| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 58 z 82 |
| Autor: | NikodemFM [ 19 Lut 2018 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: Katowice [KTW] - spanie na lotnisku |
peter1956 napisał(a): NikodemFM napisał(a): Listopad 2017 Ciekawe co by powiedzieli jakbyś ten namiot rozłożył Potwierdzam kolegę powyżej, że kanap na tarasie widokowym już nie ma. Jednak z racji tego, że miałem namiot to miałem też dmuchany materac i na nim się kimnąłem i było super! Spało się dobrze, z krótkimi przerwami. W nocy czasem ktoś przechodził, jednak najczęściej każdy miał mnie gdzieś. Jedynie dwóch jakichś chłopaków słyszałem jak mówili o mnie "a jemu co się stało?" "nie wiem, chyba śpi, zobacz ten materac" Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka Hahaha, dostałbym mandat za spanie na dziko w namiocie | |
| Autor: | cccc [ 19 Lut 2018 20:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: No i powiedz jaja jest | |
| Autor: | lukas63 [ 20 Lut 2018 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń w jeden dzień |
To jest forum o tanim podróżowaniu, ale nie o narzekaniu, że nic nie zobaczyliśmy, bo nie mieliśmy ze sobą $$$. | |
| Autor: | heniek [ 21 Lut 2018 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: alkohol |
chiny-info.pl napisał(a): Prawda jest taka, ze w Chinach nigdy nie masz pewnosci czy zawartosc butelki zgadza sie z etykieta.. kiepsko tak na wakacjach oślepnąć | |
| Autor: | miriam [ 22 Lut 2018 08:48 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Ach, co to był za piec... chyba zimno w tym Omanie asikczek napisał(a): Póki co wiem, że piec musi być co najmniej 4-miesięczny, mieć czip, paszport, szczepionki na wściekliznę i inne choroby zrobione 30 dni przed wyjazdem. Co jeszcze muszę załątwić po stronie polskiej a co po omańskiej? Będę wdzięczna za pomoc i wskazówki | |
| Autor: | Kravkrk [ 22 Lut 2018 09:20 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Ale wszystko idzie do przodu...Siedzisz sobie w robocie, pijesz kawę i nawet nie masz świadomości, że gdzieś hen daleko w tym momencie ktoś szczepi piec na wścieklizne | |
| Autor: | HandSome [ 22 Lut 2018 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
podróż poślubna jest tylko raz??? optymistka czy ...? | |
| Autor: | trocha [ 22 Lut 2018 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
LaVarsovienne napisał(a): Ktoś tu chyba ma problem z instytucją małżeństwa 1. Komentarz do jednego z postów odnośnie ślubu za granicą Załącznik: 1s.JPG 2. Komentarz do postu o sesji ślubnej za granicą (zamieszczam w całości z uwagi na dodatkowy smaczek w postaci edycji moderatora) Załącznik: 2s.JPG i do kompletu: HandSome napisał(a): podróż poślubna jest tylko raz??? optymistka czy ...? | |
| Autor: | HandSome [ 22 Lut 2018 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
trocha...prawdopodobnie jestem dwa razy od Ciebie starszy , prawdopodobnie mam co najmniej dwa razy dłuższy staz małżeński i prawdopodobnie jestem dwa razy bardziej wyluzowany. BTW...dzień wali z depresją był wczoraj więc także..wyluzuj | |
| Autor: | miriam [ 22 Lut 2018 15:35 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
HandSome napisał(a): ...dzień wali z depresją był wczoraj więc także..wyluzuj To wale też cierpią na depresję? | |
| Autor: | HandSome [ 22 Lut 2018 16:38 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
long way is more exciting | |
| Autor: | Zibid [ 24 Lut 2018 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
Ważne!!!!! Mój kolega kupił bilet na mecz Polski z Senegalem na MŚ w Rosji ( 19.06.2018) Niestety zapomniał ,że tego dnia ma się żenić!!! Jest może ktoś z was zainteresowany? Jeśli tak to ślub i wesele jest w Toruniu, a Panna Młoda ma na imię Jola. | |
| Autor: | miras_1 [ 24 Lut 2018 00:17 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
bierę | |
| Autor: | vivere [ 24 Lut 2018 00:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
dawaj foto | |
| Autor: | BrunoJ [ 24 Lut 2018 00:57 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Kolegi, potencjalnej małżonki czy ... Torunia? | |
| Autor: | miriam [ 24 Lut 2018 23:49 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Włamanie | |
| Autor: | cccc [ 25 Lut 2018 00:17 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
miriam napisał(a): Włamanie Nie, watek byl krotko otwarty, ale znow zamknieto i nie trzeba sie domyslac kto zamknal. | |
| Autor: | miriam [ 25 Lut 2018 00:25 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@cccc Wygląda jakby ktoś podrzucił, bo Temat postu: Re: MŚ 2018 Polska - Kolumbia 24.06.18 Kazań | |
| Autor: | cccc [ 25 Lut 2018 02:04 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
krzysiekk86 napisał(a): Ku mojemu zdziwieniu po ponownym uzupelnieniu formularza i wpisaniu "niedziela" tez nie poszlo. Po próbach z wszystkimi dnia tygodnia zadzialal "piatek". @krzysiekk86 czyli "piatek swiatek czy niedziela", by sie akurat zgadzalo. Wazne, aby byc kreatywnym, pozdr. | |
| Autor: | miriam [ 25 Lut 2018 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
19marek73 napisał(a): Na zimę niespodzianka od Ryana.Z Aten,Kolonii,Rzymu i Sofii polecony do Aqaby w Jordanii. Polecony to z każdej poczty nadasz ,nawet expres | |
| Strona 58 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |