| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 65 z 82 |
| Autor: | rw30 [ 06 Wrz 2018 00:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
w temacie 'kontrole bagażu podręcznego' : pachi1 napisał(a): W sobotę lecę z Katowic do Dortmundu na jednodniówkę.Zabieram ze sobą pusty plecak 20l. Co zrobić, żeby uniknąć opłaty, czy odprawić plecak przed wejściem przez security, czy poczekać do momentu odprawy i tam ewentualnie zostanę poproszony o przekazanie plecaka do luku bagażowego? | |
| Autor: | macio106 [ 07 Wrz 2018 09:25 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
bizqit napisał(a): Z tego co kojarzę nawet na Legii 2 dni przed meczem z Realem były bilety. Jak to możliwe? | |
| Autor: | ChrisPN [ 09 Wrz 2018 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: Plecak czy walizka? |
Zdecydowanie plecak.. Do walizki wrzuca się za dużo niepotrzebnego staffu:D | |
| Autor: | p.wl [ 09 Wrz 2018 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Pewnie sie urwal z Harry Pottera czy innego Wladcy Pierscienic. | |
| Autor: | igore [ 14 Wrz 2018 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cel uświęca środki. Cytuj: Cześć, dopiero zaczynam zbieranie punktów w programie Accor. Mam pytanie czy można jeszcze w jakiś inny sposób zbierać punkty czy tylko przez blokowanie hoteli? | |
| Autor: | Zeus [ 19 Wrz 2018 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Latambolubieloty napisał(a): i nigdy w nocy jak z luton lecę ostatnim kotem to nie płacę dodatkowo ![]() W sumie, takie Never ending story, wersja Polska-Lutonska | |
| Autor: | miriam [ 26 Wrz 2018 07:44 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Super promocja pabien napisał(a): Minimalny okres wynajmu 2 dni. Promocja obejmuje 10000 dup (połowa okresu wynajmu gratis) | |
| Autor: | cypel [ 29 Wrz 2018 07:05 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Aga_podrozniczka napisał(a): Wspomniane przez Ciebie mapy offline nie sprawdzily sie. Zle pokazywaly czas przejazdu. Czajnik np. w ogóle nie podaje ile będzie się gotować woda a jednak można z niego zrobić użytek i się sprawdza dla większości osób | |
| Autor: | cypel [ 05 Paź 2018 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
michcioj napisał(a): w ostatnia niedziele tj. 30.09 moj debiut w liniach A3. trasa MUC-ATH, szkoda ze zdjec jedzenie nie zrobilem, dostalem kurczaka w sosie pomidorowym z ryzem, calkiem smaczny, stewki Grzeczynki bardzo mile, jedzenie smaczne, biale winko ok, wrazenia na plus. dobrze, że nie Gryczanki | |
| Autor: | igore [ 13 Paź 2018 00:42 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Przepraszam, ale po kilku piwach śmieszy. Cytuj: Tak, czaiłem się na Curvę od kilku tygodni - zamówiłem właśnie, dziękuję za inspirację. | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Lis 2018 21:28 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
miriam tak czesto cos tu wrzuca to wrzucimy i miriam miriam napisał(a): W naszej historii jest wiele okresów kiedy [...] nie było jaj na mapie." Glodnemu/spragnionemu jaja na mysli... Jak nie na mapie to gdzie? | |
| Autor: | miriam [ 09 Lis 2018 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Jak taki kogut wejdzie do łazienki, to wszystkie kurki zakręcone Cytuj: nawet piałem do znajomej, która tez miała przejścia . | |
| Autor: | mashacra [ 15 Lis 2018 10:31 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Temat został z premedytacją za mocno przystrzyżony, prosiłbym o nierozciąganie OT. Z ostaniach 5 stron udało się odłowić niecałą jedną z cytatami z forum. E: z komentarzami zapraszam na PW, nie ma co tu znowu śmiecić | |
| Autor: | Kravkrk [ 16 Lis 2018 08:54 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Zaraz post zostanie wyrzucony w kosmos więc niech chociaż tutaj pozostanie joshuawalker napisał(a): strona www.***.com uprawnia seks lalkę do 50% odliczenia jednego miesiąca w Novermber na świętowanie Czarnego Piątku | |
| Autor: | miriam [ 10 Gru 2018 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Grzybobranie w ramadanie Cytuj: . Nie wiedziałam nic o grzybach za jedzenie i picie w aucie | |
| Autor: | rw30 [ 13 Gru 2018 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
w temacie 'teneryfa - wypozyczanie samochodow': Janu napisał(a): w zeszłym tygodniu płaciłem kartą z revoluta i nie było problemu, problem był natomiast z autem...dali mi klasę E zamiast C, którą się już ciężko parkowało na ciasnych miejscach parkingowych. niegodziwcy, tako świnie mu podłożyć!!! | |
| Autor: | NikodemFM [ 16 Sty 2019 01:47 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
NikodemFM napisał(a): Witam. Po przylocie na SEX będę chciał się dostać pociągiem do Frankfurtu nad Odrą. I takie 2 pytania. 1. Czy dla studentów z legitymacją ISIC przysługuje jakaś zniżka? 2. Dziwna rozbieżność cen biletów. Na stronie bahn.de wyświetlają mi się połączenia z przesiadką na Ostbahnhof albo na Ostkreuz. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku ceny są po 10 lub 20 Euro w taryfie VBB, jednak ceny dla tej samej trasy różnią się w zależności od godziny wyjazdu. Ktoś wie od czego to zależy? Dodam, że interesuje mnie przesiadka w Hbf. EDIT - te skróty lotniskowe są zdradliwe Cóż, samego siebie zacytuję... zdarza się najlepszym, a skróty lotniskowe to złooo | |
| Autor: | vincenz [ 16 Sty 2019 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Pangborn napisał(a): Oficjalnie moja aplikacja przed tym całym zamieszaniem została zaakceptowana, wysłałem wszystkie dokumenty do ambasady i w międzyczasie sytuacja zmieniła się o 360 stopni Teraz tylko dostałem info telefonicznie, że wystawianie wiz przez ambasadę zostało wstrzymane | |
| Autor: | NikodemFM [ 16 Sty 2019 23:57 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
vincenz napisał(a): Pangborn napisał(a): Oficjalnie moja aplikacja przed tym całym zamieszaniem została zaakceptowana, wysłałem wszystkie dokumenty do ambasady i w międzyczasie sytuacja zmieniła się o 360 stopni Teraz tylko dostałem info telefonicznie, że wystawianie wiz przez ambasadę zostało wstrzymane Obrotny chłopak | |
| Autor: | Garmond [ 27 Sty 2019 22:02 ] | ||
| Temat postu: | Re: Błędy na forum | ||
Obciąg ?
| |||
| Strona 65 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |