Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#121 PostWysłany: 17 Sty 2018 18:33 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1144
Loty: 40
Kilometry: 24 863
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Jak kolega pisze. Właściwie tylko ta "przepustka" via port lotniczy Mińsk upoważnia do penetracji całego kraju. Pozostałe mają ograniczenia obszaru do strefy na jaką zastała wydana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#122 PostWysłany: 17 Sty 2018 19:32 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 120
Patologia :).

Dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#123 PostWysłany: 18 Sty 2018 19:24 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 397
niebieski
Ale jeśli ktoś wyrobi sobie dwie przepustki - jedną na Grodzieńszczynę, drugą na Brześć, to nie może przemieścić się bezpośrednio między nimi? Czy też te obszary nie stykają się ze sobą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#124 PostWysłany: 18 Sty 2018 19:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Polecam mapę lub przynajmniej (chociaż) Wikipedię - na poprzedniej stronie wypisane są wszystkie miasta i rejony, po których można się poruszać w ramach przepustki.
Dla podpowiedzi dodam, że na przepustce na Grodno można poruszać się po mieście Grodno i po Rejonie Grodzieńskim. Szybki rzut oka na mapę nawet na Wikipedii:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rejon_grodzie%C5%84ski
I można stwierdzić, że do Obwodu Brzeskiego kawałek jest

Ale spojrzeć na mapę chociaż by wypadało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#125 PostWysłany: 27 Sty 2018 17:27 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1144
Loty: 40
Kilometry: 24 863
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktual ... iatka.html

To tak ku przestrodze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#126 PostWysłany: 12 Lut 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
ktos ma doświadczenie skąd najłatwiej (i najtaniej) wziąć odpowiednie pozwolenie i ubezpieczenie na pobyt (1-2 dniowy) w Brześciu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#127 PostWysłany: 12 Lut 2018 11:37 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 850
niebieski
Wszystko bierzesz z netu, kilkanaście sekund googlowania;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#128 PostWysłany: 12 Lut 2018 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
rozumiem, że bezviz.by to sprawdzony portal? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#129 PostWysłany: 12 Lut 2018 12:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Na górze i po prawej

Przeszukaj temat:

;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#130 PostWysłany: 16 Lut 2018 00:35 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1144
Loty: 40
Kilometry: 24 863
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
luxyfer napisał(a):
rozumiem, że bezviz.by to sprawdzony portal? ;)


Sam go wskazałem, ale nie korzystałem. Jak mam wizę, nie jest mi to potrzebne. Niewiele jest osób, które mimo wizyty tam chwalą się swoimi doświadczeniami, więc musisz zaufać komuś. Ja obserwuję na FB pewien profil polskojęzyczny o Białorusi i tam był on wskazany. Podałem też linki do listy biur podróży z Brześcia, które też pośredniczą, ale tu jest to wszystko zdalne i proste. Zawsze możesz użyć karty wirtualnej/przedpłaconej.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#131 PostWysłany: 16 Lut 2018 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 837
Loty: 228
Kilometry: 322 708
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
@luxyfer Ja korzystałem z tego portalu i wszystko było OK ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#132 PostWysłany: 16 Lut 2018 15:51 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1832
niebieski
@luxcyfer

Potwierdzam, też korzystałem.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#133 PostWysłany: 15 Mar 2018 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Strefa turystyczno-rekreacyjna „Brześć” obejmuje obwodowe miasto Brześć, rejon brzeski, rejon żabinkowski, rejon kamieniecki, rejon prużański i rejon świsłocki. Na terytorium tych trzech ostatnich jednostek administracyjnych rozciąga się Park Narodowy „Puszcza Białowieska”.

– Wjechać i wyjechać do Strefy „Brześć” na warunkach ruchu bezwizowego można poprzez drogowe przejścia graniczne: Terespol-Brześć, Sławatycze -Domaczewo, Połowce-Pieszczatka, Białowieża-Piererow (dopuszcza się tylko ruch pieszy i rowerowy) oraz kolejowe przejście graniczne Terespol-Brześć i port lotniczy w Brześciu

Majowy weeend blisko. Mozna pokombinowac, toz to tylko 220 km z Warszawy!
http://belsat.eu/pl/news/bialorus-powie ... -brzescia/

Tu zalatwicie voucher upowazniajacy do wjazdu- 50 zł.:
https://bezviz.by/pl/brest/?gclid=EAIaI ... gLs7PD_BwE

Co zobaczyc:
https://www.radiobiper.info/2018/01/11/ ... a-turysty/
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
Offline
#134 PostWysłany: 16 Mar 2018 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
01ERES napisał(a):
Strefa turystyczno-rekreacyjna „Brześć” obejmuje obwodowe miasto Brześć, rejon brzeski, rejon żabinkowski, rejon kamieniecki, rejon prużański i rejon świsłocki. Na terytorium tych trzech ostatnich jednostek administracyjnych rozciąga się Park Narodowy „Puszcza Białowieska”.

– Wjechać i wyjechać do Strefy „Brześć” na warunkach ruchu bezwizowego można poprzez drogowe przejścia graniczne: Terespol-Brześć, Sławatycze -Domaczewo, Połowce-Pieszczatka, Białowieża-Piererow (dopuszcza się tylko ruch pieszy i rowerowy) oraz kolejowe przejście graniczne Terespol-Brześć i port lotniczy w Brześciu

Majowy weeend blisko. Mozna pokombinowac, toz to tylko 220 km z Warszawy!
http://belsat.eu/pl/news/bialorus-powie ... -brzescia/

Tu zalatwicie voucher upowazniajacy do wjazdu- 50 zł.:
https://bezviz.by/pl/brest/?gclid=EAIaI ... gLs7PD_BwE

Jest relacja! Marian daje rade:


Co zobaczyc:
https://www.radiobiper.info/2018/01/11/ ... a-turysty/
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#135 PostWysłany: 19 Mar 2018 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Decyzja zapadla. Jade na Dzień Zwycięstwa i Paradę 9/05/18!

'Łóżko w pokoju wieloosobowym dla 8 osób US$21,25
20 % VAT jest wliczony. US$4,25
Całkowity koszt US$25,50"
Relacja musowo!
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#136 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Inna parada (Gomel) i nie zaluje.

_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#137 PostWysłany: 19 Maj 2018 11:23 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1144
Loty: 40
Kilometry: 24 863
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
A zdobywanie Berlina widziałeś? https://sputnik.by/pobeda/20180509/1035 ... hturm.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#138 PostWysłany: 25 Cze 2018 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Jak poinformował rzecznik prasowy Białoruskiego Związku Piłki Ręcznej, Białoruś i Polska zamierzają złożyć wspólny wniosek o organizację Mistrzostw Europy w 2026 roku. I jeżeli to dojdzie do skutku to będzie to świetna wiadomość.
http://znadniemna.pl/31704/bialorus-polska-chca-przyjac-mistrzostwa-europy-2026-pilce-recznej-mezczyzn/
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#139 PostWysłany: 29 Cze 2018 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2016
Posty: 58
luxyfer napisał(a):
rozumiem, że bezviz.by to sprawdzony portal? ;)


korzystałem rok temu. wszystko działało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Kresy bez wizy !
#140 PostWysłany: 23 Wrz 2018 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 1
Witam, pisze "Załatwisz w 5 minut przez Internet " ale odbierasz u nich ten Voucher i ubezpieczenie w papierowej formie ? czy może jest w elektronicznej tylko wystarczy wydrukować ?
https://bezviz.by/pl/
Będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam Ewa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group