jechać na południe, wynajmować na lotnisku czy w centrum ? dzięki za wszelkie sugestie ! PS. Ceny wynajmu samochodu w USA powariowały ! | |
| Autor: | smieci [ 16 Sty 2022 16:16 ] |
| Temat postu: | Re: LAS-SFO czy LAS-OAK |
Taniej na pewno będzie ze SFO. Pod terminalem masz trzy (2 dzienne i nocny) autobusy jadące do centrum San Francisco. Jedzie się bardzo sprawnie tylko trzeba mieć drobne na bilet. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |