Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

łapu capu
lapu-capu,18,3895
Strona 61 z 82

Autor:  DaDa [ 19 Mar 2018 12:05 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

przynajmniej nie z własnej woli ;) Choć racja, że raczej nie przejdzie :P

Autor:  12groszy [ 19 Mar 2018 12:35 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Teraz pozostało tylko jakąś wizę przykleić, nawet nie istniejącego kraju (samemu sobie zrobić). Albo nalepkę z banana :D

Autor:  Gaszpar [ 19 Mar 2018 12:42 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Ta i pieczątkę z ziemniaka .... :P

Autor:  12groszy [ 19 Mar 2018 15:51 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Mogę ci przesłać wklejaną wizę z hologramem do San Escobar. Dożywotnia. Warto :lol: :lol: :lol:

Autor:  OradeaOrbea [ 19 Mar 2018 16:29 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

„zgub” paszport... ;). Chociaż wait, nie ominiesz opłaty za kolejny. Hmmm :roll:

Autor:  vivere [ 19 Mar 2018 17:17 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Jak zgubi to jeszcze karę zapłaci...

Autor:  Cicha_Woda [ 19 Mar 2018 17:19 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

To już lepiej paszport "niechcący" zalać kawą, tak by się rozkleił i zniszczył :twisted:

Autor:  Anonymous [ 19 Mar 2018 18:15 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Jeszcze lepiej szanować dokument i przepisy wjazdowe odwiedzanych państw :)

Autor:  Gaszpar [ 19 Mar 2018 23:31 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Wasze rady kojarzą mi się tylko z klasyką :)


Autor:  brzemia [ 21 Mar 2018 22:06 ]
Temat postu:  Re: revolut

Nie ma cwaniaka nad Polaka. Szkoda ze akt chrztu nie ma zdjecia....

Wysłane z taptaka.

Autor:  digger [ 21 Mar 2018 22:37 ]
Temat postu:  Re: revolut

Cytuj:
to naprawdę nie jest ruska mafia tylko poważna instytucja finansowa


To poważna ruska instytucja finansowa :P

Autor:  miriam [ 22 Mar 2018 14:59 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Poranne odloty,zloty i porosty,czyli senne mary i koszmary forumowiczów ;)
Cytuj:
-- 22 Mar 2018 05:18 --

I fruuuu punkty przeliczone

-- 22 Mar 2018 05:21 --

I fruuuu punkty przeliczone, na moim koncie status się nie zmienia ale mi to obojętne czy mam srebrny zlotu czy platynowa status i tak z tego nie korzystam bo nie umiem porostu

Autor:  pabien [ 26 Mar 2018 21:29 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Tu wszystko jest poprawnie, ale rzadko zdarza się odpowiedź pozytywna "później" na "wcześniej"

Załączniki:
Zrzut ekranu 2018-03-26 21.22.26.png
Zrzut ekranu 2018-03-26 21.22.26.png [ 67.47 KiB | Obejrzany 1765 razy ]

Autor:  rw30 [ 30 Mar 2018 14:26 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

w temacie 'jedzenie/posiłki w samolocie'

grzegorz84 napisał(a):
Na locie ATH-WMI spełniłem swoje małe, obrzydliwe marzenie, wreszcie, po tylu latach odżyłem się zamówić lazanię w FR.





Image

Autor:  namteH [ 08 Kwi 2018 16:09 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

boots napisał(a):
namteH napisał(a):
@boots
bo jest demokracja

Chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa :shock:

boots napisał(a):
@Don_Bartoss
Chyba nie zrozumiałeś tego, co cytujesz.

Doceniajmy tych, którzy swoją wiedzą dzielą się z nami tu na forum ;)

Autor:  Anonymous [ 08 Kwi 2018 16:16 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@namteH, ten użytkownik ma po prostu kilka zapisanych szablonów publikowanych tutaj wiadomości. Łączy je to, że w ogromnej większości przypadków nic nie wnoszą w żadną dyskusję ;)
Ale że dopiero co były Święta, to należy do wszystkiego podchodzić z cierpliwością i życzliwością :)

Autor:  boots [ 08 Kwi 2018 16:18 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@namteH

Ale przecież Tobie wiedza do niczego nie jest potrzebna i wielokrotnie to uświadamiasz wszystkim na forum.

Autor:  namteH [ 08 Kwi 2018 16:23 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@boots
Ciesze się, że co do tego nie masz żadnych wątpliwości :mrgreen:

Autor:  lukaszlukasz [ 18 Kwi 2018 11:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

W lipcu to sobie możesz co najwyżej kupić matrioszke :D

Autor:  boots [ 18 Kwi 2018 17:43 ]
Temat postu:  Re: Ograniczenia dla nowych userów - zakładanie tematów

Antek12 napisał(a):
za nic mają nasz kilkuletni wkład w to forum .

Ale chyba nie piszesz o sobie?

Strona 61 z 82 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/