Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.krk.flights/

sprawdź czy jest mgła i jaka jest szansa na wylot z KRK


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#281 PostWysłany: 23 Kwi 2023 08:18 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
wtak napisał(a):
Tym bardziej, że latając od czasu do czasu z KRK dość łatwo się Prestige Loyality dochrapać, co później procentuje.
Oczywiście lecąc w grupie sprawa się komplikuje.


Nie wiem czy tak łatwo, z tego co czytam trzeba mieć 12 lotów w ciągu roku?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#282 PostWysłany: 23 Kwi 2023 09:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2243
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
Mar77 napisał(a):
Dokładnie. Chociaż sławetnego dnia wymienionego kilka postów wcześniej, chyba aż z 5 osób było przede mną na fast tracku. Mój osobisty rekord :lol:

Często w KRK wpuszczają na fast-track 'bokiem' kilka osób z normalnej kolejki, jeśli nikogo innego akurat tam nie ma. Już kilka razy to zauważyłem. Więc to niekoniecznie musiały być osoby mające do niego uprawnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#283 PostWysłany: 23 Kwi 2023 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 3256
Loty: 571
Kilometry: 1 086 023
Krajów: 97 / 45.3%
srebrny
@piotrkr Tak dokładnie to 12 WYlotów. Bo powrót się nie liczy. Też jestem w trakcie mozolnego zbierania punktów. Po kilkukrotnym spędzeniu prawie godziny w kolejce do security zazdroszczę tym, którzy już mają tę kartę;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#284 PostWysłany: 23 Kwi 2023 10:19 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Tu jeszcze piszą, że można mieć kartę za 600 punktów, ale nie znalazłem nigdzie za co się dostaje punkty i ile:
https://krakowairport.pl/pl/pasazer/lot ... log-nagrod

I jak długo jest ważna ta karta? Załóżmy, że od stycznia do grudnia co miesiąc robisz 1 wylot, więc w grudniu dostajesz kartę. Czy w styczniu następnego roku dalej ją masz? Technicznie w ciągu ostatnich 12 miesięcy masz 11 lotów (bo styczniowy wyszedł poza okres 12 miesięcy)
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#285 PostWysłany: 23 Kwi 2023 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
piotrkr napisał(a):
(...) ale nie znalazłem nigdzie za co się dostaje punkty i ile
Dostaje się 50 punktów za wylot
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#286 PostWysłany: 23 Kwi 2023 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 395
Loty: 424
Kilometry: 457 207
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
piotrkr napisał(a):
Tu jeszcze piszą, że można mieć kartę za 600 punktów, ale nie znalazłem nigdzie za co się dostaje punkty i ile:
https://krakowairport.pl/pl/pasazer/lot ... log-nagrod

I jak długo jest ważna ta karta?



Z FAQ: „Jaki jest termin ważności karty KAL Prestige?
Karta KAL Prestige wydawana jest bezterminowo.”
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
savoj uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#287 PostWysłany: 23 Kwi 2023 10:48 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Oh wow. Czyli wystarczy raz zrobić 12 lotów w roku i ma się fast tracka bezterminowo? Za dobrze to brzmi...

I czy to jest w ciągu ostatnich 12 miesięcy, czy w roku kalendarzowym?

W ogóle szkoda, że dopiero teraz o tym słyszę...
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#288 PostWysłany: 23 Kwi 2023 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 880
Loty: 177
Kilometry: 260 908
Krajów: 35 / 16.4%
srebrny
piotrkr napisał(a):
Tu jeszcze piszą, że można mieć kartę za 600 punktów, ale nie znalazłem nigdzie za co się dostaje punkty i ile:
https://krakowairport.pl/pl/pasazer/lot ... log-nagrod

I jak długo jest ważna ta karta? Załóżmy, że od stycznia do grudnia co miesiąc robisz 1 wylot, więc w grudniu dostajesz kartę. Czy w styczniu następnego roku dalej ją masz? Technicznie w ciągu ostatnich 12 miesięcy masz 11 lotów (bo styczniowy wyszedł poza okres 12 miesięcy)


600 punktów, czyli 12 lotów w ciągu roku, muszą być spełnione oba warunki łącznie, liczy się 12 miesięcy a nie rok kalendarzowy.

Jak już się uzbiera, to można bezterminowo ciułać na kartę dla kogoś bliskiego za 1200 pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Offline
#289 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1355
Loty: 258
Kilometry: 526 292
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Loty na nowo uruchomionych trasach (bodajże do 2 m-cy) punktowane są 100 pkt (50 podstawowe+50 premiowe)


Ostatnio edytowany przez tarman, 23 Kwi 2023 11:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#290 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
@man4business poczekaj, poczekaj, tak ładnie zareklamowałeś ten produkt, że teraz wszyscy się rzuca i będą kolejki do tej 1 kolejki fast track...
man4business napisał(a):
.... A tak poważniej, tak karta Loyalty Prestige jest właśnie z tego powodu (Fast track) warta wszelkiego wysiłku. Nie wyobrażam sobie już teraz przechodzenia takiej padaki jak kolejka do kontroli w Balicach...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#291 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1141
srebrny
Pytanie czy można dodać loty już odbyte z Krk?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#292 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2341
Loty: 255
Kilometry: 555 636
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Rejestruję się i można podać numer karty polecającego. Nie wiem jaki bonus i czy w ogóle. Jeśli ktoś chętny to PW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
Offline
#293 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:34 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
-- 23 Kwi 2023 11:30 --

kubus95 napisał(a):
Pytanie czy można dodać loty już odbyte z Krk?


Można do jakiegoś czasu, może w ciągu miesiąca, jest taka informacja na stronie lub w regulaminie

-- 23 Kwi 2023 11:34 --

Cytuj:
5.2.4. Punkty zebrane przez Uczestników na Koncie są ważne przez okres 24 miesięcy, licząc od daty ich przyznania na Konto. Po upływie powyższego terminu zgromadzone Punkty, które nie zostały wykorzystane tracą ważność i będą odjęte z Konta Uczestnika.

5.2.5. W przypadku niezarejestrowania lotu w czytniku w dniu wylotu, Uczestnik może zwrócić się do Organizatora o przyznanie punktów za wylot wysyłając kartę pokładową na adres program@krakowairport.pl nie później niż trzydzieści (30) dni licząc od daty wylotu. Naliczenie punktów może potrwać do 21 dni od daty wysłania potwierdzenia do Organizatora.

5.2.6. Uczestnik ma prawo do przesłania maksymalnie sześciu (6) kart pokładowych w ciągu roku kalendarzowego na adres program@krakowairport.pl celem naliczenia punktów w przypadku opisanym w pkt. 5.2.5.


Czy z tego 5.2.4 nie wynika, że można kupić kartę za 600 punktów, wylatanych nie w ciągu 12 miesięcy, tylko w ciągu 24?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
Offline
#294 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 880
Loty: 177
Kilometry: 260 908
Krajów: 35 / 16.4%
srebrny
Nie, w ciągu 24 miesięcy możesz ewentualnie kupić kartę za 1200 pkt. Do zdobycia swojej karty musisz mieć loty w ciągu 12 mcy.

Za polecenie jest 10 pkt ;)


Ostatnio edytowany przez lukket, 23 Kwi 2023 11:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#295 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:36 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Chociaż nie, bo w innym punkcie:

Cytuj:
2. Kraków Airport Loyalty Prestige (Prestige) - może otrzymać pasażer, który w przeciągu 12 miesięcy wyleci co najmniej 12 razy z Kraków Airport, zarejestruje swoje loty w czytnikach Kraków Airport Loyalty zlokalizowanych w hali odlotów i zamówi nagrodę w postaci karty Kraków Airport Loyalty Prestige (KAL P) na Koncie Uczestnika.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#296 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
Nie łatwiej przeczytać regulamin, zamiast pytać tutaj?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#297 PostWysłany: 23 Kwi 2023 11:37 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
benedetti napisał(a):
Rejestruję się i można podać numer karty polecającego. Nie wiem jaki bonus i czy w ogóle. Jeśli ktoś chętny to PW.


To może jakiś łańcuszek ;)
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#298 PostWysłany: 23 Kwi 2023 13:01 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Zbieranie punktów jest bez sensu, a 10 pkt to już szczególnie, więc nie zawracałbym sobie głowy łańcuszkami. Chodzi o te zarejestrowane 12 wylotów w ciągu roku. Skanery są wkurzające i dysfunkcyjne, no ale co zrobić.

Można wstecznie wysłać do naliczenia karty, do 30 dni od daty wylotu, ale można tak zrobić do 6 razy w roku kalendarzowym. Oczywiście nie dla lotów przed przystąpieniem do programu, tylko po przystapieniu. Ktoś, kto zebrał 1200 pkt (czyli 24 wyloty) może komuś innemu kupić jako nagrodę kartę Loyalty Prestige.

Edit:

Punkty tracą ważność (przepadają) po 24 miesiącach, więc "nie da się ciułać"! Większość uzbiera więc na jakieś nędzne nagrody.

Ostatnia uwaga dla osób, które może będą chciały "przyspieszyć" sobie liczbę wylotów z Krakowa, np. kupując jakieś tanie bilety na wylot w tym samym dniu, bez zamiaru ich wykorzystania a tylko celem zeskanowania. Zgodnie z regulaminem punkty są przyznawane tylko za wykonany wylot z lotniska. Odwołanie lotu jest uważane za akceptowalny wyjątek. Jeśli obsługa programu zauważy coś podejrzanego (np. właśnie takie kilka skanów jednego dnia), sprawdza zgodność zeskanowanych kart z bazą danych skanów na bramkach bezpieczeństwa. Brak takiej zgodności może nawet prowadzić do zamknięcia konta i wykluczenia z programu.

Nie obawiam się o kolejki, rzadko jest jakieś spiętrzenie, zwykle panowie i panie kontrolerzy się nudzą. Pomocne jest też to, że ludzie przechodzący fast trackiem są zazwyczaj bardziej ogarnięci i szybko robią to, co należy zrobić...
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#299 PostWysłany: 05 Maj 2023 23:00 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2243
Loty: 163
Kilometry: 153 421
Krajów: 27 / 12.6%
srebrny
Fast track to jedno, ale tak naprawdę ta karta ma dla mnie jedną główną zaletę - tani parking wielopoziomowy przy terminalu. Nawet interparking nie ma takich cen na tydzień, przy karcie KA Prestige 8 dni to 89 zł. Cena nie zmieniana od dobrych paru lat i mam nadzieję, że szybko nie zmienią, bo obecnie to najkorzystniejsza oferta nie tylko na lotnisku, ale i w porównaniu do okolicznych parkingów.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#300 PostWysłany: 06 Maj 2023 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 460
niebieski
Parking 10zł za dobę z transferem na lotnisko to normalna cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 502 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group