| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| kulinarna Ushuaia kulinarna-ushuaia,707,148956 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | J.1 [ 10 Lut 2020 13:39 ] |
| Temat postu: | kulinarna Ushuaia |
Jak dla mnie jedną z największych atrakcji kulinarnych w Ziemii Ognistej jest możliwość spróbowania Kraba Królewskiego. W restauracji El Viejo Marino : Adres: Av. Maipú 227, V9410 BJE, Tierra del Fuego, Argentyna Godziny otwarcia: codziennie 11:00–14:30, 19:00–22:30 Dostaniecie Kraba wielkości Kanady za nieprzyzwoicie niską cenę. Nasz rachunek wyniósł ok 120 zł.za całość z doliczonym napiwkiem. Załącznik: IMG_0449.jpg [ 124.5 KiB | Obejrzany 1508 razy ] Aby wprowadzić element baśniowy w ten i tak już niewątpliwy magiczny nastrój zachęcam do skosztowania miejscowych trunków Załącznik: IMG_0446.jpg [ 81.03 KiB | Obejrzany 1508 razy ] Enjoy Załącznik: IMG_0622.jpg [ 118.76 KiB | Obejrzany 1508 razy ] | |
| Autor: | pbak [ 10 Lut 2020 13:51 ] |
| Temat postu: | Re: kulinarna Ushuaia |
Podpisuje sie obiema rekoma. Przyjemna lokalna knajpa a kraby sa wysmienite. | |
| Autor: | pajacyk [ 25 Kwi 2026 23:40 ] |
| Temat postu: | Re: kulinarna Ushuaia |
Tia Elvira, poszły przegrzebki i sea food rice i frytki bardzo dobre, ceny przyzwoite, z 2 herbatami za ok. 210 zl. Dzień wcześniej jedliśmy w restauracji El Mercador, jedzenie mało smaczne, wołowina w panierce i ryba w sosie, do tego piwo i herbata za ok. 200 zł. A i jeszcze w Ramos Grnerales, przegrzebki 2 x, zupa rybna 2x i piwo i herbata. Całość 250 zł. Ogólne info:- tanio to już było chociaż porównując do cen w Pl jest ok, bo - porcje zawsze duże i można się spokojnie najeść, - są czekadełka, - owoce morza i wołowina u nas zawsze w cenie. | |
| Autor: | j_a [ 26 Kwi 2026 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: kulinarna Ushuaia |
Casimiro jeszcze działa? Cen nie pamiętam, raczej drożej niż taniej, ale jedzenie było przyzwoite. Z białych win nieodmiennie polecam torrontes, z czerwonych malbec, argentyńska klasyka i szczepy dające tam najlepszy trunek. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |